Citi Handlowy

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi & BP i bonus nawet 1120 zł z kartą Citibank-BP Motokarta.

Odbierz 400 zł na start (na Allegro, do Lidla, do BP albo smartfon LG K30 o wartości 599 zł), a dodatkowo nawet 720 zł przez 3 lata jeśli spełnisz warunki oferty, oferta dla nowych klientów Citi ważna do 15.04.2020.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 31.12.2019. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta obowiązuje do 31 sierpnia 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Wypełnij formularz na stronie promocji i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, który przedstawi Ci warunki promocji. Pamiętaj, że do uzyskania bonusu uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (patrz powyżej). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • a) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę przedstawił Dokument dochodowy otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł ,
 • b) Uczestnik, który w procesie wnioskowania o Kartę nie przedstawił Dokumentu dochodowego otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki promocji w każdym miesięcu rozliczeniowym po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 500 zł
 • min. 250 zł (z podanej powyżej kwoty 500 zł) należy wydać na stacjach BP Polska, oczywiście równie dobrze 500 zł możesz wydać na BP.

To wszystko! Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 • będą transakcjami zwróconymi.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

 

Jak 400 zł na start?

Zobacz jak odebrać dodatkowo 400 zł na start:

ZŁÓŻ WNIOSEK - zostaw dane kontaktowe oddzwoni do Ciebie konsultant Citi i razem wypełnicie wniosek.

ZALOGUJ SIĘ - zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w serwisie bankowości mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi.

PŁAĆ KARTĄ - nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową Citi dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 500zł => aby otrzymać kartę podarunkową BP Super Card o wartości 400 zł do wykorzystania na Stacjach BP POLSKA.

ODBIERZ NAGRODĘ - nagrodę w postaci Karty prezentowej BP Super Card o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach BP otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 15.04.2020 r.

Uczestnik, który spełni warunki promocji może ubiegać się o jedną z nagród:

 • a) Karty podarunkowej BP SuperCard o wartości 400 zł („Karta paliwowa”), do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce albo
 • b) Karty prezentowej o wartości 400 zł na zakupy w Lidl („Karta prezentowa Lidl”)albo
 • c) e-Kodu o wartości 400 zł na zakupy na Allegro („e-Kod Allegro”) albo
 • d) Smartfona LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł („Smartfon”),

przy czym należy to zgłosić przedstawicielowi banku w momencie wnioskowania o kartę, następującego w trakcie kontaktu telefonicznego.

A bony ważne będą:

 • karta paliwowa ważna będzie przez 24 miesiące i można z niej skorzystać wielokrotnie aż do wykorzystania środków
 • karta prezentowa do Lidla ważna jest przez 6 miesięcy i również jest wielokrotnego wykorzystania
 • e-Kod do Allegro ważny będzie 12 miesięcy i musi być wykorzystywany jednokrotnie

 

Kiedy nagrody?

Nagrodę 20 zł w każdym okresie rozliczeniowym Citi przyzna w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

Zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf.

oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy.

 

Co jeszcze z kartą Citi?

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zyskujesz nie tylko do 720 zł w ciągu 3 lat. Zobacz jeszcze więcej korzyści z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty (RRSO 10,47%) - bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków, bez ukrytych kosztów. Proste zasady – brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach - dzięki powiadomieniom SMS, np. o transakcjach czy terminie spłaty karty, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
 • Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty - szybki proces - tylko 3 kliknięcia w telefonie i gotowe. Zakupy ratalne bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą.
 • Google Pay. Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay i płać wygodnie telefonem.
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju - poznawaj nowe smaki w ramach programu Restauracyjnego w Programie Citi Specials.
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce - ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży na koncerty Live Nation – kilkadziesiąt koncertów rocznie.
 • Ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials - 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, do 50% rabatu – Stena Line, 10% rabatu - Hertz i wiele innych ofert.
 • Dostęp do Programu PAYBACK - nie musisz już mieć oddzielnej karty PAYBACK, teraz zbierasz punkty w Programie płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta w sklepach partnerskich.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,38% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17000 zł, całkowita kwota do zapłaty 17840,10 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 9% w skali roku, całkowity koszt kredytu 840,10 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 840,10 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1486,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💰 400 na start, do 720 zł zwrotu na kartę
 • RSSO 9.38% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo niedostępna na LokataKonto.pl

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł Citi Handlowy opinie

Uwaga! To już ostatnie dni promocji, wniosek można złożyć tylko do 15 kwietnia, a dodatkowe informacje również na blogu https://bankomaniacy.pl/motokarta-citi-bp-bonus/ [2020-04-12]

Nawet 1120 zł na paliwo z kartą Citibank-BP Motokarta [2020-04-02]

Dodaj opinię

Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Citi BP Motokarta +bonus 1120 zł:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora