Karty kredytowe Santander - zestawienie, w którym prezentujemy karty kredytowe Santander w zestawieniu miesięcznym, tu za marzec 2023.

Jak działa karta kredytowa Santander? Ile wynosi RRSO karty Santander?

 • karta kredytowa ze zwrotem za zakupy,
 • karta kredytowa voucherem lub nagrodą,
 • chargeback i okres bezodsetkowy z kartą Santander,
 • karty kredytowe dla klientów indywidualnych i dla firm.

Te i inne pojęcia przedstawiamy na LokataKonto.pl, wybrane oferty kart kredytowych Santander znajdziesz także w naszym serwisie w zestawieniu miesięcznym, tu za marzec 2023.

Przeczytaj opinie o kartach kredytowych Santander, wyraź własne zdanie, zapoznaj się z naszą analizą kart kredytowych Santander.

Nie znaleziono promocyjnych kart kredytowych Santander, bank ich nie oferuje albo promocje już się zakończyły i nie są dostępne na LokataKonto.pl, ale może zainteresują Cię inne oferty tego banku:

Jeśli nie to ...

Poniżej kilka promocyjnych kart kredytowych z innych banków:

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2022-06-20 Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa
Ekstra bonus

gotówka / zwrot na kartę

RRSO

13.24%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Citi Handlowy
Santander Consumer TURBO karta kredytowa
Santander Consumer
Logo Santander Consumer
Okres bezodsetkowy

54 dni

grace period, promocja bezterminowa Santander Consumer TURBO karta kredytowa
Ekstra bonus

moneyback

⚡zwrot do 5% za wybrane płatności
RRSO

9.91%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie Santander Consumer

 

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

Karty Santander opinie o

czy karta jest oprocentowana ? Jak wyglądają zwroty?? [2018-11-27]


Zwrot następuje na rachunek karty, zgodnie z regulaminem "Każdego 7-go dnia miesiąca kalendarzowego rachunek Karty kredytowej 123 uznawany jest sumą należnych nagród netto", a "W przypadku gdy 7-my dzień miesiąca nie jest dniem roboczym rachunek Karty kredytowej 123 zostanie uznany kwotą należnych nagród netto w najbliższym dniu roboczym danego miesiąca, następującym po 7-mym dniu miesiąca kalendarzowego."

Co do oprocentowania, to karta Santander działa tak samo, jak większość dostępnych na rynku kart: jeżeli oddamy pieniądze w wymaganym terminie i pełnej wysokości, to nie zapłacimy odsetek, odsyłamy do poradnika: https://bankomaniacy.pl/karta-kredytowa/ - link również w opisie. [2018-11-27]

Dodaj opinię

Karty Santander opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karty Santander forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Santander Karta kredytowa 1|2|3

Karta kredytowa 1|2|3 Santander Bank to karta ze zwrotem (z moneyback) do 760 zł rocznie za transakcje w supermarketach spożywczych, stacjach paliw i restauracjach.

O kartę mogą wnioskować zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, aby zamówić kartę kredytową w Santander Bank wystarczy posiadać:

 • pełną zdolność do czynności prawnych;
 • adres korespondencyjny na terytorium Polski;
 • zdolność kredytową;

Kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji, zostaw dane kontaktowe (niezobowiązująco) i czekaj na telefon od Santander - doradcy banku pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

 

Karta Santander Bank do 760 zł zwrotu

Karta kredytowa Santander Bank pozwala zaoszczędzić aż do 760 złotych rocznie:

 • 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce;
 • 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce;
 • 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce;

Zwrot następuje na rachunek karty:

 • "Każdego 7-go dnia miesiąca kalendarzowego rachunek Karty kredytowej 123 uznawany jest sumą należnych nagród netto."

oraz

 • "W przypadku gdy 7-my dzień miesiąca nie jest dniem roboczym rachunek Karty kredytowej 123 zostanie uznany kwotą należnych nagród netto w najbliższym dniu roboczym danego miesiąca, następującym po 7-mym dniu miesiąca kalendarzowego."

Dodatkowe inf. w regulaminie (na https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin_kart_26676.pdf - str. 25).

 

Do wniosku przygotuj

Aby zawnioskować o kartę kredytową Santander Bank przygotuj wcześniej:

 • dane osobowe w tym PESEL, serię i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania;
 • dane aktualnego pracodawcy takie jak nazwa, adres, telefon kontaktowy, NIP, REGON;
 • datę zawarcia umowy o pracę lub datę przyznania świadczenia emerytalnego/renty;
 • wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy;
 • dane o zaciągniętych kredytach i pozostałych Twoich zobowiązaniach finansowych;
 • zaświadczenie o zarobkach – będzie potrzebne, jeśli wnioskujesz o kartę kredytową z limitem w wysokości 10 000 zł lub większym;
 • jeżeli pozostajesz we wspólności majątkowej (ustawowej) i wnioskujesz o nową kartę kredytową na kwotę wyższą niż 20 000 zł lub chcesz zwiększyć limit w karcie kredytowej do łącznej kwoty przekraczającej 20 000 zł, bank może wymagać zgody Twojego współmałżonka na zaciągnięcie przez Ciebie kredytu wyrażonej podpisem na wniosku i umowie;

Uwaga! To informacje ze strony promocji. Bank może, ale nie musi od Ciebie zażądać wszystkich wyżej wymienionych dokumentów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Santander Bank.

 

Jak skorzystać z promocji

To proste:

 • złóż wniosek o kartę kredytową Santander Bank (kliknij przycisk)
 • ustaw spłatę minimalną kwoty zadłużenia na karcie

I wykonuj transakcje - to wszystko.

W ramach moneyback zgarniesz do 760 zł rocznie (do 63,33 zł miesięcznie), a wskazany zwrot otrzymasz do 7. dnia miesiąca po miesiącu, w którym wykonano operacje, na rachunek karty kredytowej.

Transakcje internetowe kartą kredytową Santander zabezpieczone są dodatkowo usługą 3D-Secure, możesz również skorzystać z usługi Chargeback, a okres bezodsetkowy to nawet do 54 dni.

 

Spłata minimalna

Spłata minimalna to jedynie wymóg promocji, który należy ustawić w systemie bankowym, ale z którego możesz, ale nie musisz korzystać.

Jeśli jesteś świadomym użytkownikiem karty kredytowej to zapewne wiesz, że, najlepiej spłacić całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym. Dlaczego? W ten sposób oddajesz dokładnie tyle ile wynika z transakcji, bez odsetek.

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz o co chodzi, to odsyłamy do poradnika jak działa karta kredytowa, z którego dowiesz się co to jest okres bezodsetkowy (grace period), dlaczego najlepiej spłacić kartę w wymaganym terminie, albo dlaczego karta kredytowa nie służy do wypłaty gotówki z bankomatów (i inne).

 

Karta Santander - opłaty

W pierwszym roku karta jest bezpłatna, pod warunkiem wykonania minimum 10 transakcji w ciągu pierwszych 3 miesięcy od decyzji wydania karty (w przeciwnym wypadku 120 zł), transakcje na dowolne kwoty.

W kolejnych latach aby uniknąć opłaty za kartę należy wykonać miesięcznie min. 10 transakcji na dowolne kwoty - w przeciwnym wypadku 10 zł

 

Informacje prawne ze strony www Santander

Rzeczywista Roczna Stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,36%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 4700 zł, całkowita kwota do zapłaty 5628,16 zł, oprocentowanie zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 928,16 zł (w tym: odsetki 688,16 zł, opłata roczna za kartę w pierwszym roku oraz miesięczne w drugim roku łącznie 240 zł). Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty kredytowej jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Kalkulacje zostały dokonane na dzień 23.07.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Santander Karta kredytowa 1|2|3 (skrót)

 • okres spłaty do 54 dni
 • zwrot do 760 zł rocznie
 • RSSO 14.36% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Co jeszcze w Santander

Produkty kredytowe Santander:

Promocje i oferty Santander:

 • promocje Santander - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Santander, na stronę promocji lub wniosku (2 promocji)
 • oferty Santander - wszystkie oferty Santander, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (27 ofert)