Kredyt gotówkowy bez prowizji
Kwota kredytudo 20 000 PLN
Okres spłatydo 60 mies.
WniosekKredyt gotówkowy bez prowizji
RRSO9.39% - aktualne na stronie banku

Credit Agricole

Credit Agricole Kredyt gotówkowy bez prowizji: to jedynie skrócony opis oferty Credit Agricole Kredyt gotówkowy bez prowizji, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Kredyt gotówkowy bez prowizji, który dostępny jest poniżej albo na stronie Credit Agricole, na którą odsyłamy.

 

Kredyt gotówkowy Credit Agricole w promocji Gotówka bez prowizji - weź kredyt gotówkowy bez prowizji, z gwarancją, że raty nie wzrosną, tani kredyt i święty spokój - zobacz jakie to proste, wstępna decyzja nawet w 10 minut, promocja Credit Agricola trwa tylko ⏰do 30.06.2022.

Kredyt gotówkowy

Uczestnikiem promocji Kredyt dla Ciebie możesz być jeśli spełnisz łącznie poniższe warunki:

  • a) w okresie obowiązywania promocji, czyli do 30.06.2022 złożysz wniosek o udzielenie pożyczki,
  • b) do 7.7.2022 r. podpiszesz umowę o kredyt,
  • c) masz konto w Credit Agricole lub otworzysz je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu (warunek ten nie obowiązuje, jeśli umowę zawrzesz przez CA24 Infolinię, CA24 eBank lub CA24 Mobile),
  • d) w dniu, w którym złożysz wniosek o kredyt nie będziesz mieć w Credit Agricole innego produktu kredytowego albo konsolidacyjnego

Promocja Gotówka bez prowizji trwa do 30.06.2022 r. i dotyczy kredytu gotówkowego na maks. kwotę 20 000 zł, rozłożoną na maks. 60 rat.

Kredyt dla Ciebie

Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania umowy. Oznacza to, że Twoje raty będą takie same przez cały okres spłaty pod warunkiem, że będziesz je spłacać zgodnie z harmonogramem.

Warunki CA opisał w regulaminie promocji, który znajdziesz w placówkach, na stronie oferty i na CA24 Infolinii.

Do wniosku o kredyt CA wymaga dokumentów, które potwierdzą Twój dochód. Na ich podstawie zbada Twoją zdolność kredytową i podejmie decyzję kredytową - nawet w ciągu 10 minut od momentu, w którym złożysz kompletny wniosek o kredyt.

Poniżej można znaleźć przykład reprezentatywny, a dodatkowe informacje na stronie promocji, kliknij przycisk aby przejść albo w regulaminie na static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-gotowka-bez-prowizji_23182.pdf

Tagi: kredyt gotówkowy, kredyt, pożyczka gotówkowa, kredyt na zakupy, pożyczki gotówkowe, pożyczka na wyprzedaże, dodatkowa gotówka.

 

Informacje prawne ze strony www Credit Agricole

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,39%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 779,91 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt kredytu 2 079,91 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 079,91 zł), 43 miesięczne równe raty w wysokości 313,18 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 313,17 zł. Kalkulacja z 14.03.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Credit Agricole Kredyt gotówkowy bez prowizji (skrót)

  • kwota kredytu do 20 000
  • okres spłaty do 60 mies.
  • RSSO 9.39% - aktualne na stronie banku

 

5 (1 opinia o Kredyt gotówkowy bez prowizji Credit Agricole)

Kredyt gotówkowy bez prowizji Credit Agricole opinie

Kredyt gotówkowy? Weź kredyt na dowolny cel. Masz pewność, że Twoja rata nie wzrośnie! [2022-06-17]

Dodaj opinię

Kredyt gotówkowy bez prowizji opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kredyt gotówkowy bez prowizji:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)