Lokaty BGŻ BNP Paribas oprocentowanie i opinie, zestawienie w którym znajdziesz 🥇najlepsze lokaty BGŻ BNP Paribas za lipiec 2020. Wszystkie lokaty BGŻ BNP Paribas objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie BGŻ BNP Paribas, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

👉Rebranding BGŻ BNP Paribas, sprawdź oferty BNP Paribas.

Nie znaleziono promocyjnych lokat BGŻ BNP Paribas, bank ich nie oferuje albo promocje już się zakończyły i nie są dostępne na LokataKonto.pl, ale może zainteresują Cię inne oferty tego banku:.Jeśli nie to ...

Lokaty z innych banków

Przed szczegółowym opisem lokat BGŻ BNP Paribas kilka wybranych lokat z innych banków

Lokata na NOWE ŚRODKI
Getin Bank
Logo Getin Bank
Oprocentowanie

0,8%

bez konta; limit lokat 3;
Okres

2 mies.

Kwota

500 - 200 000 PLN

Lokata FACTO
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,0%

bez konta;
Okres

60 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 36M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,0%

bez konta;
Okres

36 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata na WYSOKI PROCENT
Inbank
Logo Inbank
Oprocentowanie

2,2%

bez konta; limit lokat 8;
Okres

60 mies.

Kwota

5 000 - 50 000 PLN

Lokata FACTO 12M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,90%

bez konta;
Okres

12 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 3M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,4%

bez konta;
Okres

3 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

 

Skrócony ranking lokat BGŻ BNP Paribas, pełny opis lokat BGŻ BNP Paribas znajdziesz poniżej.

 

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Lokaty BGŻ BNP Paribas opinie o

Lokaty BGŻ BNP Paribas - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych lokat. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Lokaty BGŻ BNP Paribas opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokaty BGŻ BNP Paribas:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

 

Lokaty / konta BGŻ BNP Paribas - skrót


Lokaty obsługiwane lecz niedostępne w ofercie lub usunięte: Konto Optymalne z premią, Buduj z kontem, Konto + program antywirusowy, Konto Firmowe, Kredyt gotówkowy, Karta kredytowa i 200 zł do BP, Karta +400 zł do Allegro, Karta + bony do Biedronki, Karta kredytowa i 200 zł do IKEA, Konto Maksymalne z premią do 350 zł, Konto Maksymalne + premia za regularność, Konto Na Karnawał, Konto Na Zakupy, Konto Optymalne, Konto Optymalne + karnety OK system, Konto Na Miarę Optymalne z premią, Konto Osobiste + karnety OK system +100 zł, Lokata PL@NET, Konto plus bonus, Konto plus Premia, Lokata PROGRESYWNA, Lokata PROMOCYJNA, Kredyt Sąsiedzki Biznes, Konto Optymalne Skocz po premię, Lokata STANDARDOWA, Wiosenny Bonus z kontem Optymalnym, Kredyt gotówkowy "z różdżką", Konto Optymalne i Zimowy Bonus, Konto Optymalne 200 zł premii - Zyskownie w koncie.

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania BGŻ BNP Paribas. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania BGŻ BNP Paribas zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów BGŻ BNP Paribas). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania BGŻ BNP Paribas, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w BGŻ BNP Paribas

Promocje i oferty BGŻ BNP Paribas:

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".