Pożyczki Alior Bank - zestawienie, w którym prezentujemy oferty pożyczek Alior Bank w zestawieniu miesięcznym, tu za wrzesień 2022.

Czy warto wziąć pożyczkę Alior Bank? Ile wynosi oprocentowanie i RRSO pożyczki Alior Bank?

 • pożyczki gotówkowe Alior Bank,
 • pożyczki konsolidacyjne,
 • pożyczki bez zaświadczeń,
 • pożyczki od ręki i pożyczki na dowód Alior Bank,
 • pożyczki dla firm.

Wybrane oferty pożyczek Alior Bank znajdziesz także na LokataKonto.pl w zestawieniu miesięcznym, tu za wrzesień 2022.

Przeczytaj opinie o pożyczkach Alior Bank, wyraź własne zdanie, zapoznaj się z naszą analizą pożyczek Alior Bank.

 

Pożyczki Alior Bank

Pożyczki Alior Bank dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych pożyczek Alior Bank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Pożyczka internetowa
Alior Bank
Logo Alior Bank
Okres

od 3 do 120 mies.

Kwota

od 500 do 200 000 PLN

RRSO

9.04%

sprawdź RRSO na stronie Alior Bank
Pożyczka z gwarancją
Alior Bank
Logo Alior Bank
Okres

od 36 do 60 mies.

Kwota

od 500 do 70 000 PLN

RRSO

20.42%

sprawdź RRSO na stronie Alior Bank
* z wniosku - brak danych o kwocie kredytu lub pożyczki albo kwota jest ustalana indywidualnie.

 

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Alior Bank:

Zobacz też: Alior Logowanie, a jeżeli masz problem z logowaniem, to mogą być przydatne: Alior Kontakt i Alior Infolinia. Z kolei jeśli szukasz kredytów lub pożyczek, to znajdziesz je też na Alior Pożyczka.

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

4.67 (3 opinie o Pożyczki Alior Bank)

Pożyczki Alior Bank opinie o

RATA RAZ USTALONA, NIE BĘDZIE ZMIENIONA! To Pożyczka Stabilna od Alior Banku z gwarancją stałej raty nawet przez 5 lat! Poznaj ofertę Pożyczka Stabilna Alior Bank. [2021-09-17]

Pożyczki Alior Bank: Pierwsza Pożyczka, Pożyczka z Mikrokosztami, Pożyczka Internetowa [2021-07-04]

Sprawdź oferty pożyczek od Alior Banku, między innymi pożyczka internetowa albo pożyczka z mikrokosztami. [2021-01-21]

Powrót oferty Alior Bank pożyczka internetowa, teraz od 500 do 150 000 zł na okres od 3 do 120 miesięcy, wniosek w 100% online w myśl zasady #zostanwdomu. [2020-10-29]

Nowe oferty pożyczek Alior [2020-04-02]

Dodaj opinię

Pożyczki Alior Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczki Alior Bank:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

Źródło i dodatkowe inf. na https://www.aliorbank.pl/centrum-kontaktu.html

 

Alior Bank Pożyczka internetowa

Kwota pożyczkiod 500 do 200 000 PLN
Okres spłatyod 3 do 120 mies.
WniosekPożyczka internetowa
RRSO9.04% - aktualne na stronie banku

Alior Bank

Alior Bank Pożyczka internetowa: to jedynie skrócony opis oferty Alior Bank Pożyczka internetowa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Pożyczka internetowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Alior Bank, na którą odsyłamy.

 

POŻYCZKA GOTOWA NA WIĘCEJ czyli pożyczka Internetowa Alior Bank to promocyjna pożyczka online bez potrzeby wizyty w Alior Banku i z korzystnymi warunkami kredytowania:

 • wysoka maksymalna kwota pożyczki Alior - do 200 tys. zł,
 • minimalny okres kredytowa to 3 miesiące,
 • maksymalny okres kredytowania do 10 lat (120 miesięcy),
 • ubezpieczenie od utraty pracy i NNW dla kwot powyżej 70 tys. zł

Pożyczaj wygodnie w Alior Banku, weź pożyczkę online i zyskaj więcej na swoje wydatki, poznaj opinie o pożyczce internetowej Alior Bank.

 

Dla kogo pożyczka Internetowa?

Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy:

 • do 5.09.2022 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz
 • przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz Alior Bank

Wypełnij formularz pozostawiając dane kontaktowe oraz wyraź zgodę na Potwierdzam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Bank i BIK i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty i oczekuj na kontakt z Alior Bank.

 

Pożyczaj wygodnie wydawaj swobodnie

Nie masz jeszcze pożyczki lub kredytu w Alior Banku? Weź pożyczkę bez wizyty w banku.

Dobrowolne ubezpieczenie - w ramach pożyczki internetwej możliwość zawarcia ubezpieczania od utraty pracy i NNW dla kwot powyżej 70 tys. zł:

 • Dla kwoty pożyczki powyżej 70 000 zł Alior Bank wymaga zabezpieczenia pożyczki w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW. 
 • Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne, składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW z PZU SA - ochrona trwa w okresie obowiązywania umowy pożyczki, ale nie dłużej niż 60 miesięcy, a miesięczne świadczenie z tytułu utraty pracy przysługuje, o ile utrata pracy nastąpiła nie wcześniej niż 61. dnia od daty zawarcia umowy ubezpieczenia. Ochrona trwa także po przedterminowej całkowitej spłacie pożyczki, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia.

 

Jak otrzymać pożyczkę Alior Bank?

Aby wziąć pożyczkę internetową Alior Bank #zostanwdomu i złóż wniosek online, zrobisz to w 100% bez wychodzenia z domu, a do złożenia wniosku przygotuj dowód osobisty:

 • kliknij link i przejdź na stronę Alior Bank,
 • suwakiem Określ Ile chcesz pożyczyć (kwota pożyczki)
 • również suwakiem wskaż Na jaki czas (okres spłaty) chcesz pożyczyć pieniądze od Alior Banku

W kolejnym kroku wprowadź dane kontaktowe:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail - podaj adres e-mail, na który Alior Bank będzie kierował korespondencję elektroniczną, m. in. umowę oraz informację o statusie procesowanego wniosku;
 • numer telefonu komórkowego;
 • oraz zaznacz wymagane zgody;

Po złożeniou wniosku oddzwoni do Ciebie przedstawiciel Alior Bank, aby dopełnić formalności, między innymi 🤳zaproponuje Ci zdalną weryfikację tożsamości (za pomocą smartfona), oczywiście tylko wówczas, gdy będzie taka potrzeba.

Formalności dopełnisz online,apieniądze w ramach pożyczki internetowej Alior otrzymasz nawet w jeden dzień od zawarcia umowy, a pełną ochronę danych osobowych Alior Bank gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa. Zwracamy też uwagę, że wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy, opierają się na parametrach z reprezentatywnego przykładu i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

 

Informacje prawne ze strony www Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 28 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 35 331,18 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 7231,18 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 7231,18 zł; 65 miesięcznych rat, w tym 64 równe raty w wysokości 543,56 zł, ostatnia rata: 543,34 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Alior Bank Pożyczka internetowa (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 200 000
 • okres spłaty od 3 mies.
 • okres spłaty do 120 mies.
 • RSSO 9.04% - aktualne na stronie banku

 

Alior Bank Pożyczka z gwarancją

Kwota pożyczkiod 500 do 70 000 PLN
Okres spłatyod 36 do 60 mies.
WniosekPożyczka z gwarancją
RRSO20.42% - aktualne na stronie banku

Alior Bank

Alior Bank Pożyczka z gwarancją: to jedynie skrócony opis oferty Alior Bank Pożyczka z gwarancją, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Pożyczka z gwarancją, który dostępny jest poniżej albo na stronie Alior Bank, na którą odsyłamy.

 

Pożyczka z gwarancją Alior Bank to gwarancja stałego oprocentowania przez cały okres kredytowania, nawet do 5 lat. STABILNE POŻYCZANIE - wniosek o pożyczkę Alior złożysz bez wychodzenia z domu. Sięgnij po pożyczkę z gwarancją oprocentowania Alior Bank i ciesz się niskim oprocentowaniem!

 

Pożyczka Alior

Stałe oprocentowanie, okres spłaty od 3 do 5 lat, kwota do 70 000 zł, RRSO 20,42%.

Maksymalna kwota pożyczki Alior wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 70 000 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty

Kontakt:

 • kliknij przycisk poniżej i przejdź na stronę Alior Bank, na której podaj wymagane dane;
 • po wysłaniu czekaj na kontakt z konsultantem Alior Bank;

Pożyczka gotówkowa Alior Bank - po wprowadzeniu danych i wysłania formularza oddzwoni do Ciebie przedstawiciel Alior Bank, aby dopełnić reszty formalności, a pieniądze otrzymasz nawet w jeden dzień. Pełną ochronę Twoich danych osobowych w Alior Bank gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

 

Informacje prawne ze strony www Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki z Mikrokosztami IX wynosi 20,42%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 18 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 26 561,23 zł; oprocentowanie stałe: 15,2%; całkowity koszt pożyczki: 8461,23 zł, w tym prowizja: 1267 zł (7%), odsetki: 7194,23 zł; 52 miesięczne raty, w tym 51 równych rat w wysokości 510,80 zł, ostatnia rata: 510,43 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

Alior Bank Pożyczka z gwarancją (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 70 000
 • okres spłaty od 36 mies.
 • okres spłaty do 60 mies.
 • RSSO 20.42% - aktualne na stronie banku

 

Alior Bank Pierwsza Pożyczka

Pierwsza pożyczka w Alior Banku to okazja do skorzystania z oferty na Super Warunkach.

Oferta tylko dla nowych klientów Alior Bank! Prowizja 0%, stałe oprocentowanie tylko 5% i okres spłaty do 3 lat.

Pierwsza Pożyczka

Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy do 11.04.2021 r. nie posiadali w Alior Bank pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych (dotyczy również pożyczek i kredytów przejętych przez Alior Bank).

Z oferty Alior Bank można skorzystać jeden raz, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Pierwsza Pożyczka:

 • prowizja 0%
 • oprocentowanie 5%
 • kwota do 10 000 zł
 • okres spłaty do 36 miesięcy

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5,12%

Proces wnioskowania

Kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty, na której w formularzu podaj:

 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu oraz
 • adres email

oraz potwierdź, że zapoznałeś(-aś) się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Alior Bank i BIK i wyraź zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty - pełną treść zgody znajdziesz na stronie Alior Bank. Po wprowadzeniu danych WYŚLIJ je i oczekuj na kontakt ze strony Alior Bank.

W kolejnych krokach:

 • kontakt Alior: zadzwoni do Ciebie konsultant Alior Bank pod numer podany w formularzu,
 • zdalna weryfikacja: otrzymasz propozycję zdalnej weryfikacji tożsamości za pomocą smartfona (jeśli będzie taka potrzeba), wszystko to 🏡bez wychodzenia z domu;
 • formalności załatwicie zdalnie przez telefon i email, 😷bez wychodzenia z domu;
 • pieniądze: środki zostaną przelane na Twoje konto po zawarciu umowy

 

Informacje prawne ze strony www Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 5,12%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 4523 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4743,57 zł; oprocentowanie stałe: 5%; całkowity koszt pożyczki: 220,57 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 220,57 zł; 22 miesięczne raty, w tym 21 równych rat w wysokości 215,62 zł, ostatnia rata: 215,55 zł. Kalkulacja została dokonana na 19.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Alior Bank Pierwsza Pożyczka (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 10 000
 • okres spłaty od 3 mies.
 • okres spłaty do 36 mies.
 • RSSO 5.12% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Alior Bank Pożyczka na Selfie

Pożyczka na selfie Alior Bank to pożyczka od 500 do nawet 150 000 zł bez wychodzenia z domu i bez wizyty kuriera, bezpieczna i prosta identyfikacja tożsamości aparatem w telefonie.

Pożyczka z na selfie Alior Banku to okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy #zostańdomu weź pożyczkę na selfie Alior Bank.

 

Weź ONLINE❗

Złóż wniosek online - wniosek o pożyczkę na Selfie od Alior Bank złożysz bez wychodzenia z domu 🏠🏬 #zostanwdomu,

Czekaj na telefon - 📞 oddzwoni do Ciebie przedstawiciel Alior Banku i zaproponuje zdalną weryfikację tożsamości, jeśli będzie to potrzebne,

Na telefon - 📲 na swój telefon otrzymasz SMS z linkiem do procesu autoryzacji, a bankiem przekaże Ci kod autoryzacyjny, jaki należy wprowadzić w pierwszym kroku procesu,

Na selfie - 🤳 wykonasz zdjęcie dowodu osobistego oraz kilka poleceń przed zawarciem umowy.

 

Pożyczka na selfie

Zobacz parametry pożyczki z na Selfie Alior Bank:

 • Minimalna kwota pożyczki: 500 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
 • Okres kredytowania: od 24 do 60 miesięcy
 • Oprocentowanie zależne jest od od okresu kredytowania i Twojej wiarygodności kredytowej,
 • RRSO 16,74% dla przykładu reprezentatywnego, maksymalne 178,30%.

Na stronie www Alior Bank, kliknij banner lub przycisk aby przejść, znajdziesz kalkulator - wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu.

 

Pieniądze otrzymasz nawet w jeden dzień od podpisania umowy pożyczki. Pełną ochronę Twoich danych osobowych w Alior Bank gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty, szczegółowe na stronie oferty, na którą odsyłamy.

 

Informacje prawne ze strony www Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyliczona na 10.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

 

Alior Bank Pożyczka na Selfie (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 150 000
 • okres spłaty od 3 mies.
 • okres spłaty do 120 mies.
 • RSSO 16.74% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Alior Bank Pożyczka Stabilna

Pożyczka Stabilna Alior Bank i gwarancja stałej raty nawet przez 5 lat? Rata raz ustalone nie będzie zmieniona! Sprawdź ofertę pożyczki Stabilnej od Alior Bank z gwarancją stałej raty.

Pożyczka Stabilna - gwarancja stałej raty❗

Na stronie oferty znajdziesz: Nie zmienia się zasad w trakcie gry, a my nie zmieniamy raty Twojej pożyczki przez cały okres kredytowania - nawet przez 5 lat!

Jeśli chcesz sprawdzić warunki, to przejdź na stronę i skorzystaj z kalkulatora pożyczki Alior Bank, dobierz ratę i okres spłaty tak jak Ci pasuje:

 • Minimalna kwota pożyczki: 500 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki: 70 000 zł
 • Okres kredytowania: od 3 do 60 miesięcy
 • Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące
 • Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy

Pamiętaj, że wyliczenia kalkulatora Alior Banku mają charakter szacunkowy, opierają się na parametrach z reprezentatywnego przykładu i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego, a ostateczne warunki kredytowania zależą od  Twojej zdolności kredytowej, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Pożyczka Stabilna - jak otrzymać?

Przejdź na stronę Pożyczka Stabilna: kliknij banner lub przycisk aby przejść, na stronie Alior Banku znajdziesz kalkulator, o którym mowa w poprzednim akapicie i dobierz ratę i okres spłaty tak jak Ci pasuje.

✍Wypełnij formularz kontaktowy - prosty formularz kontaktowy i wszystko bez wychodzenia z domu 🏠🏬 #zostanwdomu: podaj imię i nazwisko oraz numer telefonu i adres email i WYŚLIJ - po wysłaniu oddzwoni do Ciebie konsultant Alior Bank.

📞Czekaj na telefon - oddzwoni do Ciebie przedstawiciel Alior Banku, aby załatwić formalności,

💲Pieniądze - środki otrzymasz na konto po zawarciu umowy, nawet w jeden dzień od zawarcia umowy.

Jak to działa:

 • przedstawiciel Alior Bank zadzwoni do Ciebie od podany w formularzu numer telefonu - zobacz też Alior Bank kontakt
 • jeśli będzie taka potrzeba to otrzymasz możliwość zdalnej weryfikacji tożsamości za pomocą smartfona,
 • formalności załatwicie przez email i telefon

Pełną ochronę Twoich danych osobowych w Alior Bank gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

 

Informacje prawne ze strony www Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Alior Bank Pożyczka Stabilna (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 70 000
 • okres spłaty od 3 mies.
 • okres spłaty do 60 mies.
 • RSSO 10.85% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Alior Bank Pożyczka z Mikrokosztami

Pożyczka z Mikrokosztami Alior Bank - 6 zł to średni miesięczny koszt za każdy pożyczkony 1000 zł, pożyczka online bez wychodzenia z domu na okres od 4 do 5 lat.

Weź pożyczkę z Mikrokosztami i zrealizuj wszystko to, co Ci w duszy gra - wypełnij formularz i czekaj na kontakt od Alior Bank.

Weź ONLINE❗

Złóż wniosek online - bez wychodzenia z domu 🏠🏬 #zostanwdomu,

Czekaj na telefon - 📞 oddzwoni do Ciebie przedstawiciel Alior Banku, aby załatwić formalności,

Pieniądze - 💲 środki otrzymasz na konto po zawarciu umowy, nawet w jeden dzień od zawarcia umowy.

Jak to działa:

 • przedstawiciel Alior Bank zadzwoni do Ciebie od podany w formularzu numer telefonu
 • jeśli będzie taka potrzeba to otrzymasz możliwość zdalnej weryfikacji tożsamości za pomocą smartfona,
 • formalności załatwicie przez email i telefon

Pożyczka z Mikrokosztami

Zobacz parametry pożyczki z Mikrokosztami Alior Bank:

 • Minimalna kwota pożyczki: 500 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki: 70 000 zł (wraz z kosztami kredytowania)
 • Okres kredytowania: od 48 do 60 miesięcy
 • RRSO 13,65%

Na stronie www Alior Bank, kliknij banner lub przycisk aby przejść, znajdziesz kalkulator - wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, sprawdź aktualne na stronie oferty Alior Bank.

 

Pieniądze otrzymasz nawet w jeden dzień od podpisania umowy pożyczki.

Pełną ochronę Twoich danych osobowych w Alior Bank gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

 

Informacje prawne ze strony www Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki z Mikrokosztami VI wynosi 13,68%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 15 400 zł; całkowita kwota do zapłaty: 20 481,66 zł; oprocentowanie stałe: 6,67%; całkowity koszt pożyczki: 5081,66 zł, w tym prowizja: 2202,20 zł (14,3%), odsetki: 2879,46 zł; 55 miesięcznych rat, w tym 54 równe raty w wysokości 372,40 zł, ostatnia rata: 372,06 zł. Kalkulacja została dokonana na 16.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Alior Bank Pożyczka z Mikrokosztami (skrót)

 • kwota kredytu od 500
 • kwota kredytu do 70 000
 • okres spłaty od 24 mies.
 • okres spłaty do 60 mies.
 • RSSO 13.68% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Co jeszcze w Alior Bank

Produkty depozytowe Alior Bank:

 • lokaty Alior Bank - najlepsze promocyjne lokaty Alior Bank (1 lokaty)
 • konta Alior Bank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Alior Bank (5 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Alior Bank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Alior Bank, połączenie dwu powyższych zestawień (10 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe Alior Bank:

Promocje i oferty Alior Bank:

 • promocje Alior Bank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Alior Bank, na stronę promocji lub wniosku (11 promocji)
 • oferty Alior Bank - wszystkie oferty Alior Bank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (20 ofert)

 

Problem z uzyskaniem pożyczki Alior Bank?

Jeśli masz problem z uzyskaniem pożyczki Alior Bank i potrzebujesz kwoty do 8000 zł "na chwilę" albo nawet do 50.000 zł na dłuższy okres, weź pod uwagę pożyczki pozabankowe.

Dużo łatwiej uzyskać pożyczkę pozabankową, która (dla nowych klientów i przy zachowaniu warunków określonych w umowie) może być tańsza niż tradycyjny kredyt czy pożyczka bankowa. Niemożliwe? A jednak, odsyłamy na strony:

- ranking chwilówek - oferty pożyczek krótkoterminowych (najczęściej) z okresem spłaty do 30 dni, nierzadko bez zaświadczeń i dla osób z gorszym BIK, również pożyczki z opcją "pierwsza gratis" (patrz poniżej),

- ranking pożyczek ratalnych - pozabankowe pożyczki ratalne z okresem spłaty nawet do 24 miesięcy (i dłuższym) i podobnie jak dla chwilówek, nierzadko również bez zaświadczeń oraz ze złą historią w BIK.

A jeśli jesteś nowym klientem firmy zapoznaj się z zestawieniem pierwsza pożyczka za darmo, pożyczka chwilówka nawet do 3.000 zł, którą możesz otrzymać gratis, bez żadnych opłat i prowizji z RRSO 0%, warunek:

 • spłacisz pożyczkę w wymaganym terminie lub wcześniej oraz
 • spełnisz inne postanowienia, o ile takie są, zawarte w umowie / regulaminie pożyczki.

Wybrane pożyczki do odbioru na poczcie, dodatkowe informacje na podlinkowanych stronach.