Konto dla Młodych
Typ kontaROR
Otwórz konto naKonto dla Młodych PKO BP
Więcej informacji0 zł za konto i 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą; przelewy BLIK na tel.;

PKO BP Konto dla Młodych: to jedynie skrócony opis "PKO BP Konto dla Młodych", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto dla Młodych, który dostępny jest poniżej albo na stronie PKO BP, na którą odsyłamy.

 

PKO Konto dla Młodych to oferta dla osób w wieku 18-26 lat, Konto dla Młodych PKO, to również w pełni internetowe i mobilne konto z darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, poznaj opinie na ten temat.

 

Konto dla Młodych

Bezpłatne i mobilne konto bankowe

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (konta);
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecane z bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za obsługę karty debetowej Mastercard – jeżeli dokonasz min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty (5 zł jeśli nie, a zwrot towaru lub anulowanie transakcji zmniejsza liczbę transakcji bezgotówkowych);
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie;
 • 0 zł za dostęp do konta przez aplikację mobilną IKO stanowiącą usługę bankowości elektronicznej;
 • 0 zł za pakiet 5 SMS-ów w ramach usługi powiadomień;

Zwracamy szczególną uwagę na darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Uwaga! Operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty, jest to jednak niezależne od PKO BP.

 

Profil Zaufany i Autooszczędzanie

Z kontem dla Młodych (innymi kontami PKO BP również), możesz załatwiać sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu. Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji.

Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego PKO BP i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu;
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US;
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę;
 • 👉 sprawdzić swoje punkty karne - nie płać za coś, co możesz mieć za darmo;
 • zameldować i wymeldować przez internet;

oraz dziesiątki innych spraw.

Usługa Autooszczędzanie to sposób na odkładanie drobnych pieniędzy – wystarczy, że w serwisie iPKO wskażesz konto, na którym chcesz odkładać drobne kwoty, np. PKO Konto Dziecka, PKO Konto Pierwsze lub konto oszczędnościowe (możesz również wspierać Fundację PKO Banku Polskiego). Aktywacja, korzystanie, jak i wyłączenie usługi Autooszczędzanie są bezpłatne.

 

Do 500 zł debetu

Konto dla Młodych PKO to do 500 zł debetu na koncie przez 30 dni, środki możesz przeznaczyć na co tylko chcesz.

Wysokość debetu na koncie ustalana jest indywidualnie na podstawie średnich miesięcznych systematycznych wpływów na konto (np. z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury, renty, alimentów) co najmniej raz na 3 miesiące.

Oprocentowanie debetu wynosi 10% w skali roku, jest ustalane według zmiennej stopy procentowej i pobierane jedynie od wykorzystanej kwoty debetu - więc jeśli nie korzystasz, to nie płacisz.

 

PKO BP Konto dla Młodych (skrót)

PKO BP konto osobiste - krótkie podsumowanie oferty Konto dla Młodych od PKO BP - zachęcamy do wyrażenia opinii o PKO BP:

 • dzień odniesienia w promocji PKO BP 2022-01-25
 • kwota od: dowolna
  • kwota do: bez ograniczeń

  - więcej na wskazanej stronie.


   

  5 (5 opinii o Konto dla Młodych PKO BP)

  Konto dla Młodych PKO BP opinie

  Nawet 250 zł w gotówce za PKO Konto dla Młodych w promocji Łap Chwile [2021-09-21]

  Otwórz PKO Konto dla Młodych w promocji i zgarnij nawet 🍕150 zł do pyszne.pl [2021-01-26]

  🎫200 zł do Empiku za konto dla młodych PKO BP w II edycji promocji, która obowiązuje tylko do 18.10 lub wcześniejszego wyczerpania puli 500 nagród. [2020-10-07]

  🎫200 zł do Empiku za konto dla młodych PKO BP - promocja tylko do 30.09 lub wcześniejszego wyczerpania puli 900 nagród. [2020-09-23]

  Konto dla Młodych - otwórz konto i zgarnij 200 zł na allegro.pl, polecamy [2020-08-04]

  "wykonaj minimum jedną płatność kartą MasterCard wydaną do konta
  albo minimum jedną transakcję BLIK" czyli można spełnić warunki bez konieczności posiadania karty dobrze to rozumiem? jeżeli tak to dla mnie rewelka [2019-03-19]


  Tak. [2019-03-19]


  Można bez karty. A dla tych co nie wiedzą to można mieć kartę z herbem Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin albo Zagłębie Sosnowiec chociaż wtedy trzeba zapłacić za wydanie karty [2019-03-22]

   

  Kalkulator zysku z lokat

  Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
  LokataZysk z lokaty
  Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
  Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
  Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

  Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

  Dodaj opinię

  Konto dla Młodych opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto dla Młodych forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)