Kredyt kredyt firmowy Sąsiedzki biznes BGŻ BNP Paribas to kredyt dla prowadzących działalność gospodarczą na cele związane z prowadzoną działalnością, promocja do 31.07.2018.

Wymienione kredyt firmowy skierowany jest zarówno do nowych, jak i obecnych Klientów Banku BGŻ BNP Paribas S.A. zaklasyfikowanych do segmentu klientów biznesowych, prowadzących działalność na uproszczonej rachunkowości, nieposiadających w BGŻ BNP Paribas kredytu przeznaczonego na finansowanie działalności gospodarczej.

Kredyt w rachunku bieżącym – Ekspres Linia – udzielany jest do kwoty 500 000 zł, kredyt firmowy Biznes Lider udzielany jest do kwoty 250 000 zł. W naszym zestawieniu prezentujemy pierwszą opcję.

Szczegółowe inf. na stronie oferty - kliknij banner lub przycisk aby przejść.

 

Informacje prawne ze strony www BGŻ BNP Paribas

Prowizja 0% dotyczy udzielenia kredytu Biznes Lider spłacanego w ratach oraz kredytu w rachunku bieżącym Ekspres Linia. Oprocentowanie ww. kredytów składa się ze stawki referencyjnej WIBOR 3M oraz marży Banku. Marża wynosi 1,99% dla kredytu w rachunku bieżącym Express Linia z ubezpieczeniem Cardif typu C – na życie, NNW i poważne zachorowanie; 2,49% dla kredytu w rachunku bieżącym Express Linia z ubezpieczeniem Cardif typu B – na życie, NNW i poważne zachorowanie; 3,99% dla kredytu w rachunku bieżącym Express Linia z ubezpieczeniem Cardif typu A – na życie i 2,99% dla kredytu Biznes Lider z ubezpieczeniem Cardif typu A – na życie; 4,99% w przypadku nieskorzystania z ubezpieczenia dla obu kredytów – oraz są niezmienne przez cały okres kredytowania pod warunkiem spełnienia warunków umowy.

 

Kredyt Sąsiedzki Biznes (skrót) => inne kredyty BGŻ BNP Paribas

  • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Dodaj opinię

Kredyt Sąsiedzki Biznes opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kredyt Sąsiedzki Biznes forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)