Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe i lokaty Millennium kwiecień 2024

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie Millennium lub koncie oszczędnościowym, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

 

Oprocentowanie Millennium

Poniżej prezentujemy promocyjne i najwyżej oprocentowane lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe Millennium dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych depozytów albo poznać też inne oferty lokat lub kont oszczędnościowych Millennium - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Millennium Konto Profit
Millennium
Logo Millennium
Oprocentowanie

6,25%

limit kont 1; wypłata bez utraty odsetek;
promocja do 2024-04-19; Millennium Konto Profit
Okres

90 dni

jedno z najwyższych % na rynku;
Kwota

0,01 - 100 000 PLN

Millennium Lokata Urodzinowa
Millennium
Logo Millennium
🚩Otwórz konto do lokaty
Oprocentowanie

6,0%

Okres

1 mies.

Kwota

1000 - 25 000 PLN

Millennium Lokata Horyzont Zysku
Millennium
Logo Millennium
🚩Otwórz konto do lokaty
Okres

6 mies.

Kwota

od 1 000 PLN

Millennium Lokata Mobilna
Millennium
Logo Millennium
🚩Otwórz konto do lokaty
Oprocentowanie

4,75%

limit lokat: 1; Millennium Lokata Mobilna
Okres

3 mies.

Kwota

500 - 25 000 PLN

Millennium Lokata Aukcyjne
Millennium
Logo Millennium
Oprocentowanie

4,0%

Okres

15 dni

Kwota

500 - 500 000 PLN

Millennium Lokata Millenet
Millennium
Logo Millennium
🚩Otwórz konto do lokaty
Oprocentowanie

2,5%

Okres

366 dni

Kwota

od 500 PLN

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert Millennium:

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkty lub usługi inne niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl, w tym również oferty innych instytucji finansowych.

 

Dodaj opinię

Oprocentowanie Millennium opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Oprocentowanie Millennium forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

Millennium Konto Profit

Oprocentowanie6,25%
Kwotaod 0,01 do 100 000 PLN
WniosekKonto Profit
Okres90 dni
Limit kont1
Nowe środki2024-03-08
Promocja Millenniumjedno z najwyższych % na rynku

Millennium Konto Profit: to jedynie skrócony opis "Millennium Konto Profit", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Konto Profit, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Konto oszczędnościowe Profit Millennium to wygodne i nowoczesne konto oszczędnościowe dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, bez konieczności dokonywania regularnych wpłat na konto oszczędnościowe Profit. Konto oszczędnościowe Profit (58 edycja promocji) to również wysokie oprocentowanie w okresie promocji: 6,25% do 100 000 zł dla płacących blikiem (powyżej tej kwoty obowiązuje oprocentowanie standardowe) oraz możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Promocja Millennium Profit to oferta na nowe środki, obecna promocja obowiązuje 11.03.2024 r. do 19.04.2024 r., czyli nie później niż do tego dnia możesz otworzyć konto w Banku Millennium tak, aby przez kolejne 90 dni cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem i dotyczy nowych środków - zadady nowych środków na koncie Profit, Bank Millennium bada saldo na dzień 8 marca 2024 w 58 edycji promocji.

👉Nie jesteś jeszcze klientem Millennium? Warto spojrzeć na promocję Millennium Konto 360° - bannery promocyjne oraz linki wskazują na tę właśnie ofertę.

Oprocentowanie standardowe

Proforma informujemy również o oprocentowaniu standardowym, które do

 • do 50 000 zł włącznie - oprocentowane 1,25%,
 • ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie - oprocentowane 1,25%,
 • ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie - oprocentowane 1,5%,
 • ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie - oprocentowane 2%,
 • ponad 500 000 zł - oprocentowane 2%

Sprawdź czy możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie Millennium Profit.

Konto Profit

Konto Profit Millennium to obecnie jedna z lepszych ofert kont oszczędnościowych na rynku, na koncie Profit możesz ulokować nawet 100 tys. zł korzystając z promocyjnego oprocentowania, środki powyżej tej kwoty są również oprocentowane:

 • 3% w skali roku jeśli wpłacisz nowe środki albo
 • 6,25% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki i min. 5 razy zapłacisz kartą lub BLIKIEM w każdym miesiącu promocji - tę wartość podajemy w zestawieniu

Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 90 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie promocji, a oferta dotyczy nowych środków, pod uwagę brana jest suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych.

Naliczone odsetki zostaną wypłacone:

 • pod koniec miesiąca dla oprocentowania 3% w skali roku
 • wyrównanie do oprocentowania 6,25% w skali roku nastąpi w pierwszym dniu roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego (jeśli wykonasz min. 5 transakcji kartą lub blikiem)

Jeśli posiadasz już konto Profit Millennium, to uważaj na przypadkowe przelewy na konto oszczędnościowe, gdyż przelew taki może aktywować podwyższone oprocentowanie. Możesz w ten sposób nieświadomie przystąpić do promocji. A szkoda byłoby zmarnować okazję, jeżeli na koncie oszczędnościowym Profit Millennium zamierzasz ulokować większą kwotę.

Nie możesz skorzystać z promocji? Zobacz też inne lokaty i konta na LokataKonto.pl

Konto Profit - jak uruchomić?

Jeśli posiadasz już rachunek w banku Millennium, konto oszczędnościowe Profit uruchomisz w serwisie transakcyjnym banku (Millenet).

Nie posiadasz rachunku osobistego Millennium? Konto założysz przez infolinię, w dowolnym oddziale banku Millennium lub online przez internet i bez wychodzenia z domu. My oczywiście polecamy ostatnią metodę 😎

Kliknij banner i przejdź na stronę promocji, a następnie:

 • wypełnij wniosek na stronie i załóż je razem z Millennium Kontem 360 stopni
 • i wybierz sposób aktywacji konta

a w trosce o Twoje bezpieczeństwo i przejrzystość procesu, Bank Millennium będzie na bieżąco informować Cię o postępach.

Wizyta kuriera - kurier przyjedzie do domu, do pracy, na uczelnię albo w inne, wybrane przez Ciebie miejsce. Kurier dostarczy Ci umowę i kartę do konta:

 • potwierdź dane - w ciągu jednego dnia roboczego Millennium skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę kuriera w wybranym przez Ciebie terminie.
 • podpisz umowę - kurier dostarczy Ci komplet dokumentów i poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku o otwarcie konta oraz podpisanie umowy.
 • zaloguj się do Millenetu - na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku.

Wizyta w oddziale - jeśli chcesz otworzyć konto osobiście:

 • spotkaj się - udaj się do wybranego oddziału Banku Millennium, gdzie podpiszesz umowę i otrzymasz niezbędne informacje.
 • zaloguj się do Millenetu - na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku

Konto Oszczędnościowe Profit jest otwierane na czas nieokreślony. Możesz je obsługiwać za pośrednictwem rachunku bieżącego, który umożliwia korzystanie również z innych usług bankowych. Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze.

Oczywiście środki zdeponowane na rachunkach w Banku Millennium, których łączna wysokość w złotych nie przekracza równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku Millennium rachunków, są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz.U.2016.996). Ochronie podlegają depozyty i wierzytelności podmiotów wskazanych w art. 20 ww. ustawy.

 • kliknij banner i przejdź na stronę oferty

Ile zyskasz z kontem Profit?

Zakładając konto Profit Millennium bądź zasilając je nowymi środkami (o tym dlaczego warto wycofać środki w odpowiednim momencie piszemy w kolejnym akapicie) możesz chcieć wiedzieć ile zarobisz. Dla przykładowym kwot zyski* kształtują się następująco:

 • lokując 1000 zł - 12,48 zł
 • przelewając na konto profit 5000 zł - 62,41 zł
 • dla 10 000 zł zarobisz 124,82 zł
 • a dla 20 000 zł Twój zysk wyniesie 249,65 zł
 • dla kwoty 50 000 zł zyskasz 624,14 zł

* podane wartości mają charakter poglądowy i uwzględniają już tzw. podatek Belki. W obliczeniach przyjęliśmy okres 60 dni, zakładając dodatkowo, że nie będziesz w tym czasie dokonywać wpłat / wypłat na konto. Dla wyższych kwot zysk będzie jeszcze większy, jeżeli środki będą kapitalizowane na koncie Profit.

Odsyłamy też do kalkulatora zysku z lokat, który można znaleźć pod koniec niniejszego wpisu.

Wycofanie środków

Uwaga! Ten akapit nie jest już aktualny, w 21. edycji promocji Bank Millennium zmienił zasady badania nowych środków, nie jest to już ostatni dzień poprzedniej edycji promocji. Czy w takim wypadku należało będzie wycofywać środki wcześniej, czy zmieniona zasada, tj. tydzień przed zakończeniem bieżącej edycji promocji, będzie obowiązywać również w kolejnych odsłonach? - czas pokaże.

Proforma zastrzegamy, że Millennium może zmienić zasady kolejnych promocji dla konta Profit, prosimy więc potraktować niniejszy akapit jako wskazówkę, a nie pewnik!

Pisząc o wycofaniu środków z Banku Millennium i o przelewach na wstępie informujemy, że:

 • przelew na konto w innym banku (przelew zewnętrzny) w Millennium można zlecić tylko z ROR (rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy np. konto osobiste 360°).
 • z konta Profit wykonamy jedynie przelew między własnymi kontami (np. na konto osobiste 360°), z którego dopiero można przelać pieniądze na konto w innym banku

Promocje Millennium Profit są powtarzalne, wystarczy wycofać środki (tj. dotychczas wystarczyło) w odpowiednim momencie przed zakończeniem promocji, aby po kilku dniach ponownie móc cieszyć się podwyższonym, promocyjnym oprocentowaniem na koncie Profit

 • środki należy wycofać z Millennium (np. wykonać przelew do innego banku) najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji (lub wcześniej)

🏁 O konieczności wycofania środków przypominamy zazwyczaj na naszym profilu FB, zachęcamy więc do polubienia 🏁

Uwaga na ograniczenie 50.000 zł!

W Banku Millennium istnieje ograniczenie co do maksymalnej wysokości przelewu zewnętrznego, które obecnie wynosi 50.000 zł. Limit ten dotyczy dnia, w którym zleca się przelew.

W tej sytuacji:

 • dla kwot <= 50.000 zł wystarczy wykonać przelew w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniej,
 • dla kwot > 50.000 zł można jednego dnia wycofać/fizycznie przelać taką kwotę, lecz trzeba odpowiednio wcześniej w kolejnych dniach, ustawić zlecenia po 50 tys. zł z powtarzającą się datą wykonania. Wówczas całość pójdzie w jednym dniu, w porcjach po 50 tys. zł lub zbliżonych, np. dla 140.000 zł odpowiednio: 50.000 (środa), 49.999 (czwartek), 40.001 zł (piątek) z datą wykonania przelewu w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniejszą.

Oczywiście środki można również wycofać w dowolnym oddziale Banku Millennium, w takim przypadku nie ma ograniczeń kwotowych, choć operacja taka wiąże się z opłatą 7,99 zł.

🏁 A jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, to możliwe jest przelanie nawet 100.000 zł na zewnątrz na raz – w takim przypadku wystarczy potwierdzić przelew zewnętrzny na telefonie w aplikacji banku i przelew zostanie wykonany.

Pierwszy przelew w miesiącu z konta Profit jest bezpłatny, drugi i każdy kolejny - 7,50 zł, w stopce wpisu sprawdzisz kiedy jest ostatni dzień promocji.

A co jeśli przystąpisz do promocji w ostatnich dniach jej obowiązywania (możesz tak zrobić) i data obowiązywania Twojej promocji Profit jest odległa? Czy wycofywać oszczędności? Tę decyzje pozostawiamy Tobie :)

Brak promocyjnego oprocentowania?

Wycofałeś(-aś) środki na czas, zgodnie ze wskazówkami z poprzedniego akapitu, przelewasz środki na Konto Profit i dostajesz komunikat Nie bierzesz udziału w promocji.

Już wyjaśniamy o co chodzi, a właściwie zacytujemy "dymek" spod "?" dostępny po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego banku:

Promocyjna wartość środków oprocentowanych promocyjnie dotyczy nowych środków według stanu na ostatni dzień roboczy. Jeżeli przelałeś środki na Konto Oszczędnościowe Profit dzisiaj, to tego samego dnia nie będą jeszcze ujęte w promocyjnym saldzie. Odsetki promocyjne od nowych środków naliczane są za każdy dzień osobno i wypłacane w ostatnim dniu w miesiącu, który nie przypada w niedzielę lub święto. Kwota minimalna do naliczania odsetek nie obowiązuje dla nowych środków objętych Promocją.

Stawki oprocentowania promocyjnego znajdziesz w zakładce Promocja.

Komunikat w aplikacji mobilnej banku Millennium:

Pokazywana wartość środków oprocentowanych standardowo dotyczy stanu na ostatni dzień roboczy.

Odsetki naliczane są za każdy dzień i wypłacane w ostatnim dniu miesiąca, który nie przypada w niedzielę lub święto, itd.

Przydatne informacje

Środki zdeponowane na rachunkach w Banku Millennium, których łączna wysokość w złotych nie przekracza równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku Millennium rachunków, są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji (Dz.U.2016.996). Ochronie podlegają depozyty i wierzytelności podmiotów wskazanych w art. 20 ww. ustawy.

Możesz posiadać po jednym Koncie Oszczędnościowym Profit Millennium do każdego ROR, do którego występują różni posiadacze/współposiadacze, a nowe środki są oprocentowane promocyjnie przez 60 dni od momentu przystąpienia do promocji, tj. od dnia, w którym nastąpi pierwsze uznanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit Millennium w okresie przystąpienia do promocji.

Do wyliczania nowych środków na koncie Profit uwzględniane są prowadzone w PLN rachunki techniczne, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, rachunki oszczędnościowe, rachunki oszczędnościowych lokat terminowych i lokaty strukturyzowane w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych), których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit.

Zarówno otwarcie, jak i prowadzenie Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a w przypadku wypłaty środków nie tracisz odsetek. Odsetki naliczone od początku danego miesiąca do dnia poprzedzającego dzień wypłaty środków będą przekazane na Twoje Konto Oszczędnościowe Profit Millennium w momencie comiesięcznej kapitalizacji odsetek. Pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu z Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a drugie i każde następne kosztuje 7,50 PLN.

Pamiętaj, że oprocentowanie zależne jest od płatności kartą / BLIKIEM.

Warunki 58 edycji promocji zweryfikujesz w regulaminie (plik PDF) na stronie bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/591/latest a aktualna tabela oprocentowania Millennium na bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/2/latest

Konto 360° Millennium

Kilka słów o Koncie 360°, z którym Millennium Profit jest ściśle powiązane - konto oszczędnościowe Profit uruchomisz jedynie z rachunkiem osobistym Millennium.

Konto 360° to flagowy produkt Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, warunek ten nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto
 • darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce
 • dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
 • i ciekawą ofertę depozytową, o której wspomnieliśmy powyżej

oraz możliwość zgarnięcia ekstra premii dla nowych klientów, odsyłamy raz jeszcze na stronę opisującą promocję Millennium Konto 360°.

 

 

 

Millennium Konto Profit (skrót)

Millennium konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Konto Profit od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Millennium bada saldo na dzień 2024-03-08
 • oferta do dnia 2024-04-19
 • oprocentowanie 6,25%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000 PLN
 • limit kont: 1
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Millennium Konto Profit i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

Millennium Lokata Urodzinowa

Oprocentowanie6,0%
Kwotaod 1000 do 25 000 PLN
WniosekLokata Urodzinowa
Okres1 mies.
Limit lokat1
Promocja Millenniumdo 30 dni od Twoich urodzin

Millennium Lokata Urodzinowa: to jedynie skrócony opis "Millennium Lokata Urodzinowa", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Lokata Urodzinowa, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Lokata Urodzinowa Bank Millennium to 1-miesięczna lokata z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem dostępna tylko w aplikacji mobilnej Banku Millennium. Lokata Urodzinowa Millennium dostępna jest w okresie do 30 dni od Twoich urodzin. Do skorzystania z promocji wymagane jest Konto 360° Millennium lub Konto 360° Millennium Student, poznaj szczegóły, wyraź opinie o lokacie.

Lokata Urodzinowa

Lokata Urodzinowa Millennium dostępna dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego wyłącznie za pośrednictwem najnowszej wersji Aplikacji Mobilnej Banku Millennium (na iOS i Androida, dostępnej na dzień skorzystania z oferty) w okresie 30 dni od dnia urodzin (dotyczy urodzin począwszy od 28 marca 2018 r.).

Lokata urodzinowa jest dostępna dla klientów, którzy ukończyli 18 lat i którzy w terminie co najmniej 4 dni przed dniem swoich urodzin byli posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, np.:

 • Konto 360° Millennium
 • Konto 360° Millennium Student

Można uruchomić tylko jedną lokatę urodzinową, warto też sprawdzić promocję Millennium konto 360 stopni z premią (promocja ta nie zawsze jest dostępna).

Zwróć uwagę na

Lokata Urodzinowa Millennium jest lokatą nieodnawialną.

Warto zwrócić uwagę, że środki na Lokacie Urodzinowej mogą być brane pod uwagę przy wyliczaniu nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit, co może mieć znaczenie, jeśli regularnie korzystasz z kolejnych promocji Profit Millennium. Lokata Urodzinowa jest lokatą nieodnawialną, więc warto uruchomić ją w takim okresie aby zakończyła się w danej edycji promocji na koncie Profit (i nie weszły do kolejnej). Najlepiej więc uruchomić lokatę pomiędzy dniem badania salda w jednej edycji, a dniem badania salda w edycji kolejnej, tak by środki z Lokaty Urodzinowej nie były brane pod uwagę przy badaniu salda.

Zobacz też: konto oszczędnościowe Millennium Profit z promocyjnym oprocentowaniem.

 

 

 

Millennium Lokata Urodzinowa (skrót)

Millennium lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Urodzinowa od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • okres 1 mies.
 • oprocentowanie 6,0%
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: 25 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna
 • Millennium Lokata Urodzinowa i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem osobistym (ROR) i/lub kontem oszczędnościowym - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata Urodzinowa"

- więcej na wskazanej stronie.


 

Millennium Lokata Horyzont Zysku

Oprocentowanie5%
Kwota minimalna1 000 PLN
WniosekLokata Horyzont Zysku
Okres6 mies., ale dostępne również inne okresy
Nowe środki2024-03-08

Millennium Lokata Horyzont Zysku: to jedynie skrócony opis "Millennium Lokata Horyzont Zysku", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Lokata Horyzont Zysku, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Lokata Horyzont Zysku Bank Millennium, to lokata na nowe środki, która zapewni Ci atrakcyjne oprocentowanie. Aby założyć lokatę Horyzont Zysku wystarczy kwota 1000 zł nowych środków, lokatę Horyzont Zysku założysz całkowicie online przez Millenet lub w aplikacji mobilnej na okres 6, 12 lub 18 miesięcy.

Lokata Horyzont Zysku to lokata na nowe środki, aktualny dzień badania salda to 08.03.2024 r. W naszym zestawieniu lokat Millennium prezentujemy lokatę Horyzont Zysku oprocentowaną najwyżej, ta sama lokata w Banku Millennium dostępna również na inne okresy - sprawdź podsumowanie.

Lokata Horyzont Zysku to lokata nieodnawialna.

Zobacz też: konto oszczędnościowe Millennium Profit z promocyjnym oprocentowaniem, warto też sprawdzić promocję Konta 360° z bonusem pieniężnym.

 

 

 

Millennium Lokata Horyzont Zysku (skrót)

Millennium lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Horyzont Zysku od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Millennium bada saldo na dzień 2024-03-08
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 5%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Millennium Lokata Horyzont Zysku i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem osobistym (ROR) i/lub kontem oszczędnościowym - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata Horyzont Zysku"

- więcej na wskazanej stronie.

Millennium Lokata Horyzont Zysku - inne warianty:
 • oprocentowanie 3,85% dla lokaty 18 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 4,35% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 5% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 


 

Millennium Lokata Mobilna

Oprocentowanie4,75%
Kwotaod 500 do 25 000 PLN
WniosekLokata Mobilna
Okres3 mies.
Limit lokat1

Millennium Lokata Mobilna: to jedynie skrócony opis "Millennium Lokata Mobilna", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Lokata Mobilna, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Lokata Mobilna Bank Millennium to 3-miesięczna lokata z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem dostępna tylko w aplikacji mobilnej banku Millennium. W tym samym czasie możesz posiadać tylko jedną lokatę mobilną, ale lokaty możesz uruchamiać cyklicznie, tj. kolejną lokatę możesz uruchomić po wygaśnięciu poprzedniej.

Lokatę mobilną możesz połączyć z innymi ofertami depozytowymi banku, na przykład oszczędnościowym kontem Profit i przez kolejne dni deponować środki na koncie oszczędnościowym bez utraty odsetek.

Aplikacji Mobilna Millennium dostępna jest w kanałach dostępu:

 • na Androida zgodna z wersją dostępną w sklepie Google Play
 • na iOS zgodna z wersją dostępną w AppStore

Lokatę mobilną uruchomisz z kontem 360°, jednym z najlepszych kont na rynku, gdyż wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, warunek ten nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz:

 • darmowe konto z darmowe kartą debetową
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Lokata Mobilna Millennium to lokata nieodnawialna.

 

 

 

Millennium Lokata Mobilna (skrót)

Millennium lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Mobilna od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • okres 3 mies.
 • oprocentowanie 4,75%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 25 000 PLN
 • limit lokat: 1
 • lokata mobilna
 • lokata nieodnawialna
 • Millennium Lokata Mobilna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem osobistym (ROR) i/lub kontem oszczędnościowym - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata Mobilna"

- więcej na wskazanej stronie.


 

Millennium Lokata Aukcyjne

Oprocentowanie4,0%
Kwotaod 500 do 500 000 PLN
WniosekLokata Aukcyjne
Okres15 dni

Millennium Lokata Aukcyjne: to jedynie skrócony opis "Millennium Lokata Aukcyjne", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Lokata Aukcyjne, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Lokata Aukcyjna Millennium to to unikalne rozwiązanie, umożliwiające użytkownikom Millenetu wylicytowanie wyjątkowo wysokiego oprocentowania lokat terminowych. Maksymalne oprocentowanie lokaty Aukcyjnej w Banku Millennium to nawet 4%, w zestawieniu podajemy oprocentowanie standardowe oprocentowanie. Lokata Aukcja to szansa na uzyskanie ponadprzeciętnego oprocentowania, to Ty decydujesz, jaką kwotę umieścisz na lokacie, to Ty ustalasz oprocentowanie, które będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące.

Lokaty Aukcyjne

Lokaty aukcyjne Millennium, to możliwość uzyskania ponadprzeciętnego oprocentowania, przy czym:

 • oprocentowanie standardowe: 0,5%
 • oprocentowanie maksymalne: 4% (przykładowe - sprawdź aktualne oprocentowanie lokaty aukcyjnej)

Jeśli Twoja oferta będzie w puli wygrywającej Bank Millennium założy lokatę na wylicytowanych przez Ciebie warunkach.

Lokaty aukcyjne są cykliczne, minimalna kwota oferty lokaty terminowej określona jest przez Bank Millennium dla danej aukcji, kwotę lokaty i oprocentowanie podaliśmy przykładowo.

Dodatkowe informacje

W aukcji może wziąć udział każdy użytkownik systemu Millenet, który zaakceptował regulamin, informacje o lokatach aukcyjnych znajdziesz bezpośrednio na stronie Banku Millennium, lokata Aukcje dostępna jest dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN wyłącznie za pośrednictwem Millenet.

Lokata aukcyjna jest nieodnawialna, oprocentowanie Lokaty Aukcyjnej jest stałe.

Ile na lokacie aukcyjnej:

 • minimalna kwota lokaty to 500 zł
 • łączna kwota ofert złożonych w danej aukcji przez jednego klienta nie może przekraczać 500 000 zł

Zobacz też: konto oszczędnościowe Millennium Profit

 

 

 

Millennium Lokata Aukcyjne (skrót)

Millennium lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Aukcyjne od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • okres 15 dni
 • oprocentowanie 4,0%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 500 000 PLN
 • lokata nieodnawialna
 • Millennium Lokata Aukcyjne i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

- więcej na wskazanej stronie.


 

Millennium Lokata Millenet

Oprocentowanie2,5%
Kwota minimalna500 PLN
WniosekLokata Millenet
Okres366 dni

Millennium Lokata Millenet: to jedynie skrócony opis "Millennium Lokata Millenet", zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Lokata Millenet, który dostępny jest poniżej albo na stronie Millennium, na którą odsyłamy.

 

Lokata Millenet w Banku Millennium, to lokata dostępna przez Millenet ze stałym oprocentowaniem i z możliwością wyboru dowolnego okresu oszczędzania oraz różnych walut, którą założysz od 1 dnia do ponad 2 lat, w naszym zestawieniu podajemy parametry lokaty 276 - 366 dni dla PLN. Lokata Millenet dostępna dla PLN i innych walut, minimalna kwota depozytu: 500 PLN, 200 USD, 200 EUR lub 200 GBP. A w promocji Happy Hours (dostępna przez Millenet i Aplikację Mobilną) dodatkowo ekstra podwyższone oprocentowanie.

Lokata Millenet

Lokata Millenet to lokata dostępna wyłącznie za pośrednictwem Internetu, zapewniająca:

 • korzystne lokowanie nadwyżki wolnych środków
 • możliwość wyboru terminu i oprocentowania lokaty
 • stałe oprocentowanie należące do najwyższych na rynku

Oprocentowanie stałe

Lokata Millenet to stałe oprocentowanie:

Okres (dni)

1-15 16-31 32-61 62-92 93-123 124-275 276-366 367-732
PLN 0,50% 0,50% 1,00% 1,00% 1,25% 2,50% 2,50% 2,50%
EUR - 0,01% 0,01% 0,01% 0,01% 0,01% 0,01% -
USD/GBP - 0,20% 0,20% 0,20% 0,40% 0,40% 0,50% -

HAPPY HOURS

Możesz zyskać więcej na Lokacie Millenet, obserwuj stronę internetową Banku Millennium, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można założyć lokatę z podwyższonym oprocentowaniem.

W ramach promocji Happy Hours, Bank Millennium może odpowiednio podwyższyć oprocentowanie maksymalnie o 0,25 punktu procentowego na wybranych okresach Lokaty Millenet PLN. Maksymalna kwota lokat dla Klienta w ramach danej promocji Happy Hours to 20 000 PLN.

Zobacz też:

na które wskazuje niniejsza oferta.

 

 

 

Millennium Lokata Millenet (skrót)

Millennium lokata - krótkie podsumowanie oferty Lokata Millenet od Millennium - zachęcamy do wyrażenia opinii o Millennium:

 • okres 366 dni
 • oprocentowanie 2,5%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • Millennium Lokata Millenet i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Millennium pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Millennium, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Millennium, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
 • 🚩dostępny/a/e z kontem osobistym (ROR) i/lub kontem oszczędnościowym - kliknij przycisk i uruchom konto, a będąc posiadaczem konta uruchom produkt "Lokata Millenet"

- więcej na wskazanej stronie.


 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania Millennium. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania Millennium zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów Millennium). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania Millennium, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

Co jeszcze w Millennium

Produkty depozytowe Millennium:

 • lokaty Millennium - najlepsze promocyjne lokaty Millennium (5 lokaty)
 • konta Millennium - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe Millennium (2 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie Millennium - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe Millennium, połączenie dwu powyższych zestawień (7 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Promocje i oferty Millennium:

 • promocje Millennium - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę Millennium, na stronę promocji lub wniosku (7 promocji)
 • oferty Millennium - wszystkie oferty Millennium, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (7 ofert)

Archiwalne kredyty Millennium i pożyczki Millennium:

 • kredyty Millennium - tutaj archiwalne oferty kredytów Millennium, jakie można było znaleźć na LokataKonto.pl (zastrzegamy, że archiwalne informacje o kredytach Millennium mogły zostać usunięte)
 • pożyczki Millennium - tutaj archiwalne oferty pożyczek Millennium, jakie można było znaleźć na LokataKonto.pl (zastrzegamy, że archiwalne informacje o pożyczkach Millennium mogły zostać usunięte)

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".