300 zł za konto
Typ kontaROR
Promocja do dnia2023-11-30
Otwórz konto na300 zł za konto Raiffeisen Digital Bank

Promocja Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto: to jedynie skrócony opis promocji Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem 300 zł za konto, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Do 300 zł za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku, tytułowe 300 zł można zgarnąć za płatności w internecie i wystawienie opinii na temat sprzedawców.

Pay&Rate - dla kogo promocja?

Pay&Rate dla kogo? Udział w promocji Pay&Rate wziąć może mieszkająca w Polsce osoba pełnoletnia, która otwiera konto w Raiffeisen Digital Bank po raz pierwszy.

Nie wyklucza z promocji posiadanie konta w Raiffeisen - Polbank, bank ten już nie istnieje - został przejęty przez Bank Millennium.

Nagrodą w promocji Pay&Rate jest 50% zwrot za płatności wykonywane w internecie. W ramach promocji można zgarnąć do 300 zł w gotówce - aby zgarnąć maksymalną nagrodę wystarczy wykonać płatności na sumę 600 zł (lub więcej).

Uwaga! Oferta limitowana ograniczona do 2000 uczestników w promocji.

Zasady promocji

Pay&Rate - zasady promocji:

 • załóż konto w Raiffeisen Digital Banku wraz z wydawaną do niego kartą wirtualną
 • do 30.11.2023
  • wykonaj co najmniej 3 płatności w Internecie na kwotę min. 50 zł każda, do płatności użyj wirtualnej karty płatniczej Raiffeisen Digital Banku
  • używając Pay&Rate w aplikacji mobilnej Raiffeisen Digital Banku oceń przynajmniej 3 sprzedawców, u których wykonywałeś/-aś płatności w ramach niniejszej promocji

50% cashback dla transakcji zostanie naliczony, a nagroda wpłynie na Twoje konto do 15.12.2023 (do tego czasu nie możesz zwrócić ww transakcji). Maksymalnie możesz zgarnąć do 300 zł, aby to zrobić należy wykonać płatności na co najmniej 600 zł.

Transakcje wykluczone

Wykonując płatności w internecie należy pamiętać o transakcjach, które Raiffeisen Digital Banku wykluczył z promocji (cytujemy na podst. regulaminu promocji raiffeisendigital.com/content/dam/rbi/apollo/pl/documents-and-regulations/pay-rate/RDB_Promocja_Cashback_Pay_Rate_PL_.pdf.coredownload.inline.pdf ), a którymi są:

 • - Wypłaty gotówki w bankomatach dokonywane przy użyciu wirtualnej karty debetowej lub ręczne wypłaty gotówki w podmiotach oferujących ręczne wypłaty gotówki (np. na stacjach benzynowych, w bankach);
 • - Przelewy dokonywane między rachunkami (przelewy pieniężne);
 • - Transakcje realizowane pomiędzy kartami;
 • - Przekazy pieniężne realizowane przy użyciu usług telegraficznych;
 • - Transakcje zawierane z instytucjami pozafinansowymi w celu otrzymania przechowywanej wartości/ładunku, który może zostać wymieniony na towary oraz/lub usługi w takiej instytucji pozafinansowej (np. kupony zakupowe);
 • - Transakcje zawierane w celu zasilenia rachunków u (1) maklerów/dealerów papierów wartościowych, (2) rachunków wykorzystywanych na potrzeby usług reklamowych (takich jak Google Ads), (3) rachunków u dostawców usług bukmacherskich/hazardowych, (4) instytucji finansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak domy maklerskie) oraz (5) rachunków instytucji pozafinansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak giełdy/brokerzy walutowi lub giełdy/brokerzy kryptowalut);
 • - Transakcje zasilające rachunki w innych instytucjach finansowych; oraz
 • - Transakcje związane z kampaniami crowdfundingowymi, finansowaniem i darowiznami na rzecz: organizacji politycznych, organizacji religijnych, stowarzyszeń motoryzacyjnych, organizacji charytatywnych świadczących usługi społeczne oraz darowizn na rzecz wszelkich organizacji członkowskich innego typu, które nie mieszczą się w wyżej wymienionych typach organizacji.

Konto osobiste w Raiffeisen Digital Bank

Zobacz czym charakteryzuje się konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku otwierane w ramach niniejszej promocji:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków)
 • 0 zł za wypłaty z dowolnych bankomatów, które wyposażone są w funkcję zbliżeniową
 • 0 zł za kartę wirtualną wydawaną do konta (karta Visa Gold umożliwiająca płatności z Google Pay lub Apple Pay)

Polecamy uwadze również konto oszczędnościowe Raiffeisen Digital - w promocji 8% na rachunku oszczędnościowym gwarantowane do 30.12.2023 r.

 

Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto (skrót)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

300 zł za konto opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń 300 zł za konto forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)