Konto Optymalne + program antywirusowy ESET Security Pack 1+1 od BGŻ BNP Paribas i dwa lata darmowej ochrony antywirusowej, a zarazem jedno z najlepszych kont na rynku, które jest bezwarunkowo darmowe, karta do konta również.

Promocja Bezpiecznie z Kontem + konto Optymalne BGŻ BNP Paribas to także możliwość skorzystania z promocji BLIK i innych oferowanych przez bank.

Sprawdź lub zostaw opinie o Koncie Optymalnym BGŻ BNP Paribas, promocja do 15.02.2019 lub wyczerpania puli promocyjnych wniosków.

BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima

Jeśli zastanawiasz się, czy zakładając konto Optimalne BGŻ będziesz mógł uruchamiać lokaty BGŻ Optima, to informujemy, że tak. Mimo, że obydwu przypadkach to ten sam bank, to zarówno dla BGŻ BNP Paribas, jak i dla BGŻ Optima, obowiązują odrębne umowy ramowe.

A kto może skorzystać z oferty:

Uczestnikiem promocji „Bezpiecznie w koncie” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w banku oraz przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska S.A. - w Raiffeisen Polbank oraz nie jest stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach promocji.

ESET Security Pack

Eset Security Pack 1+1 to wszechstronna, kompleksowa ochrona komputera, smartfona z systemem Android i Twojej prywatności w sieci. Zapewnia bezpieczeństwo - zarówno działania sprzętu, jak i operacji na nim wykonywanych (płatności online).

Dzięki niemu masz:

 • - ochronę bez jakiegokolwiek spadku wydajności
 • - ochronę na wypadek kradzieży lub zgubienia
 • - bezpieczeństwo korzystania z bankowości internetowej
 • - kontrolę rodzicielską

Bezpiecznie z Kontem - zasady

Zarejestruj się w promocji - złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Użyj linka promocyjnego do 15.02.2019 r.

Otwórz konto - umowa musi zostać zawarta do 28.02.2019 r.

Korzystaj z konta - Do 10 marca 2019 r. aktywuj Aplikację GOmobile, a następnie w każdym z miesięcy marzec 2019 - styczeń 2020 wykonaj min. 5 transakcji
bezgotówkowych oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Kiedy nagroda?

Pierwszą nagrodę, tzn. subskrypcję na kwiecień 2019 r. otrzymasz za aktywację Aplikacji GOmobile do 10 marca 2019 r. Informację o zdobyciu nagrody, kod aktywacyjny oraz instrukcję użycia kodu otrzymasz do dnia 25 marca 2019 r.

Nagrody od drugiej do dwunastej otrzymasz za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z miesięcy marzec 2019 - styczeń 2020, a informację o zdobyciu każdej z nagród otrzymasz do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Ważne:

 • nagrody od drugiej do dwunastej mogą być wydane WYŁĄCZNIE osobom, które otrzymały pierwszą nagrodę.

Trzynastą nagrodę tzn. subskrypcję na kolejne 12 miesięcy otrzymasz, jeżeli w każdym z miesięcy marzec 2019 - luty 2020 otrzymasz wpływy na konto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

Informację o zdobyciu nagrody otrzymasz do dnia 18 marca 2020 r.

Konto Optymalne koszty

Skoro to jedno z najlepszych konto na rynku, to musi być darmowe, i tak rzeczywiście jest:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotowe Elixir, które wykonasz w bankowości internetowej lub z aplikacji mobilnej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash, 5 zł dla pozostałych (w Polsce)

Konto Optymalne cechy

Z kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas skorzystasz z Android Pay, BGŻ BNP Paribas dołączył też do systemu płatności mobilnych BLIK, który dostępny jest z kontem Optymalnym:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance za granicą - może przydać się podaczas
 • 0 zł za kody autoryzacyjne SMS
 • 0 zł za zlecenie stałe
 • 0 zł za polecenie zapłaty (płać automatycznie rachunki np. za media, telefon)

Oszczędzaj z kontem Optymalnym

Każdy bank oferuje możliwość oszczędzania, nie inaczej jest również z bankiem BGŻ BNP Paribas:

Jak otworzyć Konto Optymalne

Konto otworzysz w prosty sposób wypełniając wniosek online, umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy czy na uczelnię.

Możesz również dopełnić formalności w dowolnej placówce BGŻ BNP Paribas.

 

BGŻ BNP Paribas Konto + program antywirusowy (skrót)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto + program antywirusowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto + program antywirusowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)