Promocja Citi & LIDL: voucher 200 zł do sieci sklepów LIDL od Citibank w zamian za wyrobienie karty Simplicity i spełnienie warunków promocji.

To druga odsłona promocji, w ramach które w prosty sposób możesz zgarnąć 200 zł na karcie prezentowej LIDL od Citi, po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji – wystarczy, że wykonasz operacje na łączną kwotę 1000 zł (masz na to aż 3 miesiące) i zalogujesz do systemu Citi.

 

Dla kogo?

Z oferty Citibank Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej od 01.01.2018. Posiadanie karty dodatkowej albo innego produktu Citi (konto, lokata) nie wyklucza z udziału w promocji. Z oferty nie mogą skorzystać również pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

 

Zasady uczestnictwa

Promocja Citi Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl obowiązuje do 03 listopada 2020 r. i aby z niej skorzystać należy w okresie obowiązywania promocji złóż wniosek o kartę kredytową.

Przekaż dokumenty potwierdzające Twój dochód do Citibanku. Citi Handlowy akceptuje dokumenty wygenerowane z systemu bankowego (z potwierdzeniem wypłat wynagrodzenia/emerytury/renty) w formacie PDF dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS. Tutaj sprawdzisz jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego, a szczegółowe informacje nt pobierania wyciągów można znaleźć w serwisie danego banku. Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wnisku, należy to jednak zrobić nie później niż w ciągu 10 dni roboczych.

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Warunki promocji

Gdy już otrzymasz kartę Citi, to aby spełnić warunki nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank (przynajmniej raz) – to jeden z warunków otrzymania karty podarunkowej LIDL,

Używaj Siplicity podczas zakupów:

 • do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie), dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Płać kartą Citibanku za codzienne zakupy (niekoniecznie w LIDL, choć możesz również i tam):

 • w sklepach spożywczych i w hipermarketach,
 • na stacjach paliw czy w restauracjach,
 • w kinie, w aptece itp.

W ten sposób warunki promocji spełnisz szybciej, niż mogłoby się wydawać! Na spełnienie warunków masz około 90 dni, jeśli wydasz średnio niespełna 12 zł dziennie, to warunek będzie spełniony.

A jeśli planujesz wyższe wydatki – zakup sprzętu RTV AGD, elektronika, itp., to tym lepiej! Zapłać za nie kartą Simplicity, tak aby szybciej spełnić warunki promocji i szybciej otrzymać voucher do LIDL!

Uwaga! Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty.

 

Kiedy voucher LIDL?

Informację o przyznaniu nagrody (karty podarunkowej LID) otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji - przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi jest jednym z warunków promocji. A samą kartę podarunkową do LIDLA otrzymasz w ciągu maks. 60 dni od otrzymania powiadomienia o przynaniu nagrody - z doświadczenia wiemy, że z reguły następuje to szybciej. Kata LIDL zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny.

Karta prezentowa LIDL ma być ważna przez 6 miesięcy od daty wysłania i może zostać wykorzystana tylko w tym terminie. Karta podarunkowa LIDL może być wykorzystana wielokrotnie (może być wykorzystany w częściach).

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-200-pln-na-zakupy-lidl.pdf oraz na stronie promocji Citi, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,59% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13656,56 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 656,56 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 512,56 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1138,05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28/05/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + 200 zł do LIDL (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 🎫200 zł do LIDL
 • RSSO 9.59% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

4.5 (2 opinie o Karta kredytowa + 200 zł do LIDL Citi Handlowy)

Karta kredytowa + 200 zł do LIDL Citi Handlowy opinie

Powrót promocji karty kredytowej Citi z kartą prezentową do Lidla. [2020-06-29]

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą karty kredytowej Citi z kartą podarunkową do Lidla - karta o wartości 400 zł. [2020-02-13]


Chyba się udało, czekam na kartę. Po jakim czasie wysyłają kartę bo akurat planuję nieco większe wydatki na początku marca? [2020-02-15]

Dodaj opinię

Karta kredytowa + 200 zł do LIDL opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa + 200 zł do LIDL forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)