Karty kredytowe BNP Paribas - zestawienie, w którym prezentujemy karty kredytowe BNP Paribas w zestawieniu miesięcznym, tu za wrzesień 2022.

Jak działa karta kredytowa BNP Paribas? Ile wynosi RRSO karty BNP Paribas?

 • karta kredytowa ze zwrotem za zakupy,
 • karta kredytowa voucherem lub nagrodą,
 • chargeback i okres bezodsetkowy z kartą BNP Paribas,
 • karty kredytowe dla klientów indywidualnych i dla firm.

Te i inne pojęcia przedstawiamy na LokataKonto.pl, wybrane oferty kart kredytowych BNP Paribas znajdziesz także w naszym serwisie w zestawieniu miesięcznym, tu za wrzesień 2022.

Przeczytaj opinie o kartach kredytowych BNP Paribas, wyraź własne zdanie, zapoznaj się z naszą analizą kart kredytowych BNP Paribas.

 

Karty kredytowe BNP Paribas

Poniżej prezentujemy promocyjne karty kredytowe BNP Paribas dostępne na LokataKonto.pl. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem prezentowanych kart kredytowych BNP Paribas - zapraszamy do dalszej części wpisu:

Karta +600 zł moneyback
BNP Paribas
Logo BNP Paribas
Okres bezodsetkowy

56 dni

grace period, promocja do 2022-09-30

RRSO

26.97%

(karta kredytowa)
sprawdź RRSO na stronie BNP Paribas

 

Przed opisem szczegółowym skrót do innych ofert BNP Paribas:

Zobacz też BNP Paribas Logowanie i BNP Paribas Kontakt. Przydatna może być także BNP Paribas Infolinia, a jeżeli szukasz finansowanie sprawdź kredyty i pożyczki BNP Paribas.

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

 

5 (1 opinia o Karty BNP Paribas)

Karty BNP Paribas opinie o

Polecamy promocję BNP Zawsze warto płacić kartą - nagrodą są bony do Carrefour o wartości 200 zł [2021-01-08]

Dodaj opinię

Karty BNP Paribas opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Karty BNP Paribas:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

 

 

BNP Paribas Karta +600 zł moneyback

Okres spłatydo 56 dni
WniosekKarta +600 zł moneyback
RRSO26.97% - aktualne na stronie banku

BNP Paribas

BNP Paribas Karta +600 zł moneyback: to jedynie skrócony opis oferty BNP Paribas Karta +600 zł moneyback, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Karta +600 zł moneyback, który dostępny jest poniżej albo na stronie BNP Paribas, na którą odsyłamy.

 

Nawet 600 zł moneyback z kartą kredytową BNP Paribas. Ruszyła promocja BNP Paribas Zyskaj nawet 600 zł z Kartą kredytową, w ramach której w zamian za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas i spełnienie warunków promocji do zgarnięcia 1% moneyback w łącznej kwocie do 50 zł i do 600 zł rocznie.

Warto też wiedzieć, że osoby wyrabiające kartę w ramach niniejszej promocji zwolnione są z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy - możesz więc wypróbować kartę bez kosztów przy okazji zdobywając nagrody.

 

Dla kogo promocja

W promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (oraz BGŻ BNP Paribas) w okresie od 01.03.2021 do czasu przystąpienia do niniejszej oferty, wykluczenie to obejmuje również posiadaczy kart kredytowych przejętego przez BNP banku Raiffeisen-Polbank.

Ograniczenie to nie odnosi się do innych produktów BNP Paribas (konto, kredyt, lokata) oraz do posiadaczy kont i lokat BGŻ Optima, jeśli posiadasz lub zamierzasz uruchomić jedną z lokat to nic nie stoi na przeszkodzie i oczywiście możesz skorzystać z promocji.

 

Wniosek o kartę

Aby wziąć udział w promocji Zyskaj nawet 600 zł z Kartą kredytową i zgarnąć tytułowe do 600 zł nie później niż do 30 września 2022:

 • wypełnij formularz zgłoszenia na stronie oferty i oczekują na kontakt z strony BNP Paribas
 • gdy zadzwoni konsultant złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard – tylko karty z tym logo biorą udział w promocji
 • zawrzyj umowę z bankiem, należy to zrobić nie później niż do 30 września 2022

 

Wykonuj transakcje

Po podpisaniu umowy oraz oczywiście po otrzymaniu karty kredytowej i jej pełnej aktywacji wykonuj płatności kartą, tak aby otrzymywać moneyback (1% zwrotu miesięcznie, do 50 zł maksymalnie) przez okres 12 miesięcy (12 okresów rozliczeniowych) następujących po dacie zawarcia umowy o kartę.

Czy jest wspomniany okres rozliczeniowy wg BNP Paribas: 

 • Okres rozliczeniowy miesięczny, powtarzalny okres, w którym rozlicza się transakcje dokonane na podstawie Umowy o Kartę kredytową, przy czym pierwszy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia Umowy o Kartę kredytową i kończy się w pierwszym przypadającym po zawarciu Umowy o Kartę Kredytową dniu rozliczenia – tj. wskazanym w Umowie o Kartę kredytową dniu miesiąca w którym sporządzane jest zestawienie transakcji, zaś każdy kolejny Okres rozliczeniowy rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu poprzedniego Okresu rozliczeniowego i kończy się w najbliższym Dniu rozliczenia

Do moneyback wchodzą transakcje rozliczone w danym okresie rozliczeniowym - warto mieć na uwadze, że rozliczenie transakcji może zająć kilka dni.

 

Ważne wskazówki

Uwaga, promocja skierowana jest do osób, które:

 • nie wypowiedzą umowy o kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 30.09.2022
 • nie złożą sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w celach marketingowych – ten warunek musi być spełniony do czasu odbioru wszystkich nagród

Przy ustalaniu wysokości Money Back nie są brane pod uwagę transakcje kartą kredytową zwrócone oraz transakcje wyłączone:

 • - zostaną zwrócone lub są sporne,
 • - są przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • - zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki [..]

Więce w regulaminie na bnpparibas.pl/_file//Regulamin_Sprzedazy_Premiowej_Zyskaj_nawet_600_zl_z_karta_kredytowa.pdf

 

Karta BNP Paribas

KARTA kredytowa, która spełni Twoje oczekiwania:

KONTROLA, do 56 dni bez odsetek – automatyczna spłata, kontrola limitu i możliwość rozkładania na raty. Kontroluj swoje wydatki z aplikacją GOmobile.

WYGODA: Płać wygodnie z Google Pay i Apple Pay. Zlecaj przelewy i wypłatygotówki w ramach limitu z poziomu aplikacji.

KORZYŚCI: Nawet 600 zł zwrotu rocznie i brak opłat za pierwszy rok. Zniżki i vouchery od  partnerów w programie mamBONUS.

 

Informacje prawne ze strony www BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 08.07.2022 r. wynosi 26,97%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 607,42 zł, oprocentowanie zmienne 20%, całkowity koszt kredytu 607,42 zł (w tym: odsetki 499,42 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 383,94 zł, 12 rata w wysokości 384,08 zł.

 

»» kliknij przycisk «« i przejdź na stronę www banku, aby zapoznać się z ofertą, złożyć wniosek lub poprosić o kontakt z przedstawicielem banku, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

 

BNP Paribas Karta +600 zł moneyback (skrót)

 • okres spłaty do 56 dni
 • RSSO 26.97% - aktualne na stronie banku

 

BNP Paribas Karta +400 zł Allegro

Nawet 400 zł na Allegro z kartą kredytową BNP Paribas. Ruszyła promocja BNP Paribas ZYSKAJ DO 400 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ, w ramach której w zamian za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas i spełnienie warunków promocji do zgarnięcia karty podarunkowe na Allegro.

Warto też wiedzieć, że osoby wyrabiające kartę w ramach niniejszej promocji zwolnione są z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy - możesz więc wypróbować kartę bez kosztów przy okazji zdobywając nagrody.

 

Dla kogo promocja

W promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (oraz BGŻ BNP Paribas) w okresie od 01.02.2021 do czasu przystąpienia do niniejszej oferty, wykluczenie to obejmuje również posiadaczy kart kredytowych przejętego przez BNP banku Raiffeisen-Polbank.

Ograniczenie to nie odnosi się do innych produktów BNP Paribas (konto, kredyt, lokata) oraz do posiadaczy kont i lokat BGŻ Optima, jeśli posiadasz lub zamierzasz uruchomić jedną z lokat to nic nie stoi na przeszkodzie i oczywiście możesz skorzystać z promocji.

 

Wniosek o kartę

Aby wziąć udział w promocji ZYSKAJ DO 400 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ i zgarnąć tytułowe do 400 zł w kartach podarunkowych Allegro nie później niż do 31 lipca 2022:

 • wypełnij formularz zgłoszenia na stronie oferty i oczekują na kontakt z strony BNP Paribas
 • gdy zadzwoni konsultant złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard – tylko karty z tym logo biorą udział w promocji
 • zawrzyj umowę z bankiem, należy to zrobić nie później niż do 31 lipca 2022

 

Wykonuj transakcje

Po podpisaniu umowy oraz oczywiście po otrzymaniu karty kredytowej i jej pełnej aktywacji w czterech kolejnych pełnych miesiącach po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych czterech pełnych miesięcy)

 • dokonaj transakcji kartą na sumę min 1000 zł

Za każdy z pierwszych pełnych czterech miesięcy, w którym spełnisz powyższy warunek otrzymasz kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł, warunki należy spełniać przez 4 miesiące, więc do zdobycia łącznie do 400 zł w kartach podarunkowych Allegro.

Aby otrzymać bony niezbędna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl , na której to stronie pojawią się nagrody, bony będą dostępne w ciągu 60 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki do ich uzyskania. Oczywiście do momentu odebrania nagrody należy posiadać kartę wyrobioną w ramach niniejszej promocji. Dodatkowe informacje w regulaminie promocji (plik pdf):

 • bnpparibas.pl/_fileserver/item/1538126

oraz oczywiście na stronie promocji BNP Paribas ZYSKAJ DO 400 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ.

 

Kiedy nagroda?

Nagroda gwarantowana w promocji to 4 bony Allegro o wartości 100 zł każdy. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r., i można je zrealizować dokonując zakupów na Allegro. Bonów nie da się łączyć, ale każdego bonu można używać wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków.

Wydanie nagród nastąpi poprzez stronę mambonus.pl, aby uzyskać nagrodę należy zarejestrować się na wspomnianej stronie - bony Allegro w promocji ZYSKAJ DO 400 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ będą pojawiać się na wspomnianej stronie (po uprzednim zalogowaniu) w ciągu 60 dni od dnia spełnienia warunków do ich uzyskania, bony (w formie elektronicznej) należy odebrać w ciągu dwóch miesięcy.

 

Przykłady

Przykłady z regulaminu promocji ZYSKAJ DO 400 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ:

PRZYKŁAD (1)Jeśli Umowę o Kartę kredytową podpiszesz 17 czerwca, Kartę podarunkową możesz otrzymać za: lipiec, sierpień, wrzesień oraz październik, czyli za 4 pełne miesiące kalendarzowe po zawarciu umowy. Aby dostać Kartę podarunkową za lipiec, zrób w lipcu Transakcje Kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł. Tak samo postępuj w kolejnych miesiącach.

PRZYKŁAD (2)Przysługuje Ci Karta podarunkowa za lipiec. Udostępnimy ją w ciągu 60 dni od 31 lipca (ostatniego dnia miesiąca), na przykład 30 września. Oznacza to, że Karta podarunkowa będzie dostępna przez 60 dni od 30 września.

 

Ważna wskazówka

Uwaga! Do transakcji na sumę 1000 zł zaliczają się:

 • płatności bezgotówkowe kartą

ale też

 • przelewy z karty
 • wypłaty w bankomatach

W praktyce jednak najlepiej wykonywać jedynie płatności bezgotówkowe. Traksakcje nie mogą być zwrócone ani anulowane, do kwoty 1000 zł nie wchodzą również operacje wykonane kartami dodatkowymi.

Płatności bezgotówkowe kartą można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie, ale bank nie zaliczy nam taksakcji doładowujących wszelkiej maści "portfele" elektroniczne:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług

W praktyce chodzi o tzw. portfele elektroniczne, gdzie możesz wykonywać obroty kartą bez faktycznego płacenia za produkty czy usługi. Jeśli wykonujesz standardowe płatności w sklepach, stacjach paliw, hiperkarketach, restauracjach, kinach itp. to powyższy punkt potraktuj jedynie jako wskazówkę.

 

Informacje prawne ze strony www BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 13,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 304,34 zł, oprocentowanie zmienne 8%, całkowity koszt kredytu 304,34 zł, (w tym: odsetki 196,34 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 358,64 zł, 12 rata w wysokości 359,30 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.10.2021 r.

 

BNP Paribas Karta +400 zł Allegro (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 400 zł w bonach Allegro
 • RSSO 25.75% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

BNP Paribas Karta +bony Carrefour

Nawet 200 zł do Carrefour z kartą kredytową BNP Paribas. Ruszyła promocja Zawsze warto płacić kartą, w ramach której w zamian za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas i spełnienie warunków promocji do zgarnięcia bony do Carrefour.

Warto też wiedzieć, że osoby wyrabiające kartę w ramach niniejszej promocji zwolnione są z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy - możesz więc wypróbować kartę bez kosztów przy okazji zdobywając nagrody.

 

Dla kogo promocja

W promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (oraz BGŻ BNP Paribas) w okresie od 01.09.2019 od przystąpienia do niniejszej oferty, wykluczenie to obejmuje również posiadaczy kart kredytowych przejętego przez BNP banku Raiffeisen-Polbank.

Ograniczenie to nie odnosi się do innych produktów BNP Paribas (konto, kredyt, lokata) oraz do posiadaczy kont i lokat GO Optima (byłe BGŻ Optima), jeśli posiadasz lub zamierzasz uruchomić jedną z lokat to nic nie stoi na przeszkodzie i oczywiście możesz skorzystać z promocji.

 

Wniosek o kartę

Aby wziąć udział w promocji Zawsze warto płacić kartą i zgarnąć do 200 zł w bonach Carrefour nie później niż do końca lutego 2021:

 • wypełnij formularz zgłoszenia na stronie oferty i oczekują na kontakt z strony BNP Paribas
 • gdy zadzwoni konsultant złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard – tylko karty z tym logo biorą udział w promocji
 • zawrzyj umowę z bankiem, należy to zrobić nie później niż do 28 lutego 2021

 

Wykonuj transakcje

Po podpisaniu umowy oraz oczywiście po otrzymaniu karty kredytowej i jej pełnej aktywacji w dwóch pierwszych miesiącach po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy)

 • dokonaj transakcji kartą na sumę min. 1000 zł

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek otrzymasz kartę bon do Carrefour o wartości 100 zł, warunki należy spełniać przez 2 miesiące, więc do zdobycia łącznie do 200 zł w bonach Carrefour.

Aby otrzymać bony niezbędna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl , na której to stronie pojawią się nagrody, bony będą dostępne w ciągu 60 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki do ich uzyskania. Oczywiście do momentu odebrania nagrody należy posiadać kartę wyrobioną w ramach niniejszej promocji.

Dodatkowe informacje w regulaminach (pliki pdf):

 • https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1529616 - regulamin Zawsze warto płacić kartą
 • https://mambonus.pl/miscellaneous/upload/images/Regulaminy/Regulamin-Sprzedazy-Premiowej-Program-lojalnosciowy-mamBONUS.pdf - regulamin programu mamBONUS
 • https://mambonus.pl/miscellaneous/upload/images/regulaminy-01-04-2019/5000%20pkt%20na%20start.pdf - regulamin 5000 pkt na start

oraz oczywiście na stronie promocji BNP Paribas Zawsze warto płacić kartą

 

Ważna wskazówka

Uwaga! Do transakcji na sumę 1000 zł zaliczają się:

 • płatności bezgotówkowe kartą

ale też

 • przelewy z karty
 • wypłaty w bankomatach

W praktyce jednak najlepiej wykonywać jedynie płatności bezgotówkowe, gdyż przelewy z karty albo wypłaty z bankomatów z użyciem karty kredytowej są bardzo drogie - prowizja 4,9%, ale nie mniej niż 10 zł. Traksakcje wykonywane kartą kredytową BNP w promocji nie mogą być zwrócone ani anulowane, do kwoty 1000 zł nie wchodzą również operacje wykonane kartami dodatkowymi.

Płatności bezgotówkowe kartą można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie, ale bank nie zaliczy nam taksakcji doładowujących wszelkiej maści portfele elektroniczne:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług

[...]

w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

W praktyce chodzi o tzw. portfele elektroniczne, gdzie możesz wykonywać obroty kartą bez faktycznego płacenia za produkty czy usługi oraz miejsca w zakreisie "przechowywania" środków pieniężnych. Jeśli wykonujesz standardowe płatności w sklepach, stacjach paliw, hiperkarketach, restauracjach, kinach itp. to powyższy punkt potraktuj jedynie jako wskazówkę.

 

Informacje prawne ze strony www BNP Paribas

Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną dla reprezentatywnego przykładu na dzień 29.05.202 r.

 

BNP Paribas Karta +bony Carrefour (skrót)

 • okres spłaty do 51 dni
 • 200 zł w bonach Carrefour
 • RSSO 12.14% - aktualne na stronie banku
 • oferta czasowo lub na stałe niedostępna na LokataKonto.pl

 

Co jeszcze w BNP Paribas

Produkty depozytowe BNP Paribas:

 • konta BNP Paribas - promocje kont, konta osobiste i konta oszczędnościowe BNP Paribas (5 konta osobiste i konta oszczędnościowe)
 • oprocentowanie BNP Paribas - najwyżej oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe BNP Paribas, połączenie dwu powyższych zestawień (113 lokaty, konta osobiste i konta oszczędnościowe)

Produkty kredytowe BNP Paribas:

Promocje i oferty BNP Paribas:

 • promocje BNP Paribas - w tej kategorii zebraliśmy oferty dostępne na LokataKonto.pl, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę BNP Paribas, na stronę promocji lub wniosku (9 promocji)
 • oferty BNP Paribas - wszystkie oferty BNP Paribas, jakie możesz znaleźć na LokataKonto.pl (120 ofert)