Lokata KORZYSTNA w Idea Bank, to lokata bez konta i innych produktów bankowych
Lokatę Korzystną uruchomisz na 1, 2, 3, 6 lub 7 miesięcy wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej, strony internetowej oraz bankowości mobilnej Idea Bank PL
Zerwanie lokaty przez przed upływem okresu umownego skutkuje zwrotem całości wpłaconych środków pieniężnych w ramach lokaty, w przypadku zerwania lokaty bank nie nalicza ani nie wypłaca odsetek
Lokata Korzystna w Idea Bank ma charakter odnawialny i może zostać odnowiona na warunkach lokaty standardowej zgodnie z akutualną tabelą oprocentowania na:
- 3 miesiące, dla Lokaty zakładanej na Okres Umowny 1, 2 albo 3 miesiące, bądź
- 6 miesięcy, dla Lokaty zakładanej na Okres Umowny 6 albo 7 miesięcy,
Oprocentowanie uzależnione jest od okresu lokaty i wynosi:
- 1,50% w skali roku na okres 1 miesiąca
- 1,55% w skali roku na okres 2 miesięcy
- 1,65% w skali roku na okres 3 miesięcy
- 1,70% w skali roku na okres 6 miesięcy
- 1,75% w skali roku na okres 7 miesięcy - lokata z naszego zestawienia
Idea Bank Lokata KORZYSTNA (skrót)
Idea Bank lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata KORZYSTNA od Idea Bank - zachęcamy do wyrażenia opinii o Idea Bank:
- lokata bez konta
- okres 7 mies.
- oprocentowanie 1,75%
- kwota od: 500 PLN
- kwota do: 1 000 000 PLN
- lokata odnawialna
- Idea Bank Lokata KORZYSTNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
- więcej na wskazanej stronie.
Kalkulator zysku z lokat
Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".