Citi Handlowy

Karta kredytowa Citi Simplicity rabaty u 300 partnerów Citi Handlowy, nagrody i niespodzianki z kartą Citi: bilety do kina, niezwykłe przeżycia, nagrody rzeczowe, podróże, akcje charytatywne czy doładowanie telefonu.

Citi Simplicity do jedyna karta kredytowa w Polsce bez opłaty za wydanie i użytkowanie z dostępem do rabatów, nagród, niespodzianek (koncerty i wydarzenia) i z możliwością spłaty w ratach.

Karta jest łatwo dostępna - nie musisz dodatkowo posiadać konta, wystarczy, że masz min. 18 lat i odpowiedni dochód. Dodatkowo nie płacisz opłaty za wydanie i użytkowanie – nie musisz martwić się o koszty, bez dodatkowych warunków i gwiazdek.

 

Priceless Specials – wymagania

Z oferty z punktami Priceless Specials mogą skorzystać klienci bez wykluczeń.

Podstawowe wymagania Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Do 50% rabatów

Z kartą Citi korzystasz z rabatów nawet do 50% u prawie 300 partnerów w 5000 punktów oraz w sklepach online. Rabaty dostępne w 5 kategoriach:

 • podróże,
 • zakupy,
 • restauracje,
 • sport i zdrowie oraz
 • rozrywka.

Przykłady zniżek:

 • rabat 15% Link 4
 • rabat 10% Hotels.com
 • rabat 4% Booking.com
 • rabat do 30 zł Frisco
 • rabat do 5% iDream

Szczegółowe inf. na stronie oferty (kliknij przycisk aby przejść) oraz w regulaminie na https://pl.priceless.com/specials/assets/doc/Regulamin-Pricless-Specials-28.05.2018.pdf

 

NAGRODY

Wymieniaj punkty na nagrody. Aktualna lista partnerów wymiany punktów dostępna jest na stronie internetowej programu/w aplikacji programu. A zgodnie z regulaminem:

„Nagrody” oznaczają produkty i usługi oferowane przez Partnerów Wymiany Punktów, Partnerów Programu, Instytucję Finansową lub MasterCard, które w chwili wymiany Punktów znajdują się w Katalogu Nagród, lub które zostały zaoferowane uczestnikowi bezpośrednio przez podmiot oferujący Nagrodę lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (poczty elektronicznej lub funkcji push w Aplikacji). „Katalog Nagród” oznacza katalog z wykazem Nagród dostępnych w ramach Programu Indywidualnego, udostępniony na Stronie Internetowej Programu/w Aplikacji Programu.

I tak (na podst. strony www Citi):

Bilety do kina: Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia: Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę partnerów Citi i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe: Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże: Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę partnerów Citi i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne: Lubić pomagać innym? Punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu: Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę partnerskich sieci!

 

Informacje prawne ze strony www Citi Handlowy

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 13000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 13714,88 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 714,88 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 714,88 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1142,91 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 31/12/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa i rabaty do 50% (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 💰rabaty do 50%
 • RSSO 10.47% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo niedostępna na LokataKonto.pl

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Dodaj opinię

Karta kredytowa i rabaty do 50% opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta kredytowa i rabaty do 50%:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora