Konto dla aktywnych BGŻ BNP Paribas i do 6 miesięcy korzytania z obiektów sportowych współpracujących z OK System - przejdź do kolejnych akapitów i poznaj szczegóły oferty.

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas to obecnie jedno z najlepszych kont na rynku, bezwarunkowo darmowe z darmową kartą do konta, a w przypadku spełnienia warunków promocji, pierwszy Karnet elektroniczny otrzymasz do dnia 20 maja 2019 r., umożliwi Ci on korzystanie z obiektów sportowych już w czerwcu 2019 r.

W promocji karnety OK System, które umożliwiają 2 razy w tygodniu darmowe korzystanie z siłowni, klubów fitness, basenów i innych obiektów sportowych w całej Polsce, łącznie można otrzymać nagrody o wartości 378 zł (6 karnetów elektronicznych, o wartości 63 zł każdy).

Karnet elektroniczny OK System

bezpłatny dostęp do ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce 2 razy w tygodniu

możliwość trenowania aż 25 różnych dyscyplin sportu

łatwość korzystania – nie musisz mieć karty członkowskiej, wystarczy że założysz swój panel użytkownika OK System, a wejście do obiektu następuje za pomocą Twojego telefonu komórkowego:

 • tutaj pełna lista obiektów, z których możesz korzystać w ramach karnetu elektronicznego OK System https://kontodlaaktywnych.pl/lista_obiektow.pdf
 • z OK System możesz również korzystać z obiektów, które pobierają opłaty, lista obiektów https://kontodlaaktywnych.pl/lista_obiektow_z_doplata.pdf

Aktywnie z OK-System

Aby skorzystać z oferty, to nie później niż do 15.03.2019 kliknij banner lub przycisk i przejdź na stronę promocji (uwaga! limit 1500 rejestracji) i nie później niż do 29.03.2019 podpisz umowę o konto z kartą, a następnie.

W okresie kwiecień - wrzesień 2019 (w każdym miesiącu):

 • wykonaj płatności w punktach handlowo - usługowych na kwotę min. 200 zł (miesięcznie)
 • zapewnij wpływ w kwocie min. 1000 zł, może to być przelew z Twojego konta w innym banku
 • wykonaj min. 1 przelew z GOmobile

Wszystkich laureatów o przyznaniu karnetu elektronicznego BGŻ BNP Paribas poinformuje e-mailem do dnia 20 maja 2019 r.

W kolejnych krokach:

 • do 28 maja 2019 r. załóż swój Panel użytkownika OK System, dzięki temu możesz zacząć trening już od 01 czerwca 2019 r.
 • kolejne karnety elektroniczne otrzymasz dzięki aktywnemu korzystaniu z Konta Osobistego w miesiącach maj - wrzesień 2019 r. (do 25. dnia miesiąca), oczywiście po uprzednim spełnieniu warunków promocji.

Dodatkowe informacje w regulaminie na stronie: https://kontodlaaktywnych.pl/regulamin.pdf

BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które na dzień składania wniosku nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo osoba wnioskująca o konta na dzień złożenia wniosku nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (ani Raiffeisen-Polbank) w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w niniejszej promocji.

BGŻOptima:

 • jeśli zastanawiasz się, czy zakładając konto Optimalne BGŻ będziesz mógł skorzystać z promocyjnych lokat BGŻ Optima, to informujemy, że tak.

Mimo, że obydwu przypadkach to ten sam bank, to zarówno dla BGŻ BNP Paribas, jak i dla BGŻ Optima, obowiązują odrębne umowy ramowe.

Konto Optymalne koszty

Skoro to jedno z najlepszych konto na rynku, to musi być darmowe, i tak rzeczywiście jest:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotowe Elixir, które wykonasz w bankowości internetowej lub z aplikacji mobilnej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash, 5 zł dla pozostałych (w Polsce)

Odsyłamy też do promocji BGŻ BNP Paribas, gdzie między innymi opisujemy ofertę #CoZtąKurą

Konto Optymalne - dodatkowe cechy

Z kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas skorzystasz z Android Pay, BGŻ BNP Paribas dołączył też do systemu płatności mobilnych BLIK, który dostępny jest z kontem Optymalnym:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance za granicą - może przydać się podaczas
 • 0 zł za kody autoryzacyjne SMS
 • 0 zł za zlecenie stałe
 • 0 zł za polecenie zapłaty (płać automatycznie rachunki np. za media, telefon)

 

BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne + karnety OK system (skrót)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

Konto Optymalne + karnety OK system opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konto Optymalne + karnety OK system forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)