Konto Jakie Chcę
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 300 PLN
Promocja do dnia2021-10-31
Otwórz konto naKonto Jakie Chcę Santander
Ekstra bonus💰do 300 zł

Promocja Santander Konto Jakie Chcę: to jedynie skrócony opis promocji Santander Konto Jakie Chcę, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto Jakie Chcę, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Konto Jakie Chcę Santander i do 250 zł bardzo łatwej premii pieniężnej od Santander w zamian za założenie konta, wykonanie kilku płatności kartą na dowolne kwoty i zapewnienie wpływu na konto oraz dodatkowe 50 zł jeśli konto założysz z polecenia❗ To bardzo proste warunki, a kwota premii naprawdę zacna 😎 ale to nie wszystko. Możesz dodatkowo zgarnąć 50 zł jeżeli otworzysz konto z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za rachunki - sprawdź Konto Jakie Chcę Santander z premią w promocji Santander Gotówka na start za Konto (edycja II).

 

Twoje konto z premią - zasady

Promocja Santander Gotówka na start za Konto (edycja II) dedykowana jest dla nowych klientów banku, czyli należy być osobą, która na dzień 01.10.2020 nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska. Oczywiście posiadanie innych produktów (lokata, konto oszczędnościowe, karta czy kredyt) nie wyklucza z udziału w promocji. Wykluczenie obejmuje również osoby, które brały udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez Santander Bank (Konto Jakie Chcę, Konto Select lub Jakie Chcę dla Młodych) - w tym przypadku okres wykluczenia obowiązuje od 01.04.2019.

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz wziąć udział w promocji to:

 • do 31.10.2021 złoż wniosek na stronie promocji, możesz też użyć kodu polecenia. Kod polecenia nie jest wymagany, ale jeśli taki posiadasz, to zgarniesz wspomniane dodatkowe 50 zł premii
 • we wniosku o konto wybierz również kartę debetową wydawaną do konta (najlepiej Mastercard)

Nie później niż do 30.11.2021 wyraź zgody na:

 • kontakt drogą elektroniczną / telefoniczną w sprawie marketingu
 • kontakt w sprawie realizacji i dostarczenia regulacji bankowych (między innymi TOiP)
 • EKK czyli elektroniczny kanał kontaktu

EKK czyli elektroniczny kanał kontaktu - wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej w => Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji

Do 15.11.2021 zawrzyj z Santander Bank umowę o konto i kartę pamiętając również o ww zgodach.

W listopadzie i grudniu 2021 oraz w styczniu 2022 (w każdym z tych trzech miesięcy):

 • 💸zapewnij wpływ na otwarte w promocji Konto Jakie Chcę na kwotę min. 1000 zł - może to być rzecz jasna przelew od pracodawcy, ale wystarczy również przelew z Twojego konta w innym banku
 • 💳1 płatności kartą wydaną do Konta Jakie Chcę Santander otwartego w promocji - płatności na min. 10 zł każda w punktach handlowo - usługowych i/lub Internecie (transakcje nie mogą być anulowane)
 • 🔒zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Bank

Wypłata premii nastąpi:

 • 💸do 31.12.2021 r., otrzymasz premię 50 zł za spełnienie warunków promocji Gotówka na start za Konto (edycja II) - premia, w formie przelewu Santander, wpłynie na Twoje Konto Jakie Chcę,
 • 💸do 28.02.2022 r., otrzymasz premię 200 zł za spełnienie warunków promocji Gotówka na start za Konto (edycja II) - premia, w formie przelewu Santander, wpłynie na Twoje Konto Jakie Chcę,

Do momentu otrzymania premii nie wypowiadaj umowy o Konto Jakie Chcę Santander, które uruchomisz w niniejszej promocji, dodatkowe informacje oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Najważniejsze opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę:

 • 0 zł jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min. 500 zł (6 zł jeśli nie);
 • konto dla osób do 26. roku życia jest bezwarunkowo bezpłatne;

Karta debetowa do konta:

 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie po upływie okresu ważności (opłata nie jest pobierana dla osób do 26. roku życia);
 • 0 zł za obsługę karty jeśli wykonasz min. 1 operację kartą Visa wydaną do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę (8 zł jeśli nie);

Wypłaty z bankomatów:

 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Bank (byłych BZ WBK);
 • 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce - nie dotyczy osób do 26. roku życia, dla których wszystkie bankomaty są bezpłatne;
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach innych sieci korzystając z BLIK

Przelewy natychmiastowe:

 • 0 zł za przelewy natychmiastowe (bez limitu)

 

Lokata mobilna

Lokata mobilna Santander dostępna jest tylko w aplikacji mobilnej SBP, a do jej uruchomienia wymagane jest posiadanie konta w Santander Banku.

Lokatę uruchomisz już od 1000 zł, maksymalna kwota lokaty to do 20.000 zł na okres 4 miesięcy.

Możesz mieć tylko jedną promocyjną lokatę mobilną, którą uruchomisz z aplikacji mobilnej Banku Santander, z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz.

Oczywiście lokata mobilna, jak i inne środki zgromadzone w Santander Bank Polska, objęte są gwarancjami BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

 

1% zwrotu za faktury

💰To dodatkowy bonus, Santander to nie tylko program poleceń i premia za wpływ wynagrodzenia, ale również możliwość otrzymania 1% zwrotów za rachunki i faktury za media, do 25 zł miesięcznie za:

 • a. gaz,
 • b. energię elektryczną (prąd),
 • c. usługi telekomunikacyjne (internet, telefon, telewizję)

pod warunkiem opłacania ich w Santander Bank oraz przedłożenia (jednorazowo) opłacanych faktury w placówce banku. Fakturę należy przedłożyć również w przypadku zmiany nr rachunku, na który jest opłacana.

Łączna kwota nagród wypłacona na każde Konto Jakie Chcę nie przekroczy 25 zł miesięcznie, bez względu na liczbę posiadaczy konta lub liczbę zrealizowanych płatności, zwroty przez rok, łącznie więc do zgarnięcia nawet do 300 zł, więcej na stronie promocji.

 

Kantor Santander

Wymieniaj waluty: potrzebną walutę wymienisz szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie w Kantorze Santander. Transakcja trwa kilka chwil, a rozliczenie następuje zaraz po jej zawarciu. Wystarczy telefon z aplikacją Santander mobile lub komputer, z dostępem do Internetu.

Ubezpieczenie podróżne: Przed wyjazdem za granicę pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym Na podróż, które zapewni m.in. ochronę, gdy nagle zachorujesz. Jeśli wykupisz ubezpieczenie także dla swojej rodziny otrzymasz zniżki rodzinne – 50% dla dziecka oraz 20%dla innego członka rodziny.

 

Santander Konto Jakie Chcę (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji Santander 2020-10-01
 • oferta do dnia 2021-10-31
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Santander Konto Jakie Chcę

 

5 (2 opinie o Konto Jakie Chcę Santander)

Konto Jakie Chcę Santander opinie

Sprawdź konto Jakie Chcę z premią [2020-07-11]

Sprawdź konto Santander z ekstra premią do 300 zł (bardzo proste warunki promocji), a także dodatkowe ekstra bonusy - polecamy Konto Jakie Chcę :) [2020-01-15]

Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz dodatkową premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł).
Pozdrawiam i dziękuję. [2019-11-28]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto Jakie Chcę opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto Jakie Chcę forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)