ZłAPP premię
Typ kontaROR
⚡Ekstra premiado 435 PLN
Promocja do dnia2023-10-17
Otwórz konto naZłAPP premię BNP Paribas
Uwaga❗limit 9000 (wniosków / nagród)
Ekstra bonus💰435 zł

Promocja BNP Paribas ZłAPP premię: to jedynie skrócony opis promocji BNP Paribas ZłAPP premię, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem ZłAPP premię, który dostępny jest poniżej albo na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Promocja BNP Paribas ZłAPP premię - otwórz Konto Otwarte dla Ciebie w promocji BNP i odbierz bonusy o łącznej wartości nawet 435 zł w gotówce. Promocja ZłAPP premię od BNP Paribas to oferta limitowana z limitem 9000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe - jeśli zdążysz się zarejestrować, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrody gwarantowane, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji BNP Paribas ZłAPP premię.

 

ZłAPP premię - dla kogo?

ZłAPP premię to promocja z konta osobistego BNP Paribas, która dedykowana jest dla osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z promocji ZłAPP premię nie może skorzystać również osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank), wykluczeni się również współposiadacze takich kont.

Bez żadnych wykluczeń czy dodatkowych obostrzeń z oferty w promocji BNP ZłAPP premię mogą skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych GO Opitma (BGŻ Optima) - to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Nagrody w promocji BNP to:

 • 1 x 💰55 zł w gotówce
 • 2 x 💰190 zł w gotówce, co daje łącznie 380 zł

i co daje w sumie do 435 zł premii - poznaj zasady promocji BNP.

 

Zasady promocji ZłAPP premię

Jak otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji ZłAPP premię BNP Paribas?

 • zarejestruj się na stronie promocji - należy to zrobić nie później niż do 17.10.2023 r. (na stronie zaznacz wszystkie oświadczenia) - udział w promocji BNP ZłAPP premię można wziąć udział tylko na stronie promocji, pamiętaj o limicie 9000 wniosków
 • będąc na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Wniosek należy złożyć nie później niż do 17.10.2023 r. wpisując te same dane, które podano w formularzu rejestracyjnym, przy czym pamiętaj o limicie wniosków. Uwaga, będziesz mieć dwie opcje otwarcia konta: za pomocą kuriera lub za pomocą wideoweryfikacji (poprzez aplikację mobilną BNP Paribas) - tylko ta druga opcja uprawnia do zdobycia bonusu 55 zł
 • zawrzyj umowę o konto, kartę debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej w promocji ZłAPP premię - należy to zrobić najpóźniej do 31.10.2023 r.
 • aktywuj kartę - nie później niż do 31.10.2023 aktywuj kartę wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w promocji ZłAPP premię, tj. w tym czasie koniecznie nadaj PIN do karty - to jeden z warunków promocji BNP Paribas niezbędny do uzyskania premii

Ważne❗ Składając wniosek w promocji BNP Paribas ZłAPP premię warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Jak zdobyć nagrody❓

💰55 zł w gotówce - aby zdobyć pierwszą nagrodę pieniężną w promocji ZłAPP premię od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie oraz otwórz konto z użyciem wideoweryfikacji

 

💰190 zł w gotówce (druga nagroda) - aby zdobyć drugą nagrodę pieniężną w promocji ZłAPP premię od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w pierwszym miesiącu po miesiącu aktywacji karty:

 • 📲przynajmniej 4 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej (GOmobile) BNP Paribas, należy się logować 🚩w czterech różnych dniach (bank BNP Paribas zalicza tylko jedno logowanie w ciągu dnia)
 • 💸wykonaj przelew(y) za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas na łączną kwotę min. 350 zł (wystarczą przelewy na własne konto w innym banku) oraz 
 • 💳wykonaj min. 3 płatności kartą (na dowolne kwoty)

 

💰190 zł w gotówce (trzecia nagroda) - aby zdobyć drugą nagrodę pieniężną w promocji ZłAPP premię od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w drugim miesiącu po miesiącu aktywacji karty:

 • 📲przynajmniej 4 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej (GOmobile) BNP Paribas, należy się logować 🚩w czterech różnych dniach (bank BNP Paribas zalicza tylko jedno logowanie w ciągu dnia)
 • 💸wykonaj przelew(y) za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas na łączną kwotę min. 350 zł (wystarczą przelewy na własne konto w innym banku) oraz 
 • 💳wykonaj min. 3 płatności kartą (na dowolne kwoty)

Uwaga, warunkiem otrzymania kolejnej premii jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody za konto od BNP Paribas?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji ZłAPP premię organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w zlapppremie(at)promocja.bnpparibasplus.pl):

 • do 20.10. o pierwszej premii 160 zł za terminowe podpisanie umowy i aktywację karty oraz spełnienie warunków we wrześniu
 • do 27.11. o drugiej premii 160 zł za spełnienie warunków promocji w październiku oraz
 • do 22.12. o trzeciej premii 160 zł za spełnienie warunków promocji w listopadzie

Na pierwszą wiadomość należało będzie zareagować i do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie, uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii. Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie bnpparibas.pl/zlapppremie/regulamin.pdf?v=1 oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Istotne informacje

O wybranych wspomnieliśmy już w poprzednich akapitach, są to jednak istotne informacje, poniżej przypomnienie:

👉Płatności kartą - można wykonywać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo - usługowych jak i w internecie, chociaż w tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni w promocji transakcji wykonywanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz o kodach MCC - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

👉Informujemy też, że składając wniosek w promocji BNP Paribas ZłAPP premię warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

 

Koszty

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji ZłAPP premię BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A karta wydawana do konta❓ To zależy. Przedstawiamy poniżej 3 warianty i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj - karta jest prowadzona za darmo, jeśli masz poniżej 26 lat. Dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł. Jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł - jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz transakcje oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe (brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie CYBER Pomoc, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia Rezygnacja z Podróży - zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży - po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk), a umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS (lub poprzez kuriera), a kurier przywiezie jedynie kartę do konta - wystarczy jedynie nadać PIN do karty. Dodatkowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

BNP Paribas ZłAPP premię (skrót)

 • dzień odniesienia w promocji BNP Paribas 2022-07-12
 • oferta do dnia 2023-10-17
 • kwota od: 0,00 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • BNP Paribas ZłAPP premię

 

ZłAPP premię pytania i odpowiedzi

⏰Do kiedy mogę wziąć udział w promocji BNP ZłAPP premię?

Promocja BNP ZłAPP premię obowiązuje do 2023-10-17 r. lub wyczerpania puli 9000 promocyjnych wniosków, przejdź na stronę promocji.

💲Jakie muszę spełnić warunki w promocji BNP Paribas ZłAPP premię aby zdobyć nagrody?

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to w okresie obowiązywania promocji BNP Paribas ZłAPP premię złóż wniosek - szczegółowe informacje na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Dodaj opinię

ZłAPP premię opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ZłAPP premię forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)