Konta osobiste i konta oszczędnościowe Idea Bank oprocentowanie, opinie, opłaty - zestawienie, w którym znajdziesz 🥇najlepsze konta Idea Bank za lipiec 2020. Wszystkie konta osobiste i konta oszczędnościowe Idea Bank objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na koncie oszczędnościowym Idea Bank, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Konta Idea Bank

Poniżej prezentujemy wybrane konta osobiste i konta oszczędnościowe Idea Bank dostępne na LokataKonto.pl. Niejednokrotnie są to również oferty promocyjne.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych Idea Bank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Konto FIRMA+
Idea Bank
Logo Idea Bank
Typ konta

ROR

Konto dla

dla firm

Z kontem FIRMA+

zwrot 10% ZUS

 

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Konta Idea Bank opinie o

Konta Idea Bank - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych kont. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Konta Idea Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konta Idea Bank:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

Konta Idea Bank

Jak wygenerować historię rachunku?: W celu wygenerowania dokumentu zawierającego historię rachunku zaloguj się do bankowości internetowej, przejdź do zakładki Historia, a następnie pobierz całą historię, korzystając z opcji Udostępnij, która znajduje się w lewym górnym rogu pod polem Liczba pozycji (kwadrat ze strzałką). Po kliknięciu otworzy się panel boczny, który umożliwi pobranie załącznika. Historia rachunku zostanie udostępniona w Centrum informacji (prawy górny róg). Masz też możliwość wysłania na wskazany przez siebie adres e-mail wiadomości z załącznikiem. W panelu bocznym należy wybrać w tym celu opcję Pobierz, znajdującą się pod Zestawieniem operacji. Druga możliwość to kliknięcie w opcję Zaznacz wiele (prawy górny róg historii). Zaznaczone operacje pojawią się w przygotowanym dokumencie.

Gdzie sprawdzić saldo rachunku? Kwota dostępnych środków (liczba zapisana wytłuszczoną czcionką, widoczna po zalogowaniu do bankowości internetowej) stanowi sumę środków, która pozostała do wykorzystania. Liczba widoczna obok niej (mniejszą czcionką) informuje o saldzie. Różnice między tymi kwotami wynikają głównie z opóźnionego księgowania płatności kartą. W chwili realizacji płatności w punkcie obsługowym (sklep, stacja paliw itp.) środki z rachunku są blokowane (znikają z kwoty dostępnych środków), natomiast nadal są uwzględnione w saldzie. Dopiero po rozksięgowaniu przez MasterCard kwota płatności kartą nie będzie uwzględniana w saldzie rachunku i stanie się widoczna w historii transakcji. MasterCard rozlicza autoryzacje płatności kartą do 7 dni od daty zlecenia płatności.

W jaki sposób wykonać przelew walutowy lub zagraniczny? Aby złożyć dyspozycję przelewu, zaloguj się do swojej bankowości internetowej i wybierz opcję Przelew walutowy. Jeśli posiadasz dostęp do systemu bankowości korporacyjnej, w wykonaniu przelewu pomoże Ci pracownik infolinii. Zadzwoń pod numer 801 999 111 lub 22 101 10 10 (infolinia czynna codziennie w godz. 8-20; koszt połączenia zgodny z taryfą). W celu złożenia dyspozycji należy przygotować:

 • a) numer rachunku IBAN beneficjenta,
 • b) BIC / SWIFT banku beneficjenta,
 • c) nazwisko i imię / nazwę i adres beneficjenta,
 • d) numer rachunku rozliczeniowego, w ciężar którego ma zostać zrealizowane polecenie wypłaty za granicę.

Źródło i dodatkowe inf. na https://www.ideabank.pl/pomoc-w-obsludze

 

Idea Bank Konto FIRMA+

ROR firmy
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Idea Bank

Promocja konto Firma+ Idea Bank to obecnie jedno z ciekawszych i atrakcyjniejszych kont dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Konto Firma+ to bezpłatne prowadzenie rachunku przez 24 miesiące, 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz za kartę debetową.

👉 Konto Firma+ to również zwrot 10% kwoty opłaconego ZUS przez 6 miesięcy od otwarcia konta (max. do 50 zł miesięcznie)❗ - promocja do 30.05.2020 lub wyczerpania limitu 1000 rejestracji.

Firma+ z bonusem

Uczestnikiem promocji Idea Bank Plus na ZUS może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która odprowadza składki do ZUS. Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy biorący udział w promocji „Premia za bankowanie” oraz osoby posiadające rachunek firmowy w Idea Bank w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Nagrodą w promocji Idea Bank jest 10% zwrotu za przelewy realizowane do ZUS. W ciągu jednego miesiąca można zgarnąć do 50 zł premii przez okres 6 miesięcy. Łatwo więc policzyć, że jest do zgarnięcia jest do 300 zł.

Aby otrzymywać Premie na ZUS należy:

 • posiadać aktywną kartę wydaną do konta,
 • posiadać konto Firma+ i nie zmieniać wyrażonych zgód marketingowych,
 • przelewać składki do ZUS

Premie będą wypłacane na konto Firma+ w Idea Banku do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz warunki uzyskania premii. Premia w gotówce, można więc będzie je wydać na dowolny cel, przelać lub wypłacić w bankomacie, szczegółowe informacje w regulaminie PLUS NA ZUS oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

👉 Uwaga 1 – do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta Firma+, nie zamykaj karty ani nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych;

👉 Uwaga 2 – premia dotyczy konta firmowego. Oznacza to, że jest to przychód Twojej firmy i musi zostać rozliczony przez Ciebie (lub Twoją księgową) z US.

Firma+ – koszty operacji

Prowadzenie Konta Firma+ w ramach niniejszej promocji to:

 • przez okres 24 miesięcy: 0 zł za prowadzenie konta bez dodatkowych warunków
 • po okresie 24 miesięcy: 0 zł w przypadku posiadania aktywnej karty debetowej wydanej do konta i wykonywanie przelewów do ZUS (10 zł jeśli nie)

Karta:

 • 0 zł za kartę, jeśli w danym miesiącu wykonane zostaną płatności bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł lub nastąpi wpłata gotówki (w wyznaczonych wpłatomatach) na kwotę min. 1000 zł (8 zł jeśli nie),

Bankomaty i wpłatomaty:

 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat gotówki z bankomatu (dowolne sieci), 2% wartości za każdą kolejną,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach do kwoty 100 000 zł w miesiącu.

Przelewy:

 • 0 zł za przelewy Elixir realizowane w bankowości internetowej lub mobilnej.

Kasoterminal

Firma+ to kasoterminale i terminale płatnicze na preferencyjnych warunkach

Wraz z kontem firmowym w idea banku możesz zamówić kasoterminal, czyli urządzenie łączące funkcje kasy fiskalnej i terminala płatniczego, które dodatkowo umożliwia zarządzanie sklepem z dowolnego miejsca.

 

 

 

Idea Bank Konto FIRMA+ (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Idea Bank Konto ZYSKOWNE BIZNES

2,0%
oproc.
0,01 PLN
kwota min.
10 000 PLN
kwota maks.
dowolny
okres
Idea Bank

Konto ZYSKOWNE BIZNES Idea Bank to konto oszczędnościowe dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Z kontem Zyskownym BIZNES możesz zarabiać jak na lokacie, nawet do 2,00% w skali roku, bez utraty odsetek.

Bezpłatne założenie i prowadzenie Konta ZYSKOWNEGO BIZNES Idea Bank

 • 0 zł za pierwszy przelew krajowy w systemie Elixir oraz przelew wewnętrzny
 • 5 zł za każdy kolejny przelew w miesiącu, ale

Możesz posiadać nawet 3 takie rachunki, więc łatwo uniknąć opłaty za kolejny przelew w miesiącu.

Standardowe oprocentowanie

Standardowe oprocentowanie zmienne na koncie w skali roku wynosi dla kwoty:

 • do 10 000 zł - 1,25%
 • powyżej 10 000 zł do 50 000 zł - 1,00%
 • powyżej 50 000 zł do 100 000 zł - 1,10%
 • powyżej 100 000 zł – 1,20%

Podwyższone oprocentowanie

Oprocentowanie w następnym miesiącu może być podwyższone w przypadku spełnienia dwóch warunków:

 • dokonania przelewu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub organu podatkowego
 • dokonania wpływu na Rachunek Rozliczeniowy w formie wpłaty gotówkowej lub przelewu (w tym wpłaty we wpłatomacie) na łączną kwotę nie niższą niż 2000 zł.

Podwyższone oprocentowanie

Po spełnieniu ww. warunków oprocentowanie zmienne na Koncie ZYSKOWNYM BIZNES w skali roku wynosi dla kwoty:

 • do 10 000 zł – 2,00%
 • powyżej 10 000 zł do 50 000 zł - 1,50%
 • powyżej 50 000 zł do 100 000 zł – 1,65%
 • powyżej 100 000 zł – 1,85%

Możesz zwiększyć zyski, gdyż możesz otworzyć nawet trzy takie konta i tak lokować środki, aby otrzymać jak najwyższe oprocentowanie oraz uniknąć opłaty za wypłatę środków.

 

Idea Bank Konto ZYSKOWNE BIZNES (skrót)

 • oprocentowanie 2,0%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 10 000 PLN
 • limit kont: 3
 • Konto ZYSKOWNE BIZNES i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Idea Bank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Idea Bank Konto ZYSKOWNE BIZNES - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,50% dla kwot 10000,01 - 50 000 PLN
 • oprocentowanie 1,65% dla kwot 50000,01 - 100 000 PLN
 • oprocentowanie 1,85% dla kwot 100000,01 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 2,0% dla kwot 0,01 - 10 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Idea Bank Konto firmowe + kasoterminal

ROR firmy
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Idea Bank

Konto Firma to JA Idea Bank to obecnie jedno z ciekawszych i atrakcyjniejszych kont dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz kasoterminal już od 799 zł netto

Wybierz Kasoterminal #ideapay, aby wygodnie prowadzić sklep i oferować klientom płatności bezgotówkowe i gotówkowe:

 • kasa fiskalna
 • terminal płatniczy
 • platforma do zarządzania sprzedażą

 

Zasady promocji

Promocja „Kasoterminal #ideapay” przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub spółek Prawa Handlowego.

Uczestnikiem promocji może zostać nowy posiadacz rachunku, który w okresie promocji spełnił łącznie następujące warunki:

 • a) złożył wniosek o zawarcie: - Umowy o Rachunek, o ile jest już stroną Umowy o Bankowość Elektroniczną, albo Umowy o Rachunek oraz Umowy o Bankowość Elektroniczną, o ile dotychczas nie był stroną Umowy o Bankowość Elektroniczną;
 • b) zawarł: - Umowę o Rachunek, o ile jest już stroną Umowy o Bankowość Elektroniczną, albo Umowę o Rachunek oraz Umowę o Bankowość Elektroniczną, o ile dotychczas nie był stroną Umowy o Bankowość Elektroniczną;;
 • c) złożył w Oddziale bądź za pomocą Bankowości Internetowej Formularz przystąpienia do Promocji „Kasoterminal #ideapay”, stanowiący Załącznik nr 2 do Regulaminu oraz za jego pośrednictwem dokonał akceptacji Regulaminu Promocji;
 • d) najpóźniej w przeciągu 10 dni od zawarcia Umowy o Rachunek złożył Zamówienie na Kasoterminal, według instrukcji stanowiącej Załącznik nr 1 do Regulaminu;
 • e) przystępując do Promocji zobowiązał się w okresie minimum 12 pełnych miesięcy kalendarzowych od przystąpienia do Promocji do:
  • - wykorzystywania Rachunku Banku do rozliczeń płatności bezgotówkowych z Kasoterminala;
  • - posiadania Aktywnego Rachunku;
  • - użytkowania iPOS Web w jednej z dwóch taryf – Standard lub Premium.

Uczestnikiem promocji może być również obecny posiadacz rachunku, który w okresie promocji spełnił łącznie następujące warunki:

 • a) jest stroną Umowy o Rachunek i Umowy o Bankowość Elektroniczną oraz nie znajduje się w okresie wypowiedzenia tych Umów;
 • b) w momencie przystąpienia do Promocji wiąże go Regulamin prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub spółek Prawa Handlowego, wprowadzony dnia 25 listopada 2018 r. bądź jego późniejsze aktualizacje;
 • c) złożył w Oddziale bądź za pomocą Bankowości Internetowej Formularz przystąpienia do Promocji „Kasoterminal #ideapay”, stanowiący Załącznik nr 2 do Regulaminu oraz za jego pośrednictwem dokonał akceptacji Regulaminu Promocji;
 • d) złożył Zamówienie na Kasoterminal, według instrukcji stanowiącej Załącznik nr 1 do Regulaminu;
 • e) przystępując do Promocji zobowiązał się w okresie minimum 12 pełnych miesięcy kalendarzowych od przystąpienia do Promocji do:
  • - wykorzystywania Rachunku Banku do rozliczeń płatności bezgotówkowych z Kasoterminala;
  • posiadania Aktywnego Rachunku;
  • użytkowania iPOS Web w jednej z dwóch taryf – Standard lub Premium.

Posiadanie na dzień przystąpienia do promocji Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub Rachunku Walutowego dla osób fizycznych nie stanowi wyłączenia z Promocji.

 

Rabat na Kasoterminal

Nowy lub Obecny Posiadacz Rachunku składając Zamówienie na Kasoterminal w Banku otrzyma rabat na zakup jednego Kasoterminala w następującej wysokości:

 • a) Nowy Posiadacz Rachunku: 480 zł netto;
 • b) Obecny Posiadacz Rachunku: 150 zł netto.

W przypadku, gdy Posiadacz Rachunku:

 • a) nie będzie posiadał Aktywnego Rachunku w okresie pełnych 12 miesięcy kalendarzowych od momentu przystąpienia do Promocji, Bank obciąży jego Rachunek kwotą w wysokości 1/12 udzielonego rabatu w cyklu miesięcznym;
 • b) złoży dyspozycję zamknięcia Rachunku przed upływem 12 pełnych miesięcy od przystąpienia do Promocji, Bank obciąży go opłatą w wysokości udzielonego rabatu.Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży Kasoterminala jest złożenie przez Klienta Zamówienia.
 • Szczegóły dotyczące Promocji zawarte są w Regulaminie Promocji „Kasoterminal #ideapay” dostępnym na stronie www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Banku S.A.

 

Firma To Ja – koszty

Konto firmowe Idea Bank to jedno z najlepszych kont dostępnych obecnie na rynku dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Jeżeli nie posiadasz karty, o której więcej poniżej (a nie musisz przecież jej posiadać), to za założenie, prowadzenie konta i podstawowe operacje nie zapłacisz ani złotówki:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta firmowego
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za program do wystawiania faktur
 • 0 zł za wirtualny sejf do przechowywania dokumentów
 • 0 zł za korzystanie z przestrzeni do pracy w Idea Hub

Przelewy natychmiastowe:

 • 0 zł za dwa pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu
 • 3,50 zł za kolejne przelewy natychmiastowe

Przelewy SEPA:

 • dwa pierwsze przelewy SEPA są bezpłatne
 • kolejne kosztują 3,99 zł

 

Firma To Ja – karta

Posiadanie karty debetowej podpiętem pod konto Firma to JA może (ale nie musi) wiązać się z opłatami:

 • 0 zł za wydanie karty debetowej do konta - karta z logo MasterCard z funkcją płatności zbliżeniowych i możliwością płacenia kartą w internecie,
 • 0 zł za obsługę karty jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł (4,99 zł jeśli nie),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów - wszystkie bankomaty w Polsce, bez względu na wysokość wypłacanych środków,
 • 0 zł za sprawdzenie salda rachunku w bankomacie.

 

Usługi dodatkowe

W przypadku konta Firma to JA masz możliwość ze skorzystania z usług dodatkowych:

 • Idea HUB to nowoczesne placówki bankowe z dostępem do internetu
 • Idea CLOUD to bankowość elektroniczna z możliwością wystawiania faktur, przechowywania dokumentów itp.
 • Usługa Concierge - pomoc w załatwianiu spraw urzędowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej

 

Idea Bank Konto firmowe + kasoterminal (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Idea Bank Konto IDEALNE

ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
Idea Bank

Konto Idealne Idea Bank to konto osobiste prowadzone bezwarunkowo za darmo.

Konto Idealne to również idealna propozycja dla osób poszukujących darmowych rozwiązań - nie musisz się zastanawiać ile operacji kartą wykonać w miesiącu, żeby nie zapłacić za kartę albo szukać bankomatów danej sieci.

Dodatkowo z kontem Idealnym Idea Bank oferuje bardzo ciekawą ofertę depozytową, zobacz lokaty Idea Bank, również lokaty bez konta.

Konto Idealne

Konto Idealne otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo, bank nie wymaga stałych wpływów czy obrotów kartą:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za standardowe przelewy Elixir zlecane z bankowości internetowej;
 • 0 zł za 2 pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu (Express Elixir), za kolejne zapłacisz po 3,50 zł;
 • 0 zł za 2 pierwsze przelewy SEPA w miesiącu - przydatne, gdy chcesz zarezerować hotel czy kwaterę za granicą - za kolejne zapłacisz po 4 zł;
 • 0 zł za zlecenia stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty;

Zapłacisz:

 • jeśli zamówisz wyciągi papierowe (5 zł);
 • sprawdzeniei salda w bankomacie (2,50 zł);

ale pamiętaj, że posiadając konto Idealne powyższe opreracje wykonasz za darmo w bankowości internetowej Idea Bank, za które nie musisz płacić.

Karta i bankomaty

Konto Idealne to:

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • wypłata z bankomatów za granicą 2% kwoty transakcji (min. 10 zł);

Mobilny wpłatomat

Klienci Idea Banku w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i wielu innych miastach mogą skorzystać z mobilnego wpłatomatu. Właściciel sklepu albo punktu usługowego, klient mający konto i kartę debetową Idea Banku, będzie mógł zamówić za pomocą specjalnej aplikacji odbiór utargu.

Klienci korzystający z wpłatomatu mobilnego nie muszą:

 • zawozić gotówki do banku;
 • wynajmować ochrony czy konwoju do zabezpieczania utargu;

Wystarczy, że zamówią mobilny wpłatomat i mogą wpłacić gotówkę tam gdzie chcą i kiedy chcą bez dodatkowych opłat.

Zgodnie z regulaminem zamawianie i korzystanie z usługi odbywa się za pomocą bankowości telefonicznej bądź zainstalowanej na urządzeniu aktywowanej aplikacji mobilny wpłatomat.

Przelewy

Konto Idealne Idea Bank to:

 • przelewy internetowe w systemie Elixir: 0 zł,
 • przelew internetowe do ZUS i US: 0 zł,
 • przelew natychmiastowy Express Elixir: 0 zł za pierwsze dwa przelewy w miesiącu, kolejne 3,50 zł;
 • przelew europejski SEPA/EuroElixir: 0 zł za dwa pierwsze przelewy w miesiącu, kolejne 4 zł;

Zapłacisz za:

 • przelew wykonywany w placówce: 5 zł lub przez telefon: 5 zł,
 • Przelewy do US i ZUS jeśli wykonasz w placówce lub przez telefon,
 • przelew międzynarodowy SWIFT: przelewy internetowe 0,25%, minimum 30 zł maximum 90 zł

Oferta lokat

Idea Bank znany jest z bardzo dobrej oferty depozytowej. Jeśli jesteś nowym klientem, to przed złożeniem wniosku o konto Idealne zapoznaj się z lokatami Idea Bank, w szczególności:

Z powyższej oferty można skorzystać tylko raz i tylko będąc nowym klientem, który uprzednio nie wnioskował o żaden inny produkt w banku (w tym konto Idealne) - warto o tym pamiętać.

Niekoniecznie dla nowych klientów:

oraz HIT:

 

Idea Bank Konto IDEALNE (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania Idea Bank. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania Idea Bank zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów Idea Bank). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania Idea Bank, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w Idea Bank

Produkty depozytowe Idea Bank:

 • konta Idea Bank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Idea Bank (1 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Idea Bank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Idea Bank, połączenie dwu powyższych zestawień (30 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty Idea Bank:

 • promocje Idea Bank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Idea Bank, na stronę promocji lub wniosku (1 promocji)
 • oferty Idea Bank - wszystkie oferty Idea Bank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (34 ofert)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".