2,0%
oproc.
10 000 PLN
kwota min.
20 000 PLN
kwota maks.
1 mies.
okres
PKO BP
Lokata 2% PKO BP

Lokata 2% PKO BP to specjalna lokata w aplikacji mobilnej IKO dla klientów, którzy kupili albo odnowili ubezpieczenie OC lub AC w PKO Banku Polskim i wyrazili zgodę na marketing elektroniczny.

Kup ubezpieczenie w PKO BP (samodzielnie lub pozostaw kontakt) i uruchom lokatę 2%, pieniądze zdeponowane w PKO BP są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do równowartości w złotych 100 tys. euro.

 

Lokata 2%

Wystarczy już 1000 zł, żeby założyć lokatę, maksymalnie ulokujesz do 20 000 zł. Oczywiście nie płacisz za otwarcie, prowadzenie ani likwidację lokaty.

Lokata może się odnowić automatycznie na warunkach oprocentowania obowiązujących w dniu przedłużenia umowy dla Lokaty terminowej na okres 1 miesiąca o stałej stopie oprocentowania, oferowanej w serwisie internetowym iPKO oraz w aplikacji mobilnej IKO (usługa bankowości elektronicznej).

Odsetki od lokaty 2% bank PKO BP naliczy (skapitalizuje) na koniec okresu umownego. Możesz wybrać, czy mają zostać dodane do lokaty lub przelane na konto w PKO, od zysku z Twojej lokaty zostanie pobrany 19% podatek dochodowy.

Jeżeli zechcesz wypłacić pieniądze przed końcem umowy, otrzymasz kapitał bez odsetek. Warto też przemyśleć kwotę lokaty, gdyż nie można robić dopłat do otwartej lokaty 2%.

 

Jak założyć?

Ubezpiecz samochód w PKO Banku Polskim i wyraź zgodę na marketing elektroniczny. W ciągu kilku dni otrzymasz SMS z informacją o udostępnieniu lokaty w IKO.

Przejdź do lokaty w aplikacji IKO i zdecyduj ile środków chcesz na nią wpłacić, przypominamy, że lokata 2% to:

 • minimalna kwota lokaty 1 000 zł
 • maksymalna kwota lokaty 20 000 zł

Do uruchomienia lokaty musisz posiadać konto w PKO Banku Polskim, jeśli nie posiadasz rachunku sprawdź konta PKO BP, w szczególności:

 

O lokacie 2%

Lokata 2% dostępna jest w aplikacji mobilnej IKO (usługa bankowości elektronicznej) dla osób, które mają rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim i:

 • od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. kupią albo odnowią ubezpieczenie OC lub AC
 • będą miały wyrażoną zgodę na marketing elektroniczny.

Z propozycji można skorzystać tylko raz przez 30 dni od jej otrzymania, produkt dostępny w aplikacji mobilnej IKO do 5 maja 2020 r.

 

PKO BP Lokata 2% (skrót)

 • oferta do dnia 2020-05-05
 • okres 1 mies.
 • oprocentowanie 2,0%
 • kwota od: 10 000 PLN
 • kwota do: 20 000 PLN
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata 2% i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż PKO BP pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie PKO BP, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat PKO BP, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Lokata 2% PKO BP opinie

Kupiłeś/-aś lub odnowiłeś/-aś ubezpieczenie komunikacyjne w PKO BP w dniach od 1 stycznia do 31 marca 2020 r.❓
⏰Tylko do 5 maja 2% na lokacie, produkt dostępny w aplikacji mobilnej IKO do 5 maja 2020 r.❗ [2020-05-03]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lokata 2% opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata 2%:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora