Konto dla Ciebie
ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Credit Agricole

Konto dla Ciebie Credit Agricole z premią do 200 zł za przeniesienie konta, za płatności mobilne albo za CAsaver w promocji Credit Agricole Korzyści dla Ciebie 2020 II.

Dodatkowo w ramach promocji 3,0% na koncie oszczędnościowym Rachunek Oszczędzam przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, w ramach którego otwarto Rachunek Oszczędzam objęty ofertą.

W Credit Agricole również profity dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, sprawdź zasady promocji Credit Agricole.

 

Korzyści dla Ciebie 2020 - dla kogo?

W promocji Korzyści dla Ciebie 2020 II do zgarnięcia ekstra 2020 zł premii. Co ciekawe, w promocji możesz wybrać jedną z trzech opcji zgarnięcia premii, o czym więcej poniżej.

W promocji mogą wziąć udział klienci którzy:

 • nie brali udział w promocji polegającej na przeniesieniu konta z innego banku do Credit Agricole
 • od 1 kwietnia 2018 roku do dnia przystąpienia do promocji nie byli posiadaczem konta w Credit Agricole

 

Zasady promocji

Aby wziąć udział w ofercie Korzyści dla Ciebie 2020:

 • złóż wniosek na stronie promocji (kliknij banner poniżej) i
 • do 30.06.2020 zawrzyj umowę o konto

Już na etapie składania wniosku wybierz, który sposób zgarnięcia premii najbardziej Ci odpowiada. A do wyboru masz:

 • premia za przeniesienie konta albo
 • premia za płatności mobilne albo
 • premia za CAsaver

Poniżej kilka słów o każdej z premii, w regulaminie Korzyści dla Ciebie 2020 II oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Premia za przeniesienie konta

Upoważnij Credit Agricole do przeniesienia konta z innego banku. Oczywiście nie w ramach promocji nie ma znaczenia czy przeniesiesz konto bankowe, które używasz na codzień, czy też "zapomniane" konto, które i miało być zamknięte. Dyspozycję taką należy jednak złożyć nie później niż w ciągu 7 dni od podpisania umowy (najlepiej zrobić to od razu). We wniosku wskaż nazwę banku, w którym chcesz zamknąć posiadane konto (np. uruchomione w ramach innej promocji), pełny numer konta oraz dyspozycję zamknięcia. Dyspozycję należy podpisać zgodnie ze wzorem podpisu z banku, z którego zamierzasz przenieść konto. Jeżeli na to konto wpływa wynagrodzenie od pracodawcy, to dodatkowo możesz zobowiązać Credit Agricole do powiadomienia pracodawcy o zmianie rachunku.

W upoważnieniu należy wskazać nazwę i adres instytucji, od której otrzymujesz wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury i inne, choć w praktyce to wynagrodzenie nie musi wpływać do CA, o czym mówi regulamin definicji wpływu:

 • suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika

Zapewnij wpływ na konto: przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe, począwszy od kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostało otwarte konto, zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł:

 • jeżeli wpływ (przez trzy miesiące) będzie na kwotę min. 1000 zł – otrzymasz 100 zł premii
 • jeżeli wpływ (przez trzy miesiące) będzie na kwotę min. 3000 zł – otrzymasz 200 zł premii

Wpływ oznacza jedynie fakt pojawienia się środków na rachunku, których nie musisz przetrzymywać w CA. Premię otrzymasz na swoje konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji (kiedy pojawi się ostatni wymagany wpływ na konto).

Przykład (z regulaminu ze strony promocji Credit Agricole): Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. Pierwszy wpływ na konto 3500 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r.. Następne wpływy 20 lipca 2020 r. i 20 sierpnia 2020 r.. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 30 września 2020 r.

 

Premia za płatności mobilne

W przypadku tej premii CA wypłaci Ci 5% moneyback za płatności mobilne BLIK, Google Pay lub Apple Pay wykonywane w tradycyjnych punktach handlowo - usługowych i, co ważne w czasie pandemii koronawirusa, za płatności w Internecie.

Do wypłaty premii w miesiącu konieczne jest:

 • wykonanie co najmniej 3 płatności mobilnych
 • zapewnienie wpływu na kwotę min. 1000 zł

Bonusy możesz otrzymywać przez kolejnych 12 miesięcy począwszy od dnia, w którym przystąpisz do promocji. W każdym miesiącu możesz otrzymać maksymalnie 16,67 zł zwrotu. Łatwo policzyć, że aby zgarnąć maksymalny bonus wystarczy wykonać płatności na łączną kwotę 333,40 zł (lub wyższą), a wypłata premii nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Przykład (z regulaminu ze strony promocji Credit Agricole): Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r., w czerwcu wykonałeś także 5 płatności mobilnych o łącznej wartości 100 zł. Premię 5 zł wypłacimy najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

Warto wspomnieć o wykluczeniach, czyli takie operacje nie otrzymasz zwrotu (operacje o kodach MCC):

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829).

W ramach promocji CA nie uwzględni także:

 • operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewów na telefon BLIK,
 • wypłat z bankomatów.

 

Premia za CAsaver

CAsaver to usługa autooszczędzania umożliwiająca zaokrąglanie kwot płatności do pełnych 50 gr, 1 zł, 5 zł lub 10 zł, a różnica pomiędzy zaokrągloną kwotą, a tą którą wydasz, jest przelewana na Twoje konto oszczędnościowe.

Bonusy możesz otrzymywać przez kolejnych 12 miesięcy. W każdym miesiącu możesz otrzymać maksymalnie 16,67 zł zwrotu, co da rocznie 200 zł premii, a wypłata premii będzie realizowana na koniec każdego miesiąca. I ważna uwaga - w czasie promocji nie można wyłączać usługi CAsaver albo zmieniać rachunku oszczędnościowego powiązanego z CAsaver.

Wspomnieliśmy już, że w tym przypadku więc CA Ci będzie zaokrąglał kwoty operacji. Najlepiej włączyć zaokrąglenia do najwyższej kwoty (10 zł). W takim wypadku jeśli Twoja płatność wyniesie 3,20 zł, to bank pobierze z konta dodatkowo 6,80 zł (zaokrąglenie do 10 zł) i dla 50% tej kwoty naliczy premię.

Przykład ze strony promocji: Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. i wybrałeś zaokrąglanie transakcji do pełnych 5 zł. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r., w czerwcu wykonałeś także 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o łącznej wartości 250 zł: 57 zł (zaokrąglenie: 3 zł), 71 zł (zaokrąglenie: 4 zł), 122 zł (zaokrąglenie 3 zł). W ramach Strona 4 z 4 usługi CAsaver na Twój Rachunek Oszczędzam trafiło łącznie 10 zł. Premię w wysokości 50% tych zaokrągleń, czyli 5 zł, wypłacimy najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

To (wg nas) najprostszy sposób na zgarnięcie bonusu od CA, gdyż:

 • nie musisz przenosić konta albo
 • nie musisz wykonywać płatności mobilnych

a jedynie standardowe płatności kartą.

 

3% na koncie oszczędnościowym

Poza jedną z wybranych premii dodatkowo możesz uzyskać 3% do 20 000 zł przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, przy czym „Na start” dotyczy kont otwartych od 01.05.2020 r.

Podane oprocentowanie dotyczy wyłącznie pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek.

 

Konto dla Ciebie - informacje

Konto dla Ciebie od Credit Agricole to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (konta)
 • 0 zł za kartę wielowalutową do konta
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Powyższe trzy warunki obowiązują, jeżeli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK.

 • 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną
 • wygodne oszczędzanie:
  • podczas codziennych zakupów z CAsaver
  • z wysoko oprocentowanym Rachunkiem Oszczędzam
  • z rabatami w blisko 10 000 sklepach w największym Klubie Rabatowym w Polsce

 

Credit Agricole Konto dla Ciebie (skrót)

 • oferta do dnia 2020-06-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Konto dla Ciebie Credit Agricole opinie

Sprawdź Konto dla Ciebie od Credit Agricole z ekstra premią, polecamy. [2020-04-05]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto dla Ciebie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto dla Ciebie:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora