Lokata WIELKI PROCENT Idea Bank, to lokata, którą uruchomisz bez konta bankowego, brak również limitu na liczbę zakładanych lokat.

Lokatę WIELKI PROCENT można założyć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej, strony internetowej oraz bankowości mobilnej na:

 • 3 mesiące, oprocentowanie 3,20% w skali roku

 

Wielki Procent - dla kogo

Lokata WIELKI PROCENT Idea Bank dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, ale jeśli jesteś nowym klientem banku, to zapoznaj się z lokatą:

Ulokuj środki na lokacie HAPPY, a dopiero nadwyżkę na lokacie WIELKI PROCENT, w ten sposób zarobisz jeszcze więcej

 

Odnowienie lokaty

Lokata WIELKI PROCENT Idea Bank ma charakter odnawialny. Po upływie okresu umownego, lokata zostanie automatycznie odnowiona wraz ze skapitalizowanymi odsetkami na kolejny okres umowny wynoszący 3 miesiące na warunkach przewidzianych dla Lokaty STANDARDOWEJ o okresie umownym wynoszącym 3 miesiące.

Jako posiadacz rachunku masz możliwość zmiany charakteru lokaty na wariant nieodnawialny poprzez złożenie dyspozycji w oddziale bądź za pośrednictwem bankowości telefonicznej w dowolnym momencie trwania umowy:

 • 3 miesiące, dla lokaty zakładanej na okres umowny 3M

Oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu, zerwanie lokaty skutkuje zwrotem kapitału i utratą odsetek.

 

Wniosek o lokatę ważny jest przez 2 dni, a sama oferta obowiązuje do odwołania, jednak nie krócej niż do 14 listopada 2018.

 

Idea Bank Lokata WIELKI PROCENT (skrót)

 • lokata bez konta
 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 3,2%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 1 000 000 PLN
 • lokata odnawialna
 • Idea Bank Lokata WIELKI PROCENT i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Lokata WIELKI PROCENT opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata WIELKI PROCENT forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)