Karta kredytowa BGŻ BNP Paribas z nagrodą, którą są bony do sklepów Biedronka o wartości 300 zł do zgarnięcia po spełnieniu warunków promocji.

Oferta dla nowych oraz obecnych klientów BGŻ BNP Paribas, dla tych ostatnich z pewnymi ograniczeniami, o których mowa poniżej, a do zgarnięcia łącznie 6 bonów po 50 zł każdy.

A co jeśli posiadasz lokatę BGŻOptima czy też konto w BGŻ BNP Paribas (lub lokatę)? W takim przypadku nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z promocji, sprawdź warunki oferty "Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową".

Dla kogo promocja

Z promocji Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową może skorzystać pełnoletnia osoba, która w okresie od 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę oraz do końca okresu promocji:

 • nie miała zawartej innej umowy o kartę z bankiem
 • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z bankiem umowy o kartę
 • zawarta przez nią z bankiem umowa o kartę nie okazała się nieważna

Z oferty wyłączeni są pracownicy i osoby powiązane z bankiem.

Karta kredytowa

Karta kredytowa Mastercard od BGŻ BNP Paribas może kosztować 72 zł, ale nie musi.

Aby nie ponosić opłaty za kartę wystarczy w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych:

 • wydać min. 2 x 500 zł dla karty MasterCard Standard lub
 • wydać min. 2 x 1000 zł dla karty MasterCard Gold

Wniosek o kartę

W okresie promocji, czyli nie później niż do 31.01.2019 wypełnij formularz na stronie promocji (kliknij przycisk lub banner).

W rozmowie telefonicznej z konsultantem BGŻ BNP Paribas zawnioskuj o kartę MasterCard, gdyż tylko z taką kartą możesz wziąć udział w promocji, pamiętaj też o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, której nie możesz odwołać aż do odebrania nagrody.

Nie później niż do 31.01.2019 podpisz umowę o kartę, zobacz też: jak działa karta kredytowa (poradnik).

Uwaga! W promocji istnieje limit 5000 wniosków, po osiągnięciu którego złożenie wniosku o kartę nie będzie możliwe.

Wykonuj transakcje

Kolejnymi warunkami niezbędnymi do otrzymania nagrody jest aktywne korzystanie z karty.

By uzyskiwać bony po 50 zł każdy:

 • po otrzymaniu karty zarejestruj się na stronie mambonus.pl

a następnie przez 6 kolejnych miesięcy:

 • w każdym miesiącu po miesiącu od podpisania umowy wykonaj płatności kartą na kwotę min. 500 zł.

Bony, które otrzymasz w postaci kodu, należy podać kasjerowi podczas płatności za zakupy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby za zakupy te zapłacić kartą kredytową BGŻ BNP Paribas.

Zwracamy jeszcze uwagę na transakcje wyłączone , tj. BGŻ BNP Paribas w regulaminie zastrzega, że nie mogą to być transakcje:

 • zwrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku
 • wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika
 • polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług

Ale jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo - usługowych: sklepy, hipermarkety, stacje paliw, apteki, kina, restauracje itp., to możesz to potraktować jako wskazówkę.

Kiedy nagroda?

Zgodnie z regulaminem oferty (https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1515024):

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

 

Informacje prawne ze strony www BGŻ BNP Paribas

Przez RRSO 14,29% należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną dla reprezentatywnego przykładu.

W ramach akcji "5000 punktów na start", Klient może otrzymać 5000 punktów po zawarciu z Bankiem umowy o kartę i dokonaniu czterech transakcji kartą na kwotę minimum 50 zł każda, w okresie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym umowa o kartę została zawarta. Sprzedaż premiowa "5000 punktów na start" i program mamBONUS obowiązują przez czas nieokreślony. Organizator może je zakończyć podając informacje o ich zakończeniu na stronie internetowej https://mambonus.pl/regulaminy. Więcej szczegółów w regulaminach: "Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową", "Program lojalnościowy mamBONUS" oraz "5000 punktów na start" dostępnych na stronie https://mambonus.pl/regulaminy.

 

BGŻ BNP Paribas Karta + bony do Biedronki (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • bony na 300 zł do sklepów Biedronka
 • RSSO 14.29% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Dodaj opinię

Karta + bony do Biedronki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karta + bony do Biedronki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)