Promocje BNP Paribas - zestawienie promocji lokat, kont, kart kredytowych, kredytów i pożyczek BNP Paribas za maj 2020 ze skróconym i pełnym opisem prezentowanego promocyjnego produktu oraz odnośnikiem lub bannerem / przyciskiem do wniosku - najnowsze promocje BNP Paribas znajdziesz na początku strony.

Chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie BNP Paribas? - przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Promocje BNP Paribas

Poniżej prezentujemy wybrane, niejednokrotnie promocyjne produkty BNP Paribas dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się z ich szczegółowym opisem BNP Paribas - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Na stacji korzyści
BNP Paribas
Logo BNP Paribas
Typ konta

ROR

promocja do 2020-06-30;
Konto dla

klienci ind.

Z kontem

⛽250 zł / 💰150 zł

Konto Otwarte na Ciebie
BNP Paribas
Logo BNP Paribas
Typ konta

ROR

konto z BLIK;
Konto dla

klienci ind.

 

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert BNP Paribas:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Dodaj opinię

Promocje BNP Paribas opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocje BNP Paribas:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

 

BNP Paribas Na stacji korzyści

ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Promocja BNP Paribas "Na stacji korzyści" - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i odbierz ⛽250 zł na stacje Orlen albo do 💰150 zł w gotówce.

Do spełnienia warunków wystarczy zapewnić wpływ na konto, wykonać płatności BLIKIEM i przelewy - poznaj szczegóły oferty, uwaga limit 3000 wniosków.

 

Dla kogo?

Tradycyjnie już promocja, w tym przedstawiana Na stacji korzyści dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji Na stacji korzyści nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Jak wziąć udział w promocji Na stacji korzyści BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 30.06.2020 (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji Na stacji korzyści można wziąć udział tylko na stronie promocji, przypominamy też, że istnieje limit 3000 wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej
 • (na tej samej stronie) złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, najlepiej wybrać Kartą Otwartą na Dzisiaj, należy to zrobić również nie później niż do 30.06.2020 wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym;
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej - należy to zrobić nie później niż do 15.07.2020. W tym terminie aktywuj również kartę wydaną do konta.

Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

 

Jeśli wybierzesz premię w gotówce

W lipcu 2020:

 • wykonaj min. 3 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej

W sierpniu 2020:

 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej - kwoty dowolne,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

 

Jeśli wybierzesz premię na Orlen

W lipcu 2020:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

W sierpniu 2020:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIK na dowolne kwoty,
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej,
 • zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł - może to być przelew z Twojego konta w innym banku

 

Kiedy nagrody?

Jeśli wybierzesz bonus w gotówce to o przyznaniu nagród organizator poinformuje Cię mailowo do 21.08.2020 (za warunki w lipcu) i do 24.09.2020 (warunki w sierpniu). Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 26.08.2020 zalogować się na stronie promocji podając numer konta do wypłaty premii. Wypłata nagród nastąpi do 31.08 oraz do 30.09.2020.

Jeśli zdecydujesz się na kartę paliwową to informację o jej przyznaniu otrzymasz mailowo do 24.09.2020. Na wiadomość tę należy zareagować i do 29.09.2020 zalogować się na stronie promocji podając adres, na który ma być wysłana karta.

Oczywiście do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w NA STACJI KORZYŚCI oraz oczywiście na stronie promocji.

 

Istotne informacje

ℹ Informujemy, że w promocji Na stacji korzyści Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli będziesz wykonywać standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Na stacji korzyści BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży"- zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji.

 

 

 

BNP Paribas Na stacji korzyści (skrót)

 • oferta do dnia 2020-06-30
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń

 

BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie

ROR
typ konta
0,00 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
 
 
BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas to oferta konta osobistego wraz z kartą, do wyboru Karta Otwarta na Dzisiaj BNP Paribas, Karta Otwarta na eŚwiat BNP Paribas albo Karta Otwarta na Świat BNP Paribas i:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce

Sprawdź najnowszą promocje BNP Na stacji korzyści

 

Opłaty

W ramach aktualnej oferty Konta osobistego "Konto Otwarte na Ciebie" („Konto”) dostępnego dla konsumentów na podstawie Umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu: brak opłaty za prowadzenie rachunku (Konta).

Opłata za użytkowanie karty debetowej „Karta Otwarta na Dzisiaj” do Konta dla Posiadacza wynosi 0 zł w przypadku wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej tą kartą oraz w przypadku gdy Posiadacz nie ukończył 26. roku życia, (w przeciwnym wypadku 3 zł miesięcznie).

Opłata za wypłaty z bankomatów nie dotyczy to wypłat BLIK z bankomatów Planet Cash w Polsce oznaczonych znakiem systemu BLIK. Opłata wynosi 5 zł za każdą wypłatę, przy czym do 11 listopada 2019 r. obowiązuje opłata 0 zł. Lista bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce znajduje się na https://www.bnpparibas.pl/kontakt/bankomaty?type=atm

Informacja o wszystkich opłatach i prowizjach Banku BNP Paribas zawarta w taryfie prowizji i opłat oraz pozostałe informacje o produkcie dostępne są w oddziałach Banku BNP Paribas oraz na stronie internetowej BNP Paribas: www.bnpparibas.pl.

 

 

 

BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie (skrót)

 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń

 

Co jeszcze w BNP Paribas

Produkty depozytowe BNP Paribas:

 • lokaty BNP Paribas - najlepsze promocyjne lokaty BNP Paribas (1 lokaty)
 • konta BNP Paribas - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe BNP Paribas (2 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie BNP Paribas - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe BNP Paribas, połączenie dwu powyższych zestawień (41 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty BNP Paribas:

 • promocje BNP Paribas - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę BNP Paribas, na stronę promocji lub wniosku (3 promocji)
 • oferty BNP Paribas - wszystkie oferty BNP Paribas, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (42 ofert)