400 zł do morele.net w zamian za zamówienie karty kredytowej Citi i po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji. Voucher ważny będzie do 31.08.2020, a zrealizować go będzie można w jednym ze sklepów sieci morele.

Sprawdź jak zdobyć 400 zł do sieci morele.net z kartą Citi!

400 zł do morele.net

Promocja Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2018. Jeżeli więc jesteś nowym klientem albo z powodzeniem udało Ci się zrezygnować z karty Citi przed końcem 2017 roku, to możesz skorzystać z oferty.

Zwracamy także uwagę, że mowa jest o karcie głównej, jeżeli posiadasz kartę dodatkową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty. Z promocji wyłączone są również pracownicy i osoby współpracujące z bankiem oraz obywatele USA.

I „standardowe” wymagania Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Zasady promocji

Aby zdobyć voucher należy:

 • nie później niż do 13.12.2019 zarejestruj się na stronie
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa – szczegółowo opisujemy je w kolejnych akapitach

Po złożeniu wniosku najdalej w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citi. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twój dochód, które możesz przekazać kurierowi albo wysłać na maila Citi. Szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citibank.

Zwracamy uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów Citi. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do otrzymania bonów do morele.net wystarczy karta kredytowa i czynne z niej korzystanie (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, pracy czy na uczelnię, a dostęp zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od podpisania dokumentów.

 

Po odebraniu karty

czyli po podpisaniu umowy, odebraniu i aktywacji karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie):

 • zaloguj się do serwisu transakcyjnego banku lub aplikacji mobilnej
 • wykona operacji kartą na łączną kwotę min. 1500 zł

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty. Najlepiej wykonać min. tradycyjnych płatności w punkcie handlowo – usługowym.

Ważne: transakcje muszą być zaksięgowane w okresie rozliczeniowym – dlatego nie warto z tym zwlekać i najlepiej wykonać je na początku danego miesiąca.

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagrody powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (przypominamy, że jednym z warunków promocji jest własnie zalogowanie się do serwisu Citi) najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Voucher otrzymasz również w bankowości internetowej Citi. Voucher ważny będzie do 31.08.2020 r., i należy zrealizować go jednorazowo przy złożeniu zamówienia o wartości co najmniej 400 zł.

Dodatkowe informacje w regulaminie oferty:

 • https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-morele-22-08-19.pdf

 

Karta kredytowa w pigułce

Garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher morele (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💳voucher 400 zł do morele.net
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Dodaj opinię

Karta kredytowa + voucher morele opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa + voucher morele forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)