Promocja konto Firma+ Idea Bank to obecnie jedno z ciekawszych i atrakcyjniejszych kont dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Konto Firma+ to bezpłatne prowadzenie rachunku przez 24 miesiące, 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz za kartę debetową.

👉 Konto Firma+ to również zwrot 10% kwoty opłaconego ZUS przez 6 miesięcy od otwarcia konta (max. do 50 zł miesięcznie)❗ - promocja do 31.12.2021 lub wyczerpania limitu 1000 rejestracji.

 

Firma+ z bonusem

Uczestnikiem promocji Idea Bank Plus na ZUS może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która odprowadza składki do ZUS. Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy biorący udział w promocji „Premia za bankowanie” oraz osoby posiadające rachunek firmowy w Idea Bank w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Aby przystąpić do promocji:

 • złóż wniosek o konto FIRMA+ na stronie promocji oraz zawrzyj umowę o konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych oraz
 • przystąp do promocji za pomocą formularza, który zostanie udostępniony przez bank - należy to zrobić w ciągu 14 od zawarcia umowy z bankiem

Nagrodą w promocji Idea Bank jest 10% zwrotu za przelewy realizowane do ZUS. W ciągu jednego miesiąca można zgarnąć do 50 zł premii przez okres 6 miesięcy. Łatwo więc policzyć, że jest do zgarnięcia jest do 300 zł.

Aby otrzymywać Premie na ZUS należy:

 • posiadać aktywną kartę wydaną do konta,
 • posiadać konto Firma+ i nie zmieniać wyrażonych zgód marketingowych,
 • przelewać składki do ZUS

Premie będą wypłacane na konto Firma+ w Idea Banku do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz warunki uzyskania premii. Premia w gotówce, można więc będzie je wydać na dowolny cel, przelać lub wypłacić w bankomacie, szczegółowe informacje w regulaminie PLUS NA ZUS edycja 2 (na stronie https://ideabank.pl/uploads/doc/Regulamin_Sprzedazy_Premiowej_Plus_na_ZUS_edycja_nr_2.pdf) oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

👉 Uwaga 1 – do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta Firma+, nie zamykaj karty ani nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych;

👉 Uwaga 2 – premia dotyczy konta firmowego. Oznacza to, że jest to przychód Twojej firmy i musi zostać rozliczony przez Ciebie (lub Twoją księgową) z US.

 

Firma+ – koszty operacji

Prowadzenie Konta Firma+ w ramach niniejszej promocji to:

 • przez okres 24 miesięcy: 0 zł za prowadzenie konta bez dodatkowych warunków
 • po okresie 24 miesięcy: 0 zł w przypadku posiadania aktywnej karty debetowej wydanej do konta i wykonywanie przelewów do ZUS (10 zł jeśli nie)

Karta:

 • 0 zł za kartę, jeśli w danym miesiącu wykonane zostaną płatności bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł lub nastąpi wpłata gotówki (w wyznaczonych wpłatomatach) na kwotę min. 1000 zł (8 zł jeśli nie),

Bankomaty i wpłatomaty:

 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat gotówki z bankomatu (dowolne sieci), 2% wartości za każdą kolejną,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach do kwoty 100 000 zł w miesiącu.

Przelewy:

 • 0 zł za przelewy Elixir realizowane w bankowości internetowej lub mobilnej.

 

Kasoterminal

Firma+ to kasoterminale i terminale płatnicze na preferencyjnych warunkach

Wraz z kontem firmowym w idea banku możesz zamówić kasoterminal, czyli urządzenie łączące funkcje kasy fiskalnej i terminala płatniczego, które dodatkowo umożliwia zarządzanie sklepem z dowolnego miejsca.

 

Idea Bank Konto FIRMA+ (skrót)

 

4 (2 opinie o Konto FIRMA+ Idea Bank)

Konto FIRMA+ Idea Bank opinie

Sprawdź drugą edycję promocji PLUS na ZUS, która obowiązuje do końca stycznia 2021 lub wcześniejszego wyczerpania limitu 1000 nagród. [2020-10-17]

Polecamy najnowszą promocję konta firmowego Idea Bank ze zwrotem 10% składki ZUS przez okres 6 miesięcy. [2020-02-18]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto FIRMA+ opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto FIRMA+ forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)