Konta osobiste i konta oszczędnościowe Raiffeisen Digital Bank oprocentowanie, opinie, opłaty - zestawienie, w którym znajdziesz 🥇najlepsze konta Raiffeisen Digital Bank za luty 2024. Wszystkie konta osobiste i konta oszczędnościowe Raiffeisen Digital Bank objęte są gwarancją Österreichische Raiffeisen-Sicherungseinrichtung eGen. (austriacki odpowiednik BFG).

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na koncie oszczędnościowym Raiffeisen Digital Bank, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Konta Raiffeisen Digital Bank

Poniżej prezentujemy wybrane konta osobiste i konta oszczędnościowe Raiffeisen Digital Bank dostępne na LokataKonto.pl. Niejednokrotnie są to również oferty promocyjne.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych Raiffeisen Digital Bank - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto
Raiffeisen Digital Bank
Logo Raiffeisen Digital Bank
Typ konta

ROR

Konto dla

klienci ind.

Raiffeisen Digital Bank Konto Oszczędnościowe START
Raiffeisen Digital Bank
Logo Raiffeisen Digital Bank
Oprocentowanie

6%

Okres

90 dni

🚩 otwórz i wypełnij wniosek o konto oszczędnościowe na telefonie 📱;
Kwota

0,01 - 200 000 PLN

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Dodaj opinię

Konta Raiffeisen Digital Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konta Raiffeisen Digital Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto

Typ kontaROR
Promocja do dnia2023-11-30
Otwórz konto na300 zł za konto Raiffeisen Digital Bank

Promocja Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto: to jedynie skrócony opis promocji Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem 300 zł za konto, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Do 300 zł za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku, tytułowe 300 zł można zgarnąć za płatności w internecie i wystawienie opinii na temat sprzedawców.

Pay&Rate - dla kogo promocja?

Pay&Rate dla kogo? Udział w promocji Pay&Rate wziąć może mieszkająca w Polsce osoba pełnoletnia, która otwiera konto w Raiffeisen Digital Bank po raz pierwszy.

Nie wyklucza z promocji posiadanie konta w Raiffeisen - Polbank, bank ten już nie istnieje - został przejęty przez Bank Millennium.

Nagrodą w promocji Pay&Rate jest 50% zwrot za płatności wykonywane w internecie. W ramach promocji można zgarnąć do 300 zł w gotówce - aby zgarnąć maksymalną nagrodę wystarczy wykonać płatności na sumę 600 zł (lub więcej).

Uwaga! Oferta limitowana ograniczona do 2000 uczestników w promocji.

Zasady promocji

Pay&Rate - zasady promocji:

 • załóż konto w Raiffeisen Digital Banku wraz z wydawaną do niego kartą wirtualną
 • do 30.11.2023
  • wykonaj co najmniej 3 płatności w Internecie na kwotę min. 50 zł każda, do płatności użyj wirtualnej karty płatniczej Raiffeisen Digital Banku
  • używając Pay&Rate w aplikacji mobilnej Raiffeisen Digital Banku oceń przynajmniej 3 sprzedawców, u których wykonywałeś/-aś płatności w ramach niniejszej promocji

50% cashback dla transakcji zostanie naliczony, a nagroda wpłynie na Twoje konto do 15.12.2023 (do tego czasu nie możesz zwrócić ww transakcji). Maksymalnie możesz zgarnąć do 300 zł, aby to zrobić należy wykonać płatności na co najmniej 600 zł.

Transakcje wykluczone

Wykonując płatności w internecie należy pamiętać o transakcjach, które Raiffeisen Digital Banku wykluczył z promocji (cytujemy na podst. regulaminu promocji raiffeisendigital.com/content/dam/rbi/apollo/pl/documents-and-regulations/pay-rate/RDB_Promocja_Cashback_Pay_Rate_PL_.pdf.coredownload.inline.pdf ), a którymi są:

 • - Wypłaty gotówki w bankomatach dokonywane przy użyciu wirtualnej karty debetowej lub ręczne wypłaty gotówki w podmiotach oferujących ręczne wypłaty gotówki (np. na stacjach benzynowych, w bankach);
 • - Przelewy dokonywane między rachunkami (przelewy pieniężne);
 • - Transakcje realizowane pomiędzy kartami;
 • - Przekazy pieniężne realizowane przy użyciu usług telegraficznych;
 • - Transakcje zawierane z instytucjami pozafinansowymi w celu otrzymania przechowywanej wartości/ładunku, który może zostać wymieniony na towary oraz/lub usługi w takiej instytucji pozafinansowej (np. kupony zakupowe);
 • - Transakcje zawierane w celu zasilenia rachunków u (1) maklerów/dealerów papierów wartościowych, (2) rachunków wykorzystywanych na potrzeby usług reklamowych (takich jak Google Ads), (3) rachunków u dostawców usług bukmacherskich/hazardowych, (4) instytucji finansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak domy maklerskie) oraz (5) rachunków instytucji pozafinansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak giełdy/brokerzy walutowi lub giełdy/brokerzy kryptowalut);
 • - Transakcje zasilające rachunki w innych instytucjach finansowych; oraz
 • - Transakcje związane z kampaniami crowdfundingowymi, finansowaniem i darowiznami na rzecz: organizacji politycznych, organizacji religijnych, stowarzyszeń motoryzacyjnych, organizacji charytatywnych świadczących usługi społeczne oraz darowizn na rzecz wszelkich organizacji członkowskich innego typu, które nie mieszczą się w wyżej wymienionych typach organizacji.

Konto osobiste w Raiffeisen Digital Bank

Zobacz czym charakteryzuje się konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku otwierane w ramach niniejszej promocji:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków)
 • 0 zł za wypłaty z dowolnych bankomatów, które wyposażone są w funkcję zbliżeniową
 • 0 zł za kartę wirtualną wydawaną do konta (karta Visa Gold umożliwiająca płatności z Google Pay lub Apple Pay)

Polecamy uwadze również konto oszczędnościowe Raiffeisen Digital - w promocji 8% na rachunku oszczędnościowym gwarantowane do 30.12.2023 r.

 

 

 

Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto (skrót)

 • oferta do dnia 2023-11-30
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Raiffeisen Digital Bank 300 zł za konto i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Raiffeisen Digital Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Raiffeisen Digital Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Raiffeisen Digital Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Raiffeisen Digital Bank Konto Oszczędnościowe START

Oprocentowanie6%
Kwotaod 0,01 do 200 000 PLN
WniosekKonto Oszczędnościowe START
Okres90 dni
Promocja Raiffeisen Digital Bank🚩 otwórz i wypełnij wniosek o konto oszczędnościowe na telefonie 📱

Promocja Raiffeisen Digital Bank Konto Oszczędnościowe START: to jedynie skrócony opis promocji Raiffeisen Digital Bank Konto Oszczędnościowe START, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto Oszczędnościowe START, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Atrakcyjne oprocentowanie 6% do 200 tys. zł - sprawdź Konto Oszczędnościowe Start w Raiffeisen Digital, jeśli chcesz oszczędzać, ale nie chcesz zamrażać swoich pieniędzy na lokacie - załóż bezpłatny Rachunek Oszczędnościowe Start - zyskasz atrakcyjne oprocentowanie środków oraz możliwość wypłacenia ich w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Bank gwarantuje oprocentowanie do 28.02.2024 r. do kwoty nawet 200 000 zł. Depozyt gwarantowany przez austriacki odpowietnik polskiego BFG.

Rachunek Oszczędnościowy Start

Konto Oszczędnościowe Start - główne cechy rachunku:

 • oprocentowanie 6% w skali roku
 • kwota maksymalna: 200 000 zł
 • kapitalizacja odsetek: na koniec każdego miesiąca kalendarzowego
 • 0 zł za przelewy na konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku

Promocyjne oprocentowanie ma obowiązywać do 28.02.2024 r., a z oferty mogą skorzystać osoby posiadające konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku (konto jest bezpłatne), Rachunek Oszczędnościowy na Start można uruchomić w aplikacji mobilnej banku.

Depozyt gwarantowany: środki zgromadzone w Raiffeisen Digital Banku są chronione przez Österreichische Raiffeisen-Sicherungseinrichtung eGen. czyli bankowy odpowiednik polskiego BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) do kwoty 100 000 EUR.

Umowa i podatki

Umowa o Rachunek Oszczędnościowy Start zawierana jest na czas określony, tj. do 30.04.2025 r. Raiffeisen Digital Bank zastrzega, że może przedłużyć umowę o kolejne 2 lata, konto oszczędnościowe można zamknąć również wcześniej, bez żadnych dodatkowych konsekwencji.

Raiffeisen Digital Bank jest austriackim bankiem, więc wszelkie dochody z odsetek, które otrzymujesz z Konta Oszczędnościowego Start, oprócz Twoich lokalnych zobowiązań podatkowych, podlegają austriackiemu podatkowi w wysokości 25% (zamiast 19% polskich) z możliwością zwolnienia jako rezydent podatkowy w Polsce (kolejny akapit). Poniżej odnośnik do regulaminu promocji:

 • raiffeisendigital.com/content/dam/rbi/apollo/pl/documents-and-regulations/savings-account/RDB_PL%20Regulamin_Promocji_Konto_Oszczednosciowe_Start_300923.pdf.coredownload.inline.pdf

Jak uzyskać zwolnienie z podatku?

Jak uzyskać zwolnienie z austrackiego podatku:

 • wydrukuj i wypełnij formularz, który znajdziesz na stronie oferty
 • uzyskaj podpis od polskiego organu podatkowego (od US, w którym rozliczasz podatki)
 • wyślij podpisany formularz podatkowy (w formie papierowej, oryginalnej) na adres: Raiffeisen Digital Bank AG Dział Operacji Am Stadtpark 9, 1030 Wiedeń, Austria

Szczegółowe informacje na raiffeisendigital.com/pl/pl/konta/konto-oszczednosciowe/faq-podatek.html#accordion

 

 

 

Raiffeisen Digital Bank Konto Oszczędnościowe START (skrót)

 • oferta do dnia 2024-02-28
 • oprocentowanie 6%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 200 000 PLN
 • Raiffeisen Digital Bank Konto Oszczędnościowe START i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Raiffeisen Digital Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Raiffeisen Digital Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Raiffeisen Digital Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania Raiffeisen Digital Bank. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania Raiffeisen Digital Bank zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów Raiffeisen Digital Bank). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania Raiffeisen Digital Bank, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w Raiffeisen Digital Bank

Produkty depozytowe Raiffeisen Digital Bank:

 • konta Raiffeisen Digital Bank - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Raiffeisen Digital Bank (2 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Raiffeisen Digital Bank - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Raiffeisen Digital Bank, połączenie dwu powyższych zestawień (2 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty Raiffeisen Digital Bank:

 • promocje Raiffeisen Digital Bank - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Raiffeisen Digital Bank, na stronę promocji lub wniosku (2 promocji)
 • oferty Raiffeisen Digital Bank - wszystkie oferty Raiffeisen Digital Bank, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (2 ofert)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".