Konto Jakie Chcę
ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Santander

Promocja Konto Jakie Chcę Santander Bank z premią - załóż konto Jakie Chce, zapewnij wpływ i wykonaj kilka płatności kartą i zgarnij łatwe 300 zł premii.

Opcjonalnie z Kontem Jakie Chcę możesz także zdobyć 150 zł za przelew wynagrodzenia, 80 zł w programie poleceń i 80 zł w formie moneyback, dostępna jest także lokata mobilna Santander z promocyjnym oprocentowaniem.

 

Konto Jakie Chcę z bonusem

Aby wziąć udział w promocji Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja III należy być nowym klientem Santander Bank, czyli osobą, która na dzień 13.01.2019 nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów (lokata, konto oszczędnościowe, karta czy kredyt) nie wyklucza z udziału w promocji.

Jeżeli nie obejmuje Cię to wykluczenie to do 29.02.2020 zarejestruj się na stronie promocji, zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Po co? Otóż organizatorem promocji jest firma eBroker i to właśnie tę firmę Santander Bank musi poinformować o tym, że spełniłeś(-aś) warunki promocji i zasługujesz na nagrodę.

W kolejnym kroku:

 • złóż wniosek o konto Jakie Chcę, koniecznie z pomocą wygenerowanego dla Ciebie linka. Wnioski złożone z innych miejsc w sieci czy z oddziałów nie biorą udziału w tej promocji.

Istotne aby także wyrazić także zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • kontakt telefoniczny w celu marketingu
 • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Pamiętaj aby we wniosku podać taki sam adres email, który podasz w procesie rejestracji na stronie promocji.

Najpóźniej do 15.03.2020 zawrzyj umowę o konto i kartę - umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Po podpisaniu umowy konto stanie się aktywne w ciągu 2 - 3 dni (otrzymasz powiadomienie SMS i na email), a kartę do konta otrzymasz listownie.

 

Po otwarciu konta

A po otwarciu konta spełnij zasady promocji, które są niesamowicie proste:

+200 zł premii (pierwszy bonus) otrzymasz za wykonanie 5 płatności kartą lub blikiem w punktach handlowo - usługowych i/lub w internecie w ciągu dwóch następujących po sobie miesięcy. Możesz więc spełnić warunek w miesiącach styczeń i luty, luty i marzec, marzec i kwiecień albo kwiecień i maj. Łącznie do wykonania 10 płatności kartą lub blikiem na dowolne kwoty.

+100 zł premii (drugi bonus) otrzymasz za zapewnienie wpływu na łączną kwotę 1000 zł (lub wyższą). Wpływ na konto musi dotrzeć nie później niż 30.04.2020.

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię do 15.05.2020 r. (otrzymasz powiadomienie mailowe). Na wiadomość należy zareagować i w ciągu 7 dni zalogować się na stronie promocji podając numer konta do wypłaty premii (numer rachunku Santander). Wypłata premii nastąpi do 31.05.2020 r.

To wszystko! Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie https://bonussantander.ebrokerpartner.pl/regulamin.htm

 

Karta wielowalutowa

Na początku opłaty za kartę:

 • 0 zł w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty (5 zł jeśli nie) lub
 • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł (5 zł jeśli nie)

Karta wielowalutowa:

 • Bez kosztów przewalutowania: płać za granicą bez kosztów przewalutowania – aktywuj Pakiet wielowalutowy i połącz kartę Dopasowaną z kontem w PLN (Visa lub Mastercard) albo Visa VIP z kontami walutowymi w EUR, GBP lub USD.
 • Wypłacaj gotówkę w każdej walucie: Wypłacaj gotówkę w każdej walucie bez opłat banku ze wszystkich bankomatów za granicą.

 

Wypłaty z bankomatów

Koszt wypłaty z bankomatów:

 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Bank / BZ WBK;
 • 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce

i

 • 0 zł za wypłaty w bankomatach innych sieci korzystając z BLIK

Istnieje również możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu (7 zł) - wówczas opłaty za wypłaty z bankomatów obcych nie obowiązują.

 

Lokata mobilna

Lokata mobilna Santander dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej SBP, a do jej uruchomienia wymagane jest posiadanie konta w Santander Banku.

Lokatę uruchomisz już od 1000 zł, maksymalna kwota lokaty to do 20.000 zł na okres 4 miesięcy.

Możesz mieć tylko jedną promocyjną lokatę mobilną, którą uruchomisz z aplikacji mobilnej Banku Santander, z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz.

Oczywiście lokata mobilna, jak i inne środki zgromadzone w Santander Bank Polska, objęte są gwarancjami BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

Uwaga! Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz połączyć promocje to w pierwszej kolejności złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste, a będąc już klientem SBP złóż wniosek o lokatę mobilną.

 

150 zł za wynagrodzenie

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie od 01.11.2018 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta osobistego prowadzonego w złotówkach, tj. rachunku płatniczego w banku organizatora (z wyłączeniem kont oszczędnościowych).

Okres przystąpienia do promocji – do 31 stycznia 2020 r., a w promocji biorą udział jedynie konta indywidualne (nie zakładaj ani nie przekształcaj konta w konto wspólne do momentu wypłaty premii).

 

1% zwrotu za faktury

Santander to nie tylko program poleceń i premia za wpływ wynagrodzenia, ale również możliwość otrzymania 1% zwrotów za rachunki i faktury za media, do 25 zł miesięcznie za:

 • a. gaz,
 • b. energię elektryczną,
 • c. usługi telekomunikacyjne, zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku

pod warunkiem opłacania ich w Santander Bank oraz przedłożenia (jednorazowo) opłacanych faktury w placówce banku. Fakturę należy przedłożyć również w przypadku zmiany nr rachunku, na który jest opłacana.

Łączna kwota nagród wypłacona na każde Konto Jakie Chcę nie przekroczy 25 zł miesięcznie, bez względu na liczbę posiadaczy konta lub liczbę zrealizowanych płatności, zwroty przez rok, łącznie więc do zgarnięcia nawet do 300 zł,

Więcej na https://www.santander.pl/regulation_file_server/time20190701084540/download?id=150036&lang=pl_PL

 

80 zł z kodem polecenia

Jeśli chcesz skorzystać z promocji Polecam mój Bank – edycja V (jako osoba polecana), musisz być nowym klientem Santander, czyli osobą, która nie posiadała konta w banku od 1.11.2018.

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, to nie później niż do 31.01.2020 przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto Jakie Chcę podając kod polecenia.

👉Jeśli nie posiadasz kodu polecenia odsyłamy do sekcji komentarzy, gdzie znajdziesz kody poleceń Czytelników. Solennie i z góry zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość pozyskanych kodów poleceń!

Aby zgarnąć 80 zł nagrody:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander;
 • wykonaj płatności kartą lub BLIK na kwotę min. 300 zł. Masz na to czas do końca miesiąca, po miesiącu otwarcia konta. Do limitu wliczają się transakcje z promocji opisanej w poprzednich akapitach.

To wszystko! Nagrodę (80 zł) otrzymasz do końca miesiąca, po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji.

Oczywiście po otwarciu konta możesz zostać polecającym i dalej polecać konto Santander zgarniając nagrody. Jak to zrobić? Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej Santander, wygenerujesz swój kod polecenia i przekażesz osobie/osobom polecanym, a osoba polecana spełni warunki promocji, o których mowa powyżej.

 

Kantor Santander

Wymieniaj waluty: potrzebną walutę wymienisz szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie w Kantorze Santander. Transakcja trwa kilka chwil, a rozliczenie następuje zaraz po jej zawarciu. Wystarczy telefon z aplikacją Santander mobile lub komputer, z dostępem do Internetu.

Ubezpieczenie podróżne: Przed wyjazdem za granicę pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym Na podróż, które zapewni m.in. ochronę, gdy nagle zachorujesz. Jeśli wykupisz ubezpieczenie także dla swojej rodziny otrzymasz zniżki rodzinne – 50% dla dziecka oraz 20%dla innego członka rodziny.

 

Santander Konto Jakie Chcę (skrót)

 • oferta do dnia 2020-02-29
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Konto Jakie Chcę Santander opinie

Sprawdź konto Santander z ekstra premią do 300 zł (bardzo proste warunki promocji), a także dodatkowe ekstra bonusy - polecamy Konto Jakie Chcę :) [2020-01-15]

Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz dodatkową premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł).
Pozdrawiam i dziękuję. [2019-11-28]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Konto Jakie Chcę Santander opinie / zostaw komentarz

E-mail (nieobowiązkowe) 

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie.

Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora