Lokata Direct+ Doskonała Santander to oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla klientów, którym prolongują się Lokaty Zysk+ Doskonałe.

Jeżeli jesteś klientem Santander i posiadasz taką właśnie lokatę, to możesz rozważyć przedłużenie lokaty na kolejny okres:

  • oprocentowanie nominalne 0,10%
  • współczynnik W: 0,0101%

W każdym przypadku minimalna kwota lokaty Direct+ Doskonała to 5000 zł.

Pamiętaj też, że zawsze obowiązuje oprocentowanie z dnia, w którym nastąpi przedłużenie lokaty - sprawdź aktualną ofertę banku Santander.

Jesteś nowym klientem? Zobacz też:

 

Oferta "Lokata Direct+ Doskonała Santander Consumer" jest tymczasowo niedostępna na LokataKonto.pl lub została usunięta z oferty Santander Consumer. Posiadasz produkt / produkt z promocji "Lokata Direct+ Doskonała Santander Consumer"? Jeśli tak, to do końca obowiązywania umowy lub jej rozwiązania, produkt będzie wciąż obsługiwany.
Zobacz też inne oferty Santander Consumer: lokaty Santander Consumer, karty Santander Consumer.

 

Santander Consumer Lokata Direct+ Doskonała (skrót)

Santander Consumer lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Direct+ Doskonała od Santander Consumer - zachęcamy do wyrażenia opinii o Santander Consumer:

  • okres 36 mies.
  • oprocentowanie 0,1%
  • kwota od: 5 000 PLN
  • kwota do: bez ograniczeń
  • lokata odnawialna
  • Santander Consumer Lokata Direct+ Doskonała i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Santander Consumer pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Santander Consumer, kliknij przycisk aby przejść.
    Kalkulator zysków z lokat Santander Consumer, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lokata Direct+ Doskonała opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata Direct+ Doskonała forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)