Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas kredyt z niskim oprocentowaniem i wstępną decyzją kredytową nawet przez telefon

Dla kredytu gotówkowego BGŻ BNP Paribas wstępna decyzja kredytowa dostępna jest przez telefon w przypadku, gdy zdecydujesz się na złożenie wniosku przez telefon.

Oprócz wstępnej decyzji kredytowej jest podejmowana ostateczna decyzja kredytowa, od której zależy udzielenie kredytu gotówkowego "z różdżką" BGŻ BNP Paribas

 

Oferta "Kredyt gotówkowy z różdżką BGŻ BNP Paribas" jest tymczasowo niedostępna na LokataKonto.pl lub została usunięta z oferty BGŻ BNP Paribas. Posiadasz produkt / produkt z promocji "Kredyt gotówkowy z różdżką BGŻ BNP Paribas"? Jeśli tak, to do końca obowiązywania umowy lub jej rozwiązania, produkt będzie wciąż obsługiwany.
Zobacz też inne oferty BGŻ BNP Paribas:

 

Informacje prawne ze strony www BGŻ BNP Paribas

Jeśli spełnione zostaną warunki określone w regulaminie promocji kredytu gotówkowego „Ostatni rok bez odsetek” – edycja V (Regulamin), oprocentowanie zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie pełnego wniosku o kredyt do 14.05.2018 r., przystąpienie do promocji, zawarcie w oddziale Banku umowy kredytu gotówkowego na okres od 24 miesięcy oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są w oddziałach Banku oraz na stronie banku

 

Kredyt gotówkowy z różdżką (skrót) => inne kredyty BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas kredyt - krótkie podsumowanie oferty Kredyt gotówkowy z różdżką od BGŻ BNP Paribas - zachęcamy do wyrażenia opinii o BGŻ BNP Paribas:

  • kwota kredytu od 2 000
  • kwota kredytu do 20 000
  • okres spłaty od 6 mies.
  • okres spłaty do 60 mies.
  • RSSO 10.23% - aktualne na stronie banku
  • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

- więcej na wskazanej stronie.


 

Dodaj opinię

Kredyt gotówkowy z różdżką opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kredyt gotówkowy z różdżką forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)