Najlepsze lokaty średnioterminowe październik 2019 ranking lokat bankowych i porównywarka lokat o stałym oprocentowaniu z gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) i pod nadzorem KNF (Komisja Nadzoru Finansowego).

W każdym zestawieniu prezentujemy zwykle około 20 dostępnych na rynku najlepszych lokat bankowych. Możesz oczywiście również skorzystać z porównywarki lokat - użyj linków powyżej albo wyszukiwarki aby znaleźć interesujące Cię lokaty. Do każdej wyszukanej lokaty dołączamy krótki opis produktu, parametrów lokaty, wymagań lub procesu jej zakładania.

 

Konto Oszczędnościowe
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

3,00%

wypłata bez utraty odsetek;
promocja do 2019-06-30;
Okres

6 mies.

Kwota

0,01 - 100 000 PLN

Konto Citi Gold
Citi Handlowy
Logo Citi Handlowy
Oprocentowanie

3,00%


promocja do 2019-11-30;
Okres

6 mies.

3,0% do 100.000 zł;
Kwota

0,00 - 100 000 PLN

Lokata na NOWE ŚRODKI
Getin Bank
Logo Getin Bank
Oprocentowanie

2,10%

bez konta; limit lokat 1;
Okres

6 mies.

Kwota

500 - 300 000 PLN

 

Najlepsze lokaty bankowe średnioterminowe

Nasz ranking lokat prezentuje różne depozyty, w podziale na różne kategorie i okresy - sprawdź odnośniki na końcu strony.

Jeżeli jednak w kategorii lokat średnioterminowych rankingu nie udało się znaleźć takich, które Cię interesują, prosimy o przejście na koniec wpisu, gdzie prezentujemy też wybrane, promocyjne lokaty bankowe, również z kategorii innych niż lokaty średnioterminowe (6 - 12 miesięcy).

W naszym zestawieniu przyjęliśmy, że lokaty średnioterminowe, to lokaty o terminie zapadalności od 6 do do 12 miesięcy.

 

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

2,10%
oproc.
500 PLN
kwota min.
300 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Getin Bank

Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank to 6-miesięczna lokata bez konta z atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym 2,10% i maksymalną kwotą lokaty do 100 000 zł., którą uruchomisz online. Takie samo oproentowanie również dla lokaty 12-miesięcznej.

Oferta Lokaty na NOWE ŚRODKI Getin Bank dedykowana jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku (obecni klienci muszą spełnić warunek na nowe środki), kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umowy lokata, a promocja trwa do 15.10.2019. Lokatę na nowe środki uruchomisz również bez konta osobistego w Getin Banku, warunkiem koniecznym do uzyskania oprocentowanie jest wyrażenia wymaganych zgód marketingowych,

Uwaga! Jeżeli jesteś nowym klientem, to składając wniosek koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż to jest często przyczyną odrzucenia wniosku o lokatę.

 

Nowe środki

Lokata na NOWE ŚRODKI, czym w takim razie one są:

 • Nowe środki pieniężne dla lokaty na nowe środki Getin Bank, wyliczane są jako nadwyżka złotowych środków pieniężnych ulokowanych w Getin Bank w dniu przystąpienia do promocji w stosunku do stanu złotowych środków pieniężnych ulokowanych w banku na koniec dnia 12.09.2019 r.

Przy wyliczaniu nowych środków Getin Bank sprawdza zaangażowanie na rachunkach i lokatach:

 • ROR,
 • Rachunek Oszczędnościowy,
 • rachunek przejściowy,
 • rachunek do obsługi bankowych papierów wartościowych (BPW) wraz z zarejestrowanymi na nim BPW,
 • Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) oraz rachunek specjalny do obsługi rachunku oszczędnościowego IKE,
 • rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej, w tym zakładany poprzez elektroniczny kanał dostępu.

Nie znasz salda? Przejdź do kolejnego akapitu.

 

Jak ustalić saldo?

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Bank to sprawa jest prosta - wszystkie środki zdeponowane na lokacie będą nowymi środkami, z promocyjnym, podwyższonym oprocentowaniem.

Jeżeli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz wyliczyć wysokość na dzień badania salda lub spróbować to sprawdzić w serwisie transakcyjnym banku (aplikacji mobilnej), ale nawygodniej skorzystać z infolinii Getin Banku.

Uwaga! składając wniosek, w szczególności jeśli jesteś nowym klientem, koniecznie sprawdź poprawność danych, gdyż to jest często przyczyną odrzucenia wniosku o lokatę.

 

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty na nowe środki Getin Bank zależne jest od wysokości posiadanego salda.

Kapitalizacja odsetek na koniec okresu umowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem zapadalności (przed zakończeniem umowy) następuje utrata odsetek.

W przypadku wpływu środków na kwotę wyższą niż kwota maksymalna dostępna dla lokaty lub w przypadku wpływu kwoty równej lub niższej niż saldo nowych środków ale wyższej niż maksymalna kwota zakładane są dwie lokaty:

 • jedna lokata na nowe środki z oprocentowaniem promocyjnym – na kwotę nowych środków w wysokości nie wyższej niż maksymalna kwota oraz
 • druga lokata Getin Bank – z podstawowym oprocentowaniem – na pozostałą kwotę

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych - brak posiadania wymaganych zgód marketingowych uniemożliwi założenie e-Lokaty/Lokaty zarówno z oprocentowaniem promocyjnym jak i podstawowym.

 

Kiedy Getin nie uruchomi lokaty?

Wypełniając wniosek o Lokatę na NOWE ŚRODKI lub inną lokatę Getin Bank zwróć uwagę na poprawność danych, gdyż może to być powodem odrzucenia wniosku o lokatę:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe płatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

 

Odnowienie lokaty

Lokata na NOWE ŚRODKI Getin Bank, to lokata nieodnawialna lub odnawialna, to Ty decydujesz o możliwości zmiany lokaty na odnawialną / nieodnawialną w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego / do zapadnięcia lokaty

W przypadku zakładania lokaty drogą internetową za pośrednictwem witryny internetowej jako nowy klient banku, Lokata zakładana jest jako odnawialna (jeśli jesteś już klientem Getin Bank, to możesz to ustawić na etapie definiowania lokaty). Po założeniu lokaty w terminie do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego masz możliwość zmiany parametru lokaty dotyczącego odnawialności:

 • za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Getin Bank
 • za pośrednictwem bankowości telefonicznej Getin Bank
 • w dowolnej placówce banku

 

Lokata uruchomisz w oddziale Getin Bank, polecamy e-Lokatę, którą uruchomisz w pełni przez internet, odnośnik poniżej w okresie obowiązywania promocji. Odsyłamy też do dokumentów:

 • karta produktu (plik PDF): https://www.getinbank.pl/dokumenty/karta-produktu-lokata-na-nowe-srodki-xiii-edycja.pdf
 • regulamin (plik PDF): https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-promocji-lokata-na-nowe-srodki-xiii-edycja.pdf

 

Zalety

Czyli dlaczego warto uruchomić lokatę Getin Bank?

Wysokie oprocentowanie: to główny motywator do skorzystania z ofert! Lokata na nowe środki to 2,10% na 6 lub 12 miesięcy, oprocentowanie stałe przez cały okres obowiązywania umowy lokaty oraz 2,0% dla lokat na 3-miesięcznej.

Lokata bez konta: do uruchomienia lokaty nie musisz wiązać się w żadnen sposób z Getin Bank, nie musisz zakładać konta albo korzystać z innych produktów Getin Bank.

Szeroki zakres kwot: z lokaty mogą skorzystać zarówno osoby, które dopiero zaczynają oszczędzać - depozyt jest dostępny już od 500 zł, jak i osoby szukające okazji do korzystnego ulokowania środków - na lokacie można zdeponować nawet do 300.000 zł.

Dla wszystkich: lokata dostępna dla nowych i obecnych klientów Getin Bank, dla tych ostatnich przy zachowaniu warunku na saldo.

 

Lokata BEZ KONTA

Uruchamiając lokatę możesz, ale nie musisz wiązać się z bankiem - lokata założysz również bez konta bankowego.

Po opłaceniu lokata beztroska zostanie aktywowana, a równolegle otrzymasz dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swoje środki i wnioskować o inne lokaty oraz produkty bankowe oraz swobodnie zarządzać środkami, w tym lokatą beztroską. Z dostępem do bankowości elektronicznej zyskujesz także kontrolę nad wpłaconymi środkami i naliczonymi odsetkami - możesz je sprawdzić 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie, również z telefonu.

 

 

 

Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata bez konta
 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Getin Bank bada saldo na dzień 2019-09-12
 • oferta do dnia 2019-10-15
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 2,10%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 300 000
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Lokata na NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKI - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,10% dla lokaty 12 mies., kwoty 500 - 1 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,00% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 - 1 00 000 PLN
 • oprocentowanie 2,10% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 - 300 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe

3,00%
oproc.
0,01 PLN
kwota min.
100 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Citi Handlowy

3,0% na koncie oszczędnościowym Citi przez 6 miesięcy do 100.000 zł, promocja do 31.01.2020 bez limitu wniosków.

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiada ani nie posiadała (lub współposiadała) konta osobistego w Citibabanku po dniu 01.01.2018, chodzi o konta Citi Priority, Citigold, konta oszczędnościowego itp.

Posiadanie innych produktów: kredytów, lokat czy kart kredytowych nie wyklucza z udziału w promocji, co więcej – wyrobienie (lub posiadanie) uprawnia do uzyskania promocyjnego oprocentowania, o którym więcej poniżej. Z promocji wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

 

Jak otrzymać 2,0%?

W okresie obowiązywania oferty, czyli do 31 stycznia 2020:

 • złóż wniosek o konto Citi Priority i oczekuj na kontakt konsultanta Citi, a następnie zawrzyj umowę z bankiem
 • nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, którym otworzysz konto
  • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citi Handlowy
  • otwórz Konto Oszczędnościowe

A następnie przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzysz konto Citi Priority:

 • utrzymuj średniomiesięczne saldo w wysokości 100.000 zł

albo

 • zapewnij wpływ na konto Citi Priority w kwocie min. 8 tys. zł – może to być Twój przelew z konta w innym banku.

Środków przelanych do Citi nie musisz utrzymywać na rachunku, ale możesz je natychmiast przelać do innego banku - ważny jest fakt zarejestrowana wpływu na konto. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz promocyjne oprocentowanie 2% do 100.000 zł (nagroda 1). A jak otrzymać 3%?

 

Jak dostać 3,0%?

Aby uzyskać 3% na koncie oszczędnościowym (nagroda 2), zgodnie z regulaminem oferty należy (cytujemy dosłownie)

oprocentowanie w danym miesiącu zostanie podwyższone do 3.0 % („Nagroda 2”), z zastrzeżeniem pkt 11, jeżeli Uczestnik spełni dodatkowy warunek – posiada w Banku dowolną kartę kredytową oraz dokonał spłaty karty kredytowej z dowolnego rachunku w Banku w jednym z dwóch miesięcy:

 • i. w miesiącu, za który naliczane są odsetki na Koncie Oszczędnościowym lub
 • ii. w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczane są odsetki na Koncie Oszczędnościowym

Przypominamy, że oprocentowanie promocyjne naliczane będzie przez 6 (słownie: sześć) kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta oszczędnościowego w PLN, a „Banku” z zapisu powyżej – chodzi oczywiście o Bank Citi Handlowy.

posiada w Banku dowolną kartę kredytową […] polecamy więc karty kredytowe Citi.

Dodatkowe inf. w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-better-together-II.pdf

 

 

 

Citi Handlowy Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • oferta do dnia 2019-06-30
 • oprocentowanie 3,00%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 100 000
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Citi Handlowy nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Citi Handlowy Konto Citi Gold

3,00%
oproc.
0,00 PLN
kwota min.
100 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Citi Handlowy

Konto Citigold w Citi Handlowy i konto oszczędnościowe 3,0% w skali roku do 100.000 zł w ramach promocji Na dobry początek z Citigold.

 

Dla kogo?

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • nie później niż do 30 listopada 2019 otworzą konto osobiste CitiGold lub Citigold Private albo
 • posiadają jedno z w ww kont i jego średniomiesięczne saldo przez okres 12 miesięcy kalendarzowych przed przystąpieniem do oferty nie przekroczyło 100 PLN

Z oferty wyłączeni są:

 • osoby, które po 1.01.2018 posiadały konto w Citi (średniomiesięczne saldo powyżej 100 zł) również jako współposiadacz
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydent
 • obywatele USA

 

Warunki oferty

Oferta Na dobry początek z Citigold obowiązuje do 30 listopada 2019 lub do wyczerpania puli promocyjnych wniosków (300 szt.) i w okresie jej obowiązywania:

 • otwórz konto: otwórz konto osobiste CitiGold lub Citigold Private
 • zaloguj się: nie później niż przed upływem pierwszego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej Citi

 

2,0% do 100.000 zł

Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym otwarto konto osobiste (dla kont nieaktywnych - po miesiącu podpisania regulaminu):

 • otwórz konto oszczędnościowe

Przez 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otwarto konto (dla nieaktywnych - po miesiącu podpisania regulaminu):

 • na rachunkach w Citibanku utrzymuj średniomiesięczne saldo środków w wysokości min. 100 000 zł

albo

 • otrzymaj na Konto Citi Priotity wpływy na sumę min. 8 000 zł.

Otrzymasz:

 • promocyjne oprocentowanie 2,0% do 100.000 zł

A jak otrzymać 3%

 

3% do 100.000 zł

Wyższe oprocentowanie otrzymasz jeśli zgodnie z regulaminem:

"jeżeli Uczestnik spełni dodatkowy warunek - posiada w Banku dowolną kartę kredytową oraz dokonał spłaty karty kredytowej z dowolnego rachunku w Banku w jednym z dwóch miesięcy:

i. w miesiącu, za który naliczane są odsetki na Koncie Oszczędnościowym lub

ii. w miesiącu poprzedzającym miesiąc, za który naliczane są odsetki na Koncie Oszczędnościowym"

 

Czym jest saldo?

Definicja sala:

 • Dzienne saldo wyliczane jest dla wszystkich rachunków, dla których jesteś głównym posiadaczem.
 • Średnimiesięczne saldo wlicza się środki na wszystkich rachunkach prowadzonych przez bank, których uczestnik jest głównym posiadaczem.

Uwaga! Przy wyliczaniu salda nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez CitiBank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem.

Dodatkowe inf. w regulaminie na https://www.online.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-dobry-poczatek-citigold.pdf

 

 

 

Citi Handlowy Konto Citi Gold (skrót)

 • oferta do dnia 2019-11-30
 • oprocentowanie 3,00%
 • kwota od: dowolna
 • kwota do: 100 000
 • Konto Citi Gold i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Citi Handlowy nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Citi Handlowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Citi Handlowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Citi Handlowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Citi Handlowy Konto Citi Gold - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,50% dla kwot 0,00 - 3 000 000 PLN
 • oprocentowanie 3,00% dla kwot 0,00 - 100 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Plus Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI

1,50%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
200 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Plus Bank

Lokata NA NOWE ŚRODKI Plus Bank czyli produkt Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk - to produkt adresowany do obecnych oraz nowych Klientów Banku, którzy posiadają lub otworzą dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz zdeponują w Banku Nowe środki

Lokatę uruchomisz już od 5.000 zł, a maksymalnie na lokacie NA NOWE ŚRODKI ulokujesz nawet do 200.000 zł, lokata dostępna w Oddziale Banku, Centrum Obsługi Klienta, bankowości elektronicznej oraz mobilnej plusbank24

Nowe środki - środki pieniężne zdeponowane przez Ciebie w Plus Bank, stanowiące nadwyżkę ponad stan salda na wszystkich rachunkach oszczędnościowych i oszczędnościowo-rozliczeniowych na dzień bazowy (patrz poniżej).

Aby uruchomić lokatę musisz posiadać konto w Plus Bank lub je założyć, zamknięcie konta przed zapadnięciem lokaty jest równoznaczne z zerwaniem lokaty

Lokata NA NOWE ŚRODKI jest lokatą odnawialną na warunkach lokaty standardowej, z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją odsetek na koniec umowy

 

Plus Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Plus Bank bada saldo na dzień 2019-04-25
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,50%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: 200 000
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Lokata NA NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Plus Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Plus Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Plus Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Plus Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 3 mies., kwoty 5 000 - 200 000 PLN
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 5 000 - 200 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Alior Bank Lokata walutowa CHF

0,01%
oproc.
100 CHF
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Alior Bank

Minimalna kwota lokaty walutowej CHF to 200 franków szwajcarskich.

Oprocentowanie lokat od 1 miesiąca do 12 miesięcy jest stałe, dla lokat na 24 miesiące i 36 miesięcy jest zmienne.

W przypadku, gdy lokata będzie odnawialna obowiązywać będą stawki oprocentowania wykazane w poniższej tabeli i obowiązujące w dniu odnowienia.

 

Alior Bank Lokata walutowa CHF (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 0,01%
 • kwota od: 100 CHF
 • kwota do: bez ograniczeń
Alior Bank Lokata walutowa CHF - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,05% dla lokaty 24 mies., kwoty 100 CHF - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,05% dla lokaty 36 mies., kwoty 100 CHF - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,01% dla lokaty 6 mies., kwoty 100 CHF - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

EnveloBank EnveloLokata INTERNETOWA

1,38%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
8 mies.
okres
EnveloBank

EnveloLokata to Internetowa lokata EnveloBank, lokata progresywna z maksymalnym oprocentowaniem 2,25% pod koniec okresu oszczędzania.

Minimalna kwota lokaty już od 500 zł, brak limitu na maksymalną kwotę lokowanych środków w Envelobank.

EnveloLokata internetowa dostępna jest dla klientów banku po zalogowaniu do bankowości internetowej EnveloBank.

 

EnveloLokata - oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty Internetowej EnveloBank zmienia się w kolejnych miesiącach, jest to oprocentowanie progresywne (w naszym zestawieniu prezentujemy oprocentowanie średnie) i wynosi:

 • 1M 1,00%
 • 2M 1,00%
 • 3M 1,00%
 • 4M 1,25%
 • 5M 1,25%
 • 6M 1,25%
 • 7M 2,00%
 • 8M 2,25%

EnveloLokata dostępna jest w ramach umowy o prowadzenie rachunków bankowych EnveloBank (sprawdź konto Envelo), o kartę płatniczą oraz o usługi bankowości elektronicznej dla osób fizycznych.

 

Zerwanie lokaty Envelo

Likwidacja EnveloLokaty przed upływem pierwszego miesiąca od dnia założenia powoduje utratę prawa do odsetek, ale

Likwidacja EnveloLokaty po upływie pierwszego miesiąca powoduje naliczenie odsetek za każdy pełny miesiąc utrzymania według oprocentowania obowiązującego w poszczególnych okresach utrzymania lokaty.

 

Envelobank

Envelobank, to internetowy oddział Banku Pocztowego, jest to polski bank.

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku Envelo - kliknij banner, konto Envelo (szczegółowy opis) i jeżeli oferta będzie dla Ciebie interesująca - załóż konto, a następnie EnveloLokatę.

 

EnveloBank EnveloLokata INTERNETOWA (skrót)

 • okres 8 mies.
 • oprocentowanie 1,38%
 • lokata progresywna
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • EnveloLokata INTERNETOWA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż EnveloBank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie EnveloBank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat EnveloBank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

BOŚ Bank EKOlokata Zyskowna

2,00%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
200 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
BOŚ Bank

EKOlokata Zyskowna BOŚ Bank to nawet 2,00% jeśli zdeponujesz na lokacie nowe środki:

 • 2,00% z nowych środków dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą debetową - z naszego zestawienia
 • 1,85% ze starych środków dla klientów posiadających ROR z aktywną kartą debetową
 • 1,60% dla pozostałych otwierających

W naszym zestawieniu podajemy depozyt oprocentowany najwyżej

 

Nowe i stare środki

Nowe środki ustalana w momencie otwierania Lokaty nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w Banku na dzień 31 lipca 2018 r. na prowadzonych w złotych na rzecz osoby fizycznej wnioskującej o otwarcie Lokaty rachunkach: ROR, oszczędnościowych, terminowych lokat oszczędnościowych (w tym inwestycyjnych) pomniejszona o łączną kwotę terminowych lokat oszczędnościowych aktywnych na moment otwierania Lokaty i otwartych na oprocentowaniu promocyjnym dla Nowych środków w okresie pomiędzy 31 lipca 2018 r. a dniem założenia Lokaty.

Stare środki to suma środków zgromadzonych w Banku na dzień 31 lipca 2018 r. na prowadzonych w złotych na rzecz osoby fizycznej wnioskującej o otwarcie Lokaty rachunkach: ROR, oszczędnościowych, terminowych lokat oszczędnościowych (w tym inwestycyjnych).

 

EKOlokata Zyskowna - parametry

Parametry EKOLokaty Zyskownej BOŚ Banku:

 • termin lokaty: 6 miesięcy,
 • kwota minimalna: 1 tys. zł,
 • kwota maksymalna: 200 tys. zł,
 • oprocentowanie: do 2%

Możesz założyć więcej niż jedną lokatę, a po upływie terminu lokaty, zgodnie z Twoją dyspozycją, lokata odnowi się na kolejny 6-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na wskazany przez Ciebie rachunek.

 

Jak uruchomić?

EKOlokata Zyskowna BOŚ Bank, którą uruchomisz:

 • ekologicznie - elektronicznie czyli przez Internet - przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek on-line - zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut
 • otwórz lokatę za pośrednictwem usługi BOŚBank24 - jeśli jesteś już klientem BOŚ Bank
 • w najbliższym oddziale BOŚ Banku

 

BOŚ Bank EKOlokata Zyskowna (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, BOŚ Bank bada saldo na dzień 2018-07-31
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 2,00%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 200 000
 • lokata odnawialna
 • EKOlokata Zyskowna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BOŚ Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BOŚ Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BOŚ Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Raiffeisen Polbank e-Lokata

1,50%
oproc.
3 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Raiffeisen Polbank

E-Lokata Raiffieisen Polbank - Korzystasz z bankowości R-Online i zyskujesz z e-Lokatą!

e-Lokatę można założyć systemie bankowości internetowej R-Online oraz w serwisie bankowości mobilnej Mobilny Bank.

W przypadku E-lokaty odnawialnej Raiffeisen Polbank, po upływie okresu umownego, lokata odnowi się na taki sam okres, na warunkach obowiązujących w chwili odnowienia lokaty, z zastosowaniem oprocentowania wskazanego dla Lokaty Internetowej.

KWOTA:

 • od 3 000 PLN

WALUTA:

 • PLN

OPROCENTOWANIE:

 • 1,40% w skali roku dla lokaty 3 miesięcznej
 • 1,50% w skali roku dla lokaty 6 miesięcznej - lokata z naszego zestawienia

 

Raiffeisen Polbank e-Lokata (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,50%
 • kwota od: 3 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • e-Lokata i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Raiffeisen Polbank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Raiffeisen Polbank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Raiffeisen Polbank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Raiffeisen Polbank e-Lokata - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,40% dla lokaty 3 mies., kwoty 3 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 3 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Nest Bank Nest Konto Oszczędnościowe

4,00%
oproc.
0,01 PLN
kwota min.
20.000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Nest Bank

Nest Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 4% razem z bezwarunkowo darmowym kontem Nest.

Na koncie oszczędnościowym Nest ulokujesz do 20.000 zł na okres 6 miesięcy.

Uwaga! Oferta limitowana 500 wniosków - oferta dla nowych i byłych klientów Nest Bank! Poznaj też lokatę Witaj - 4% do 10.000 zł.

 

4% na Koncie Oszczędnościowym

W promocji 4% na Koncie Oszczędnościowym może wziąć udział osoba, która nie posiada i nie posiadała konta osobistego Nest Bank od co najmniej 12 miesięcy.

Dodatkowo z oferty nie mogą skorzystać osoby, które złożyły wniosek o konto osobiste Nest Bank, który jest właśnie procesowany.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, to kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji.

Uwaga! Oferta limitowana 2000 wniosków.

 

4% w Nest Bank - zasady

Nie później niż do 31.08.2019 złóż wniosek o konto Nest Bank - kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji - tylko wnioski złożone na tej stronie uprawniają do otrzymania podwyższonego oprocentownia Nest Bank.

Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym od Nest Bank i nie odwołuj zgód przez cały okres promocji.

Zapewnij wpływ na konto osobiste Nest w kwocie min. 1000 zł, należy to zrobić w ciągu maks. 60 dni od dnia otwarcia konta.

 

Nest Bank włączy podwyższone, promocyjne oprocentowanie od 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpi wpły wynagrodzenia. 3% obowiązywać będzie przez kolejnych 6 miesięcy, o ile w kolejnych miesiącach nastąpi wpły w kwocie min. 1000 zł.

 

Wpływ wynagrodzenia

Zgodnie z regulaminem wynagrodzenie (wg Nest Bank) to:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

 • (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
 • (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

 

Pamiętaj, żeby

Aby uzyskać promocyjne oprocentownie na koncie oszczędnosciowym pamiętaj aby:

 • Zapewnić comiesięczny wpływ wynagrodzenia, gdyż to warunek konieczny do uzyskania podwyższonego, promocyjnego oprocentowania.
 • Na koncie oszczędnościowym nie przekroczyć kwoty 50.000 zł, gdyż wówczas nie będzie obowiązywało promocyjne oprocentowanie 3% ale oprocentowanie standardowe. To jest szczególnie ważne przy comiesięcznej kapitalizacji odsetek.

 

Nest Bank Nest Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • oferta do dnia 2019-08-31
 • oprocentowanie 4,00%
 • kwota od: 0,01 PLN
 • kwota do: 20.000
 • Nest Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Nest Bank nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Nest Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Nest Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Nest Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Getin Bank Lokata TRADYCYJNA

1,55%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Getin Bank

Lokata Tradycyjna Getin Bank to lokata z oprocentowaniem nawet 1,55% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania i niską kwotą wejścia już od 500 zł, w ofercie również e-Lokata Tradycyjna z wyższym oprocentowaniem.

Lokata Tradycyjna to oferta na 3, 4 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy.

Nie deponowałeś(-aś) środków w Getin Bank? Odsyłamy do wpisu Lokata na Nowe Środki Getin Bank.

 

Oprocentowanie

Lokata Tradycyjna dostępna jest na dwa okresy z oprocentowaniem:

 • oprocentowanie 1,45% na 3 lub 4 miesiące
 • oprocentowanie 1,55% na 6 miesięcy - to ta lokata

W zestawieniu prezentujemy wyżej oprocentowaną.

 

Dodatkowe informacje

Więcej o lokacie Tradycyjnej Getin:

 • minimalna kwota lokaty już od 500 zł,
 • brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu,
 • środki lokujesz na 3, 4 lub 6 miesięcy,
 • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy,
 • dostępna jest również e-Lokata Tradycyjna Getin Bank z wyższym oprocentowaniem,
 • lokata z gwarancjami BFG

Lokatę uruchomisz online, wniosek ważny jest 7 dni.

 

Kiedy Getin nie uruchomi lokaty?

Wypełniając wniosek o Lokatę Tradycyjną lub inną lokatę Getin Bank zwróć uwagę na poprawność danych, gdyż może to być powodem odrzucenia wniosku o lokatę:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe lłatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

 

Odnowienie lokaty

Lokata Tradycyjna Getin może zostać uruchomiona jako odnawialna lub nieodnawialna.

Jako posiadacz rachunku masz możliwość zmiany lokaty na odnawialną lub nieodnawialną w dowolnym momencie, ale nie później niż do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego.

Jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna.

 

Uwaga! jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty lokaty na nowe środki - w ten sposób zarobisz więcej, a dopiero nadwyżkę ulokuj na Lokacie Tradycyjnej Getin, przypominamy też o wpisie e-Lokata Tradycyjna.

 

Getin Bank Lokata TRADYCYJNA (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,55%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata TRADYCYJNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Getin Bank Lokata TRADYCYJNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,45% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,45% dla lokaty 4 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,55% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

BOŚ Bank EKOlokata Rentowna

2,05%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
9 mies.
okres
BOŚ Bank

EKOLokata Rentowna BOŚ Bank z atrakcyjnym oprocentowaniem nawet 2,05%, dostępna już od 1000 zł, bez górnego limitu środków.

Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od posiadania karty i wynosi:

 • 2,05 % z Nowych Środków dla Klientów posiadających ROR z aktywną kartą debetową - to lokata z naszego zestawienia,
 • 1,90 % ze Starych Środków dla Klientów posiadających ROR z aktywną kartą debetową,
 • 1,70 % dla pozostałych otwierających.

Lokata bez górnego limitu, którą uruchomisz już od 1000 zł przez internet, BOŚBank24 lub w najbliższym oddziale banku, możesz uruchomić więcej niż jedną lokatę.

 

Stare i nowe środki

Nowe środki – ustalana w momencie otwierania Lokaty nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w Banku na dzień 31 lipca 2018 r. na prowadzonych w złotych na rzecz osoby fizycznej wnioskującej o otwarcie Lokaty rachunkach: ROR, oszczędnościowych, terminowych lokat oszczędnościowych (w tym inwestycyjnych) pomniejszona o łączną kwotę terminowych lokat oszczędnościowych aktywnych na moment otwierania Lokaty i otwartych na oprocentowaniu promocyjnym dla Nowych środków w okresie pomiędzy 31 lipca 2018 r. a dniem założenia Lokaty.

Stare środki - suma środków zgromadzonych w Banku na dzień 31 lipca 2018 r. na prowadzonych w złotych na rzecz osoby fizycznej wnioskującej o otwarcie Lokaty rachunkach: ROR, oszczędnościowych, terminowych lokat oszczędnościowych (w tym inwestycyjnych).

 

Po zakończeniu lokaty

Po zapadnięciu lokaty zgodnie z Twoją dyspozycją złożoną w BOŚ Bank:

 • lokata odnowi się na kolejny 9-miesięczny okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia albo
 • zostanie przekazana wraz z odsetkami na wskazany rachunek przez Ciebie rachunek

Lokatę uruchomisz ze strony www albo przez aplikację mobilną BOŚ Bank.

 

BOŚ Bank EKOlokata Rentowna (skrót)

 • promocja na nowe środki, BOŚ Bank bada saldo na dzień 2018-07-31
 • okres 9 mies.
 • oprocentowanie 2,05%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • EKOlokata Rentowna i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BOŚ Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BOŚ Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BOŚ Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Idea Bank Lokata CLOUD-BIZNES (DG)

1,95%
oproc.
500 PLN
kwota min.
1 000 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Idea Bank

Lokata CLOUD-BIZNES w Idea Bank to lokata dla osób fizycznych posiadających w Idea Bank konto firmowe Firma to Ja

Wysokie oprocentowanie – nawet do 1,95% w skali roku przy utrzymaniu 10% salda lokaty na Koncie Firma To Ja, z okresem lokaty to 3, 7, 10, 14 dni lub 3, 4, 6, 12 miesięcy i kwotą już od 500 zł

Oprocentowanie lokaty w skali roku zależne jest od okresu lokowania środków i wynosi:

 • 1,70% w przypadku założenia lokaty na 3 dni
 • 1,70% w przypadku założenia lokaty na 5 dni
 • 1,60% w przypadku lokaty na 7 dni
 • 1,50% w przypadku lokaty na 10 dni
 • 1,40% w przypadku lokaty na 14 dni
 • 1,85% w przypadku lokaty na 3 miesiące
 • 1,90% w wariancie na 4 miesiące
 • 1,95% w wariancie na 6 miesięcy
 • 1,95% w wariancie na 12 miesięcy

Warunek uzyskania oprocentowania:

 • utrzymanie 10% salda lokaty na Koncie Firma To Ja przez cały okres lokaty - czyli np. jeśli założysz lokatę na 10 000 zł, to każdego dnia na Twoim koncie powinno znajdować się co najmniej 1000 zł

Lokata Cloud-Biznes jest dostępna z prowadzonym bezpłatnie Kontem Firma To Ja, które możesz uruchomić z premią do 600 zł:

 

Idea Bank Lokata CLOUD-BIZNES (DG) (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,95%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 1 000 000
 • lokata odnawialna
 • Lokata CLOUD-BIZNES (DG) i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Noble Bank Lokata TRADYCYJNA

1,65%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Noble Bank

Lokata TRADYCYJNA Noble Bank jest lokatą o stałym oprocentowaniu, które jest zależne od długości okresu deponowania środków.

W zestawieniu oferta dla klientów z kontem osobistym Noble lub rachunkiem osobistym Noble Bank lub na zaproszenie Noble Banku. Oferta dostępna w placówkach Noble Banku, w placówkach Getin Banku oraz w ramach usługi bankowości telefonicznej.

Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł, kapitalizacja środków następuje na koniec okresu trwania lokaty, a oprocentowanie zależy od okresu i posiadanego konta w Noble Bank.

 • Lokata/e-Lokata Tradycyjna 3 miesiące Noble Bank
  • 1,45% - oferta indywidualna
  • 1,55% - bankowość osobista - tę prezentujemy w zestawieniu
  • 1,65% - private banking
  • 1,55% - bankowość internetowa
 • Lokata/e-Lokata Tradycyjna 6 miesięcy Noble Bank
  • 1,55% - oferta indywidualna
  • 1,65% - bankowość osobista - tę prezentujemy w zestawieniu
  • 1,75% - private banking
  • 1,65% - bankowość internetowa

Dodatkowe informacje:

 • oferta indywidualna, w tym dla klientów nieposiadających żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku, oferta dostępna w placówkach Getin Banku, w placówkach franczyzowych oraz bankowości telefonicznej
 • bankowość osobista, oferta dla klientów z kontem Osobistym Noble lub rachunkiem osobistym Noble Bank lub na zaproszenie banku, oferta dostępna w placówkach Noble Banku, w placówkach Getin Banku oraz bankowości telefonicznej
 • private banking, oferta dla klientów z kontem osobistym Noble Private Banking lub na zaproszenie banku, oferta dostępna wyłącznie w placówkach Noble Banku oraz bankowości telefonicznej
 • bankowość internetowa.

W przypadku lokaty odnawialnej po upływie okresu umownego lokata Noble Bank jest automatycznie odnawiana na taki sam okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia lokaty.

 

Noble Bank Lokata TRADYCYJNA (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,65%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata TRADYCYJNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Noble Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Noble Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Noble Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Noble Bank Lokata TRADYCYJNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,55% dla lokaty 4 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,55% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,65% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA

1,65%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Getin Bank

e-Lokata Tradycyjna Getin Bank to lokata z oprocentowaniem nawet 1,65% na 6 miesięcy z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania.

Poza promocją lokata Tradycyjna Getin Bank to oferta na 2, 3, 4 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym i kapitalizacją na koniec okresu umowy, z niską kwotą wejścia już od 500 zł.

Nie deponowałeś(-aś) środków w Getin Bank? Odsyłamy do wpisu e-Lokata na Nowe Środki Getin Bank.

 

Dodatkowe informacje

Więcej o e-Lokacie Tradycyjnej Getin:

 • minimalna kwota lokaty już od 500 zł,
 • brak ograniczeń na maksymalną kwotę depozytu,
 • środki lokujesz na 2, 3, 4 lub 6 miesięcy,
 • oprocentowanie stałe, kapitalizacja na koniec okresu umowy,
 • dostępna jest również Lokata Tradycyjna Getin Bank ale z niższym oprocentowaniem,
 • lokata z gwarancjami BFG

Lokatę uruchomisz online, wniosek ważny jest 7 dni, dodatkowe informacje w karcie produktu lokaty tradycyjnej (plik pdf):

 • https://www.getinbank.pl/dokumenty/karta-produktu-e-lokata-tradycyjna-od-18032019.pdf

 

e-Lokata - wniosek

Lokatę Getin uruchomisz w ciągu kilku minut i w 100% online bez wychodzenia z domu:

 • kliknij banner lub przycisk aby przejść na stronę Getin Bank
 • wypełnij wniosek

Po wypełnieniu wniosku otrzymasz indywidualny numer rachunku lokaty, na który przekaż środki w ciągu maks. 7 dni.

 

Kiedy Getin nie uruchomi lokaty?

Wypełniając wniosek o Lokatę Tradycyjną lub inną lokatę Getin Bank zwróć uwagę na poprawność danych, gdyż może to być powodem odrzucenia wniosku o lokatę:

 • a) gdy kwota środków przekazanych na założenie lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w dyspozycji założenia lokaty Getin,
 • b) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Getin Bank,
 • c) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku po upływie okresu ważności dyspozycji założenia Lokaty,
 • d) gdy środki przeznaczone na założenie lokaty wpłynęły do Getin Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest klient – gdy dane osobowe lłatnika (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi odbiorcy (posiadacza lokaty).

 

Odnowienie lokaty

Lokata Tradycyjna Getin może zostać uruchomiona jako odnawialna lub nieodnawialna.

Jako posiadacz rachunku masz możliwość zmiany lokaty na odnawialną lub nieodnawialną w dowolnym momencie, ale nie później niż do dnia poprzedzającego ostatni dzień okresu umownego.

Jeśli posiadasz rachunek w banku, to e-lokata Tradycyjna w Getin Bank domyślnie zakładana jako nieodnawialna, w przeciwnym wypadku jako odnawialna.

 

Uwaga! jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto i skorzystaj z oferty lokaty na nowe środki - w ten sposób zarobisz więcej, a dopiero nadwyżkę ulokuj na e-Lokacie Tradycyjnej.

 

Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,65%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • e-Lokata TRADYCYJNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Getin Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Getin Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Getin Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Getin Bank e-Lokata TRADYCYJNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,55% dla lokaty 3 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,55% dla lokaty 4 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,60% dla lokaty 2 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,65% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Toyota Bank MOTO Lokata

3,00%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
50 000 PLN
kwota maks.
9 mies.
okres
Toyota Bank

Lokata SPECJALNA Toyota Bank to wysokie oprocentowanie na lokacie bankowej, ale tylko dla posiadaczy kredytu samochodowego w Toyota Bank

Jeśli masz kredyt samochodowy w Toyota Bank, załóż lokatę specjalną już dziś, zyskasz aż 3% dla kwoty nawet 50 000 zł!

Oferta specjalna dla posiadaczy Kredytu Samochodowego w Toyota Bank na warunkach:

 • oprocentowanie podstawowe 2,00%
 • premia 1,00% - za posiadanie kredytu samochodowego w Toyota Bank Polska S.A. na dzień założenia lokaty

Lokatę specjalną uruchomisz za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, możesz uruchomić jedną taką lokatę

Wypłata odsetek wraz z kapitałem nastąpi na koniec okresu lokaty na wskazany rachunek bankowy, a w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank nie wypłaca odsetek

 

Toyota Bank MOTO Lokata (skrót)

 • okres 9 mies.
 • oprocentowanie 3,00%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: 50 000
 • limit lokat: 1
 • lokata nieodnawialna
 • MOTO Lokata i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Toyota Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Toyota Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Toyota Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Bank Pocztowy Lokata MIDI

1,15%
oproc.
500 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Bank Pocztowy

Lokata MIDI Bank Pocztowy to dłuższa lokata z wyższym oprocentowaniem, wpłacając nadwyżkę pieniędzy na lokatę MIDI zarabiasz na oprocentowaniu depozytu

Po zakończeniu okresu trwania lokaty MIDI otrzymujesz wpłacony kapitał wraz z należnymi odsetkami, lokatę MIDI w Banku Pocztowym możesz zerwać w dowolnym momencie, a za pełne miesiące trwania lokaty bank wypłaci Ci odsetki, jedynie w przypadku, gdy zerwiesz lokatę w trakcie trwania pierwszego miesiąca utracisz prawo do odsetek:

 • brak ograniczeń na maksymalną kwotę lokaty
 • w przypadku zerwania otrzymasz odsetki za pełne miesiące utrzymania lokaty
 • lokata dostępna również bez konta w Banku Pocztowym, ale z nieco niższym oprocentowaniem

 

Ja uruchomić lokatę MIDI

Lokatę uruchomisz online przez internet, z możliwością administracji lokatą z pośrednictwem systemu Banku Pocztowego, a do uruchomienia lokaty MIDI w Banku Pocztowym będą potrzebne:

 • numer dokumentu potwierdzającego tożsamość
 • adres Email
 • numer PESEL
 • numer konta z którego zostaną przelane środki na lokatę

Jak uruchomić lokatę w Banku Pocztowym:

 • jeśli masz konto w Banku Pocztowym (lokata z kontem jest wyżej oprocentowana) możesz ją założyć w Pocztowy24 lub dzwoniąc na Infolinię
 • jeśli nie masz jeszcze konta, przygotuj dowód osobisty i złóż wniosek o otwarcie lokaty lub odwiedź najbliższą placówkę banku

 

Lokata MIDI - oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty rośnie w kolejnych miesiącach, w zestawieniu podano oprocentowanie średnie:

Okres (miesiące)

lokata otwarta w Pocztowym Koncie

lokata założona poza Pocztowym Kontem

1

0,30%

0,10%

2

0,50%

0,30%

3

0,80%

0,60%

4

1,20%

1,00%

5

1,70%

1,50%

6

2,40%

2,20%

% średnie

1,15%

0,95%

Lokata MIDI z kontem dostępna dla małych firm, czyli dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

 

Jak bank nalicza oprocentowanie?

Oprocentowanie lokat jest podawane oraz naliczane w skali roku (365 dni). Odsetki, które otrzymasz od zdeponowanych przez Ciebie środków są naliczane za faktyczną liczbę dni okresu lokaty. Od uzyskanych odsetek zostanie również pobrany 19% podatek.

Przykładowy schemat obliczania odsetek dla lokaty MIDI na kwotę 10 000 zł wygląda następująco :

183 dni x 10 000 zł x 1,65% / 365 = 82,73 zł

Podatek od odsetek naliczonych na lokatach i kontach oszczędnościowych zostanie pobrany w momencie wypłaty odsetek i pomniejszy ich kwotę. Kwota pobieranego podatku jest zaokrąglana do pełnych złotych.

 

Bank Pocztowy Lokata MIDI (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,15%
 • lokata progresywna
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata MIDI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Bank Pocztowy pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Bank Pocztowy, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Bank Pocztowy, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Bank Pocztowy Lokata MIDI - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,95% opcja bez konta dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,15% dla lokaty 6 mies., kwoty 500 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES (DG)

1,90%
oproc.
500 PLN
kwota min.
1 000 000 PLN
kwota maks.
9 mies.
okres
Idea Bank

Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES to oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą z kontem Firma to JA:

 • Oprocentowanie w wariancie na 3, 4, 5 lub 9 miesięcy

Oprocentowanie dla nowych środków przy lokacie na 3, 4, 6 lub 9 miesięcy, oprocentowanie dla pozostałych środków 0,5%

Za Nowe środki uważa się środki pieniężne stanowiące nadwyżkę ustaloną według łącznego salda środków zgromadzonych w banku ponad:

 • a. wszystkie środki pieniężne w złotych polskich zgromadzone w banku, na:
  • i. Rachunkach Rozliczeniowych;
  • ii. Rachunkach Lokat Terminowych;
  • iii. Rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych;
  • iv. innych rachunkach prowadzonych przez Bank (w tym rachunkach technicznych Banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich Posiadacza Rachunku;
  • na koniec 20. dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej Lokaty NA NOWE ŚRODKI-BIZNES; oraz
 • b. środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat NA NOWE ŚRODKI oraz Lokat POWER-BIZNES oprocentowanych według wyższej stawki, wcześniej otwartych i opłaconych w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI-BIZNES; oraz
 • c. środki pieniężne zgromadzone na rachunkach Lokat NA NOWE ŚRODKI-BIZNES oprocentowanych według wyższej stawki, otwartych i opłaconych tego samego dnia, w którym zostaje opłacona dana Lokata NA NOWE ŚRODKI-BIZNES, jeżeli Wnioski o otwarcie tych Lokat NA NOWE ŚRODKI-BIZNES

Idea Bank weryfikuje łączną wysokość salda na koniec dnia, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek tej lokaty

Zerwanie lokaty przed terminem zapadalności skutkuje utratą należnych odsetek

 

Idea Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES (DG) (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • okres 9 mies.
 • oprocentowanie 1,90%
 • kwota od: 500 PLN
 • kwota do: 1 000 000
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata NA NOWE ŚRODKI BIZNES (DG) i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Idea Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Idea Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Idea Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Plus Bank Lokata PLUSBANK24

0,50%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
10 mies.
okres
Plus Bank

Lokata PLUSBANK24 Plus Bank to lokata zakładana przez bankowość internetową lub aplikację mobilną banku, wygodny produkt dla wymagających. Idealny dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę i szybką dostępność

Zaletą Lokat zakładanych przez plusbank24 jest także niska minimalna kwota wpłaty oraz wysokie oprocentowanie, niezależne od wysokości ulokowanych środków (dodatkowo podwyższone dla wybranych lokat zakładanych przez Aplikację Mobilną)

Korzyści lokaty zakładanej przez PLUSBANK24 lub aplikację mobilną:

 • Wysokie oprocentowanie lokat
 • Podwyższone oprocentowanie dla lokat zakładanych w Aplikacji Mobilnej!
 • Założenie lokaty bez konieczności udania się do oddziału Plus Bank
 • Lokatę mobilną możesz założyć w dowolnym miejscu i czasie! Wystarczy odpowiednie urządzenie mobilne (smartfon/tablet) i dostęp do sieci Internet
 • Bieżące monitorowanie stanu swoich finansów
 • Aby założyć lokatę, wystarczy już 1 000 zł

 

Plus Bank Lokata PLUSBANK24 (skrót)

 • okres 10 mies.
 • oprocentowanie 0,50%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata PLUSBANK24 i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Plus Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Plus Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Plus Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.

 

Plus Bank Lokata Nowa Kasa Większy Zysk

1,50%
oproc.
5 000 PLN
kwota min.
200 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Plus Bank

Lokata NOWA KASA WIĘKSZY ZYSK Plus Bank to produkt adresowany do obecnych oraz nowych klientów Plus Banku, którzy posiadają lub otworzą dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz zdeponują w banku Nowe środki.

LOKATA NOWA KASA = WIĘKSZY ZYSK, to depozyt o stałej stopie procentowej, a Nowe środki - środki pieniężne zdeponowane przez w banku na dzień badania salda r., stanowiące nadwyżkę ponad stan salda na wszystkich rachunkach oszczędnościowych i oszczędnościowo-rozliczeniowych, których jesteś posiadaczem a dniem badania salda (patrz poniżej).

Lokata dostępna w Oddziale Banku, Centrum Obsługi Klienta, bankowości elektronicznej oraz mobilnej plusbank24.

Parametry lokaty:

 • okres deponowania: 6M
 • kwota do 200.000 zł
 • możesz uruchomić tylko jedną taką lokatę
 • kapitalizacja odsetek – po zakończonym okresie odsetkowym
 • odnawialność lokaty – nieodnawialna/ odnawialna na warunkach lokaty standardowej
 • oprocentowanie stałe
 • waluta: PLN

Lokatę PLUS Bank „NOWA KASA = WIĘKSZY ZYSK” są:

 • zakładane w Oddziale Banku/COK
 • zakładane przez plusbank24
 • zakładane przez aplikację mobilną

 

Plus Bank Lokata Nowa Kasa Większy Zysk (skrót)

 • promocja na nowe środki, Plus Bank bada saldo na dzień 2019-04-25
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,50%
 • kwota od: 5 000 PLN
 • kwota do: 200 000
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Lokata Nowa Kasa Większy Zysk i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Plus Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Plus Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Plus Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Plus Bank Lokata Nowa Kasa Większy Zysk - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 3 mies., kwoty 5 000 - 200 000 PLN
 • oprocentowanie 1,50% dla lokaty 6 mies., kwoty 5 000 - 200 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Orange Finanse Konto Oszczędnościowe

0,70%
oproc.
100 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
Orange Finanse

Konto Oszczędnościowe Orange Finanse z promocyjnym oprocentowaniem 3,5% do kwoty 10 tys. przez 6 mies. płacąc kartą min. 300 zł w miesiącu i z elastycznym dostępem do środków

Promocyjne warunki (3,5% oproc.nom. w skali roku) dedykowane są dla nowych klientów wnioskujących podczas zakładania konta (lub w ciągu 60 dni od otwarcia Konta Osobistego) na infolinii lub w bankowości internetowej, a o konto możesz zawnioskować w trakcie otwierania konta osobistego w internecie, za pośrednictwem Infolinii pod numerem (+48 42) 19 300 lub salonie Orange

Promocyjne konto oszczędnościowe Orange Finanse możesz otworzyć w okresie do 60 dni kalendarzowych od otwarcia konta osobistego Orange Finanse

Konto oszczędnościowe to swobodny dostęp do środków:

 • wypłacasz i wpłacasz jak Ci wygodnie, bez utraty odsetek;
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • w każdym miesiącu możesz wykonać jeden bezpłatny przelew z Konta Oszczędnościowego, każdy kolejny, w tym przelew ekspresowy, to koszt 5 zł;
 • miesięczna kapitalizacja odsetek;

 

Orange Finanse Konto Oszczędnościowe (skrót)

 • oprocentowanie 0,70%
 • kwota od: 100 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
 • Konto Oszczędnościowe i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego Orange Finanse nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Orange Finanse pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Orange Finanse, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych Orange Finanse, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Orange Finanse Konto Oszczędnościowe - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,40% dla kwot 1 - 99 999,99 PLN
 • oprocentowanie 0,70% dla kwot 100 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Pekao SA Lokata E-Lok@ta

1,00%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
360 dni
okres
Pekao SA

Lokata E-Lok@ta Pekao SA to lokata otwierana w serwisie PekaoInternet w ramach usługi Pekao24 na okres 10, 30, 60, 90,120, 180 lub 360 dni kalendarzowych, a jej minimalna kwota to 1.000 zł.

W naszym zestawieniu prezentujemy parametry lokaty o najdłuższym terminie zapadalności.

W ramach E-Lok@ty Pekao SA masz możliwości złożenia dyspozycji wkładem na wypadek śmierci, która pozwoli Ci zadysponować środkami zgromadzonymi na rachunkach bankowych na rzecz wskazanych przez Ciebie bliskich.

Oprocentowanie stałe E-lok@ty Pekao SA jest stałe, zależne od okresu lokowania środków i wynosi (* oferta ważna do odwołania).

 

Pekao SA Lokata E-Lok@ta (skrót)

 • okres 360 dni
 • oprocentowanie 1,00%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata odnawialna
 • Lokata E-Lok@ta i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao SA pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao SA, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao SA, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Pekao SA Lokata E-Lok@ta - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 10 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 30 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 60 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% od 99.999,01 zł oproc. wyższe o 0,3% dla lokaty 90 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% od 99.999,01 zł oproc. wyższe o 0,3% dla lokaty 120 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% od 99.999,01 zł oproc. wyższe o 0,2% dla lokaty 180 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,00% od 99.999,01 zł oproc. wyższe o 0,2% dla lokaty 360 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Pekao SA Lokata MOBILNA

1,00%
oproc.
1000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
360 dni
okres
Pekao SA

Lokata Mobilna Pekao SA to atrakcyjnie oprocentowana lokata w złotych polskich, którą możesz otworzyć w dowolnym miejscu i czasie poprzez aplikację mobilną w ramach usługi Pekao24 w swoim telefonie komórkowym.

Lokata mobilna PLN dostępna tylko w aplikacji PeoPay, będącej częścią usługi bankowości elektronicznej Pekao24.

Usługa Pekao24 jest dostępna dla klientów posiadających otwarte w banku Pekao SA dowolne konto osobiste, a w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę oprocentowaną najwyżej.

 

Jak uruchomić?

Lokatę Mobilną Pekao otwierasz wygodnie, gdzie i kiedy chcesz - przez telefon w aplikacji PeoPay, będącej częścią usługi bankowości elektronicznej Pekao24.

Również w aplikacji mobilnej decydujesz na ile lokujesz na 10, 30, 60, 90, 120, 180 lub 360 dni.

 

 

Pekao SA Lokata MOBILNA (skrót)

 • okres 360 dni
 • oprocentowanie 1,00%
 • kwota od: 1000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • lokata mobilna
 • lokata odnawialna
 • Lokata MOBILNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Pekao SA pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Pekao SA, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Pekao SA, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Pekao SA Lokata MOBILNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 10 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 30 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 60 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% wyższe oproc. od 49.999,01 zł dla lokaty 90 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% wyższe oproc. od 49.999,01 zł dla lokaty 120 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 180 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,00% wyższe oproc. od 49.999,01 zł dla lokaty 360 dni, kwoty 1000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Lion’s Bank Lokata DESIRE

3,00%
oproc.
10 000 PLN
kwota min.
1 000 000 PLN
kwota maks.
6 mies.
okres
Lion’s Bank

Lokata DESIRE Lion's Bank, to lokata którą uruchomisz na 1, 3 lub 6 miesięcy, przy czym oprocentowanie zależne jest od okresu, na jaki ulokujesz środki.

Lokata DESIRE jest oprocentowana przez cały okres umowny według stawki wskazanej pod warunkiem ulokowania wyłącznie nowych środków na rachunku tej lokaty, jest to oprocentowanie przeznaczone dla Nowych środków.

W pozostałych przypadkach Lokata DESIRE oprocentowana jest w całości według stawki 0,50% w skali roku, a zerwanie lokaty przed końcem skutkuje utratą odsetek

 

Nowe środki

Nowe środki są nadwyżką ponad środki zgromadzone w Idea Bank i Lion's Bank:

 • wszystkie środki zgromadzone na rachunkach oszczędnościowo - rozliczeniowych
 • środki na rachunkach oszczędnościowych
 • na rachunkach lokat terminowych
 • rachunkach Lokat Strukturyzowanych, oraz rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych
 • innych rachunkach prowadzonych przez bank (w tym rachunkach technicznych banku) na których ulokowane są środki pieniężne w złotych polskich posiadacza rachunku; na koniec 20 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty DESIRE

Bank weryfikuje łączną wysokość salda oraz czy rachunek danej lokaty DESIRE został opłacony wyłącznie kwotą nowych środków na koniec dnia, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek tej lokaty

Odnawianie lokaty DESIRE

Lokata DESIRE Lion's Bank ma charakter odnawialny, po upływie okresu umownego lokata zostanie automatycznie odnowiona wraz ze skapitalizowanymi odsetkami na kolejny okres wynoszący odpowiednio 1, 3, 4, 6 albo 9 miesięcy, na warunkach przewidzianych dla Lokaty BON APPETIT o okresie umownym wynoszącym odpowiednio:

 • 3 miesiące, dla lokaty zakładanej na okres umowny 1, 3 albo 4 miesiące, bądź
 • 6 miesięcy, dla lokaty zakładanej na okres umowny 6 albo 9 miesięcy,zgodnie z aktualną na dzień odnowienia lokaty tabelą oprocentowania, dostępną na stronie internetowej. Posiadacz rachunku ma możliwość zmiany charakteru lokaty na wariant nieodnawialny w dowolnym momencie trwania okresu umownego

 

W przypadku złożenia w tym samym dniu więcej niż jednego wniosku o założenie Lokaty DESIRE lub NA NOWE ŚRODKI, bank dokonuje weryfikacji spełnienia warunku opłacenia lokaty DESIRE kwotą Nowych środków według kolejności złożenia poszczególnych wniosków.

Wniosek o lokatę DESIRE ważny jest 5 dni.

 

Lion’s Bank Lokata DESIRE (skrót)

 • lokata bez konta
 • lokata tylko na nowe środki
 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 3,00%
 • kwota od: 10 000 PLN
 • kwota do: 1 000 000
 • lokata odnawialna
 • Lokata DESIRE i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Lion’s Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Lion’s Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Lion’s Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Lion’s Bank Lokata DESIRE - inne warianty:
 • oprocentowanie 2,90% dla lokaty 3 mies., kwoty 100 000 - 1 000 000 PLN
 • oprocentowanie 2,70% dla lokaty 1 mies., kwoty 100 000 - 1 000 000 PLN
 • oprocentowanie 3,00% dla lokaty 6 mies., kwoty 10 000 - 1 000 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

BNP Paribas Lokata PL@NET

0,80%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
BNP Paribas

Lokata Pl@net BNP Paribas, to lokata z możliwością ulokowania środków od 7 dni do nawet 6 miesięcy - możesz więc lokowanie środków w banku BNP Paribas dopasować do własnych potrzeb i możliwości.

Lokatę uruchomisz już od 1.000 zł (brak limitu na maksymalną kwotę lokaty Pl@net jak i liczbę lokat), dodatkowo masz możliwość automatycznego odnowienia lokaty na kolejny okres.

Stałe oprocentowanie lokaty w całym zakresie umowy (w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę Pl@net oprocentowaną najwyżej), które zależy od okresu lokowania środków, w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę z najwyższym oprocentowaniem.

Lokatę uruchomisz poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net:

 • Zaloguj się do bankowości elektronicznej Pl@net
 • Załóż Lokatę Pl@net

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem BNP Paribas

 • wybierz konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas lub rachunek Sejf w Banku BNP Paribas (jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku) i potwierdź warunki umowy
 • po dopełnieniu formalności postępuj jak powyżej.

Polecamy też lokaty internetowego oddziału banku BNP Paribas, tj. BGŻ Optima.

 

BNP Paribas Lokata PL@NET (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 0,80%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Lokata PL@NET i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BNP Paribas pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BNP Paribas, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BNP Paribas, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
BNP Paribas Lokata PL@NET - inne warianty:
 • oprocentowanie 0,40% dla lokaty 7 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,45% dla lokaty 14 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,50% dla lokaty 21 dni, kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,55% dla lokaty 1 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,70% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 0,80% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

BNP Paribas Lokata PROMOCYJNA

1,20%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
dowolna
kwota maks.
6 mies.
okres
BNP Paribas

Lokata promocyjna BNP Paribas, to lokata ze stałym oprocentowaniem nawet do 1,20% w skali roku i niską kwotą uruchomienia już od 1.000 zł.

Do wyboru trzy okresy lokacyjne na 3, 6 lub 24 miesiące, w naszym zestawieniu prezentujemy lokatę o najdłuższym terminie zapadalności, lokatę 2-letnią.

Lokata promocyjna BNP Paribas to również możliwość automatycznego odnowienia lokaty i możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat. W przypadku automatycznego odnowienia się lokaty na kolejny okres, oprocentowanie będzie zgodne z oprocentowaniem lokaty promocyjnej w PLN w kolejnych okresach zadeklarowania, obowiązującym w dniu odnowienia.

Lokatę uruchomisz poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net oraz w dowolnym oddziale BNP Paribas.

Uwaga! Dla krótszych okresów oprocentowanie lokaty promocyjnej BNP Paribas uruchamianej w oddziale jest nieco niższe, niż dla lokaty internetowej.

 

BNP Paribas Lokata PROMOCYJNA (skrót)

 • okres 6 mies.
 • oprocentowanie 1,20%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: bez ograniczeń
 • limit lokat: 1
 • lokata odnawialna
 • Lokata PROMOCYJNA i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BNP Paribas pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BNP Paribas, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat BNP Paribas, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
BNP Paribas Lokata PROMOCYJNA - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 3 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,00% dla lokaty 24 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń
 • oprocentowanie 1,20% dla lokaty 6 mies., kwoty 1 000 PLN - bez ograniczeń - z naszego zestawienia

 

 

Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI

2,10%
oproc.
1 000 PLN
kwota min.
200 000 PLN
kwota maks.
9 mies.
okres
Alior Bank

Alior Bank lokata NA NOWE ŚRODKI to lokata tylko w PLN dla klientów, którzy zdeponują w banku nowe oszczędności - nowe środki, którymi są.

Nowe środki - do zawarcia lokaty na nowe środki uprawnieni są klienci deponujący w Alior Bank nowe środki, tj. środki ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, lokatach terminowych prowadzonych w złotych polskich, według stanu na dzień badania salda (patrz poniżej). Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a saldem na dzień badania środków.

W ofercie różne warianty lokaty na nowe środki, które prezentujemy w podsumowaniu. Wybrane lokaty dostępne dla klientów private banking albo dla klientów posiadających umowę ramową za pośrednictwem bankowości internetowej lub bankowości mobilnej Alior Bank.

 

Lokaty na NOWE ŚRODKI

Łączna kwota lokat nie może przekroczyć różnicy pomiędzy saldem bieżącym rachunków, a dniem badania salda, a dodatkowo łączna suma lokat nie może przekroczyć 200000 PLN

Zerwanie lokaty możliwe jest w placówce banku, jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki niezostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (po otwarciu konta i pobraniu prowizji zgodnie z taryfą opłat i prowizji) lub w gotówce.

W ofercie również lokaty na inne okresy - patrz poniżej.

 

Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI (skrót)

 • lokata tylko na nowe środki
 • promocja na nowe środki, Alior Bank bada saldo na dzień 2019-06-19
 • okres 9 mies.
 • oprocentowanie 2,10%
 • kwota od: 1 000 PLN
 • kwota do: 200 000
 • lokata nieodnawialna
 • Lokata NA NOWE ŚRODKI i podatki: o ile umowa lokaty nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż Alior Bank pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie Alior Bank, kliknij przycisk aby przejść.
  Kalkulator zysków z lokat Alior Bank, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
Alior Bank Lokata NA NOWE ŚRODKI - inne warianty:
 • oprocentowanie 1,80% dla lokaty 92 dni, kwoty 1 000 - 200 000 PLN
 • oprocentowanie 1,90% (private banking) dla lokaty 9 mies., kwoty 1 000 - 200 000 PLN
 • oprocentowanie 2,00% dla lokaty 12 mies., kwoty 1 000 - 200 000 PLN
 • oprocentowanie 2,10% (bankowość internetowa i mobilna) dla lokaty 19 mies., kwoty 1 000 - 200 000 PLN
 • oprocentowanie 2,10% dla lokaty 9 mies., kwoty 1 000 - 200 000 PLN - z naszego zestawienia

 

 

Lokaty średniotermionowe opinie / zostaw komentarz

E-mail (nieobowiązkowe) 

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie.

Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".