Lokata MOBILNA
2,7%
oproc.
500 PLN
kwota min.
10 000 PLN
kwota maks.
3 mies.
okres
Getin Bank

Lokata Mobilna w Getin Bank, to wysokooprocentowana lokata , którą możesz założyć jedynie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Getin Mobile, aplikację pobierzesz za darmo. Skąd? O tym poniżej.

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Bank, to możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty Getin Bank, którą dodatkowo połączysz również z innymi produktami (w tym lokatami) tego banku.

🚩Lokatę mobilną możesz założyć tylko przez bankowość mobilną Getin Mobile, sprawdź też Lokatę na NOWE ŚRODKI (banner) oraz nowość Elastyczne Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem i bez limitu darmowych wypłat w miesiącu.

 

Parametry lokaty

Lokata MOBILNA Getin Bank - najważniejsze informacje:

 • oprocentowanie stałe: 2,70%
 • okres umowny: 3 miesiące
 • kwota minimalna: od 500 zł
 • kwota maksymalna: do 10.000 zł

Jak widać jest to lokata uruchamiana na stosunkowo niewielką kwotę.

Jeżeli dysponujesz większą sumą pieniędzy sprawdź też ofertę lokaty Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank z możliwością zdeponowania nawet do 1.000.000 zł, a lokatę mobilną potraktuj jako "dodatek", dzięki której zwiększysz zysk z inwestycji.

 

Skąd pobrać aplikację?

W zależności od systemu operacyjnego Twojego telefonu aplikację mobilną Getin Bank znajdziesz w sklepach:

 • sklep Apple App Store, aplikacja dostępna dla iOS od wersji 9.3,
 • sklep Google Play, aplikacja dostępna dla systemu Android od wersji 4.4,
 • sklep Windows Phone, aplikacja dostępna dla Windows Phone od wersji 8.1.

Zdecydowanie 🚩odradzamy pobieranie i instalowanie aplikacji mobilnej Getin Bank z nieznanych źródeł, innych niż wyżej wymienione sklepy!

 

Jak uruchomić lokatę?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, do uruchomienia lokaty mobilnej Getin konieczne będzie zainstalowanie oraz aktywacja aplikacji mobilnej Getin Bank. Jeśli już taką posiadasz to:

 • zaloguj się do aplikacji
 • przejdź do zakładki "Lokaty" i wybierz ofertę lokaty mobilnej

Oczywiście z pomocą aplikacji mobilnej możesz uruchomić także inne lokaty Getin Bank dostępne w ofercie banku.

ważne:

 • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
 • nieopłacenie złożonej dyspozycji lub zerwanie lokaty przed zakończeniem okresu umownego lokaty uprawnia do złożenia ponownej dyspozycji.

 

Lokata bez konta?

Do aktywacji aplikacji mobilnej Getin należy być klientem Getin Bank, np. posiadając konto Getin Bank:

 

A co jeśli nie chcesz mieć konta w Getin Bank, nie chcesz wiązać się z bankiem. Czy można uruchomić lokatę mobilną bez konta? Okazuje się, że tak.

Uruchamiając dowolną lokatę bez konta w Getin Bank, po opłaceniu lokata zostanie aktywowana, a równolegle otrzymasz dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swoje środki i wnioskować o inne lokaty oraz produkty bankowe oraz swobodnie zarządzać środkami, w tym lokatą na nowe środki czy lokatą mobilną.

Z dostępem do bankowości elektronicznej zyskujesz także kontrolę nad wpłaconymi środkami i naliczonymi odsetkami - możesz je sprawdzić 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie, również z telefonu oraz złożyć wniosek o lokatę mobilną Getin Banku :)

Jeśli więc nie chcesz posiadać konta w Getin, ale jednocześnie interesuje Cię oferta lokaty mobilnej tego banku, to rozważ uruchomienie:

 • Lokaty na NOWE ŚRODKI - o której więcej w podlinkowanym wpisie, wniosek o tę lokatę złożysz klikając w banner lub przycisk poniżej

a posiadając dostęp do bankowości elektronicznej uruchomisz też lokatę mobilną.

Lokata na NOWE ŚRODKI

 

Kiedy bank nie uruchomi lokaty?

Zobacz kiedy Getin Bank nie uruchomi lokaty i na co warto zwrócić wypełniając wniosek o lokatę mobilną, lokatę na NOWE ŚRODKI lub inną lokatę Getin Bank:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe płatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

W szczególności zwróć uwagę zgodność danych oraz kwotę lokowanych środków.

 

Lokata mobilna - ile zarobisz?

Lokatę mobilną uruchomisz dla kwot z zakresu 500 - 20.000 zł. Zobacz ile zarobisz na lokacie:

 • lokując 500 zł zarobisz niespełna 2,70 zł
 • deponując 2000 zł po 3 miesiącach zyskasz prawie 11 zł
 • dla kwoty 10.000 zł - ponad 53 zł

W naszych obliczeniach przyjęliśmy, że okres deponowania środków to 90 dni, podane kwoty to wartości netto (do ręki). Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Inna kwota? Kalkulator zysków z lokat znajdziesz pod opisem tej lokaty.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umowy, a likwidacja lokaty (zerwanie lokaty) przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Dodatkowe inf. w karcie produktu:

 • https://www.getinbank.pl/dokumenty/karta-produktu-terminowej-lokaty-oszczednosciowej-lokata-mobilna.pdf

 

Odnowienie

Jeśli nie posiadasz rachunku oszczędnościowego i rachunku ROR, to lokata Mobilna w Getin Bank zostanie założona jako lokata odnawialna.

Oczywiście masz możliwością zmiany na nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego: możesz zrobić to za pośrednictwem bankowości banku, infolinii albo w oddziale banku.

Domyślnie po upływie okresu umownego lokata jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i z oprocentowaniem w wysokości obowiązującej w dniu odnowienia lokaty stopy referencyjnej NBP pomniejszonej o 0,50 p.p. Dzień odnowienia lokaty to dzień rozpoczęcia kolejnego okresu umownego lokaty, a kwotę odnawianej lokaty stanowi kwota lokaty z poprzedniego okresu umownego powiększona o odsetki naliczone przez Getin Bank za poprzedni okres umowny.

 

Czy warto?

Czy warto skorzystać z oferty lokaty mobilnej Getin Bank? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie samodzielnie, choć wg nas dobrze jest przyjrzeć się propozycji Getin Bank - w obecnej chwili jest to jedna z najlepszych ofert na rynku lokat.

Jak już wspomnieliśmy powyżej, lokatę mobilną możesz połączyć z innymi produktami oszczędnościowymi Getin Bank. Przypominamy też, że depozyty w Getin Bank posiadają gwarancję BFG do kwoty 100.000 EUR - w zależności od notowań euro jest to 420.000 - 440.000 zł.

 

Getin Bank Lokata MOBILNA (skrót)

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 2,7%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 10 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata MOBILNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem (ROR) - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata MOBILNA"

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Lokata MOBILNA Getin Bank opinie

Lokata mobilna:
Popełniłeś troszkę błędów, po pierwsze zysk od 20tys to 158zł to mój realny wpływ. Po drugie jest to lokata wielokrotna, za każdym razem po zakończeniu pozwala mi założyć ją ponownie z tych samych środków na tym samym oprocentowaniu. Juz 3 razy tak zrobiłem. [2019-05-13]


Co do obliczeń, to nie w pełni zgadzam się z komentarzem :) Proszę zwrócić uwagę, że lokując środki na 3-miesięcznej lokacie bank płaci nie za 3 miesiące, ale za rzeczywistą liczbę dni lokowania środków. Liczba ta może być różna dla różnych miesięcy. I tak na przykład dla miesięcy luty, marzec i kwiecień to 89 dni, ale już dla miesięcy czerwiec, lipiec, sierpień to już 92 dni - trzy dni różnicy, to po pierwsze. A po drugie, jeśli lokata zapada np. w weekend czy święta, to bank może ją zakończyć równie dobrze dzień wcześniej i z wspomnianych 92, 91 czy 90 dni zrobi się 89. Proszę wprowadzić dane do kalkulatora lokat, który można znaleźć pod opisem lokaty - wychodzi ni mniej ni więcej, tylko dokładnie 158 zł za 89 dni :) I dziękuję za info o możliwości ponownego uruchomienia lokaty mobilne, opis został uzupełniony o tę informację. [2019-05-13]

Radze omijać z daleka: 1) zaksięgowało się na lokacie 29 000pln (a tylko 20 000 maksymalna kwota, wpłacałam 20000 na mobilną i 29000 na nowe srodki, 20 000 odesłali z powrotem ). Ale to jeszcze nic. 2)Od tygodnia próbuję to wyjaśnić (infolinia i placówka bankowa w Galerii Płn w W-wie, obiecują odpowiedź, zero reakcji). 3) wreszcie zdecydowałam zerwać lokatę i niestety nie mogę odzyskać swoich pieniędzy. Lokata nie da się zerwać, chyba zacznę wierzyć w teorię spiskową. Po zalogowaniu do bankowości internetowej system nie reaguje na zerwanie. Z aplikacji mobilnej to samo, po kliknięciu zerwij ciągłe komunikaty "aplikacja Getin Mobile została zatrzymana" i tak "w kółko". Bezradność, brak reakcji ze strony banku.... [2019-03-14]

Bardzo mało czytelny sposób założenia lokaty.Niby wystarczy ściągnąć tylko aplikację
mobilną i dalej już ma być prosto ( raczej nie jest) [2019-03-14]


Słuszna uwaga, dziękujemy za komentarz. Rozbudowaliśmy opis, w tym o informacje o możliwości uruchomienia lokaty mobilnej bez konieczności posiadania konta w Getin Bank.
Polecamy też lokatę mobilną - obecnie to jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych na rynku. [2019-03-14]

To jest kpina ranking lokat i opis mówi wyraźnie że po jej zakończeniu można ponownie ją założyć na warunkach wcześniej zamknietej ale z uzyskanych informacji jest to niemożliwe. Bardzo brzydko postępuje bank nie ceniących stałych klientów i zamykając drogę dalszego oszczędzania [2018-07-16]


Dziękujemy za komentarz, przepraszamy za pomyłkę, opis poprawiony. Bank może stosować swoje zasady, ma do tego pełne prawo, a lokata mobilna jest (wg nas) zachętą do oszczędzania lub/i skorzystania z oferty banku. Wpis został uzupełniony.
Odsyłamy też do karty produktu, aktualna zawsze na stronie banku. Proszę sprawdzić też inne lokaty Getin http://lokatakonto.pl/lokaty-getin-bank oraz konta http://lokatakonto.pl/konta-getin-bank [2018-07-16]

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".

Opinie i komentarze

Lokata MOBILNA opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokata MOBILNA:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora