Lokaty Lion’s Bank oprocentowanie i opinie, zestawienie w którym znajdziesz 🥇najlepsze lokaty Lion’s Bank za lipiec 2020. Wszystkie lokaty Lion’s Bank objęte są ✅gwarancją BFG oraz ✅pod nadzorem KNF, o ile nie napisano inaczej.

A jeśli chcesz wiedzieć ile zarobisz na lokacie Lion’s Bank, przejdź na koniec strony, znajdziesz tam kalkulator zysków z lokat.

Nie znaleziono promocyjnych lokat Lion’s Bank, bank ich nie oferuje albo promocje już się zakończyły i nie są dostępne na LokataKonto.pl, ale może zainteresują Cię inne oferty tego banku:.Jeśli nie to ...

Lokaty z innych banków

Przed szczegółowym opisem lokat Lion’s Bank kilka wybranych lokat z innych banków

Lokata na powitanie
mBank
Logo mBank
Oprocentowanie

3,0%

limit lokat 1; tylko dla nowych klientów;
Okres

3 mies.

Kwota

500 - 10 000 PLN

Lokata na NOWE ŚRODKI
Getin Bank
Logo Getin Bank
Oprocentowanie

0,8%

bez konta; limit lokat 3;
Okres

2 mies.

Kwota

500 - 200 000 PLN

Lokata FACTO
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,0%

bez konta;
Okres

60 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 36M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,0%

bez konta;
Okres

36 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata na WYSOKI PROCENT
Inbank
Logo Inbank
Oprocentowanie

2,2%

bez konta; limit lokat 8;
Okres

60 mies.

Kwota

5 000 - 50 000 PLN

Lokata FACTO 12M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,90%

bez konta;
Okres

12 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

Lokata FACTO 3M
Bank Facto
Logo Bank Facto
Oprocentowanie

1,4%

bez konta;
Okres

3 mies.

Kwota

5000 - 12 000 000 PLN

 

Skrócony ranking lokat Lion’s Bank, pełny opis lokat Lion’s Bank znajdziesz poniżej.

 

Informujemy, że wybrane bannery i linki reklamowe mogą wskazywać na produkt/-y lub usługi instytucji finansowych innych niż opisywane na bieżącej stronie lub akapicie (paragrafie) serwisu LokataKonto.pl.

Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Lokaty Lion’s Bank opinie o

Do Arab: Lion's Bank to przecież Idea Bank tylko dla zamożnych klientów. Jak jesteś zamożny ale nie chcesz tego ujawniać to skorzystaj z Idea Bank czy Getina, który też daje fajny procent. Na pewno do Lion's w każdej chwili możesz się dać przenieść z Idei jeśli będziesz chcieć, jeśli masz kasę to takich przyjmują z otwartymi ramionami. Ale lepiej się nie ujawniać bo będą dzwonić różni "pomagacze". Ja nie znam się za bardzo na finansach na pewno nie uważam się za speca, ale do znalezienia lokaty nie potrzebuję "pomagaczy", którzy tylko wsadzą mnie na minę. Przecież widzę, że jest 3% czy 1% czy 0,1% i potrafię wybrać najlepszą. Przeglądam portale, czytam i wybieram co mnie interesuje, jestem w stanie poświęcić na to trochę czasu raz na jakiś czas bo przecież lokaty nie zakłada się codziennie (no chyba że może ty). Idea jest ok, kiedyś też interesowałem się ofertą Lion's ale w końcu pozostałem na Idei. [2018-12-18]

Jako tzw. zamożny Klient tego "Lion's Banku" marki Idea Bank SA niniejszym poważnie ostrzegam przed korzystaniem z usług tego tzw. private bank. Zostałem tam metodologicznie wmanipulowany w zakup obligacji Getback SA. Wykorzystano moje zaufanie oraz wiedzę o moich oszczędnościach tam zgromadzonych, aby doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia moim mieniem. Podwyższone oprocentowanie lokat i otoczka ekskluzywności to pułapka mająca na celu zaciągnięcie osób i pieniędzy osób bardziej zamożnych i następnie pracę nad nimi, aby te oszczędności przekształcać na produkty finansowe, wobec których są jedynie pośrednikiem, otrzymującym prowizję, z odpowiedzialnością i ryzykiem, po dokumentach, przerzuconą całkowicie na Klienta, wobec którego udają profesjonalne finansowo i troskliwe personalnie osoby. Ostrzegam! [2018-05-02]


Mówiąc kolokwialnie dałeś się wrobić! Czy po prostu zostałeś omamiony wizją bajońskich zysków i chciałeś więcej zarobić? Zresztą nieważne. Nie bez kozery w wielu miejscach ostrzegają przed tzw. "sprzedawcami bankowymi", dla których nie jest ważne co sprzedają i czy to jest dobre dla klienta, tylko z jaką prowizją to sprzedają.
pozdrawiam, Adam ze Słowacji [2018-05-03]

Przydatny artykuł. Akurat korzystałem i mogę polecić. Warto tylko pamiętać o dwóch rzeczach:
- że okres ważności wniosku to 5 dni, kiedyś było 14 dni
- żeby po założeniu zmienić lokatę na nieodnawialną albo pamiętać o zerwaniu lokaty, gdy się odnowi, bo lokata odnowiona ma gorsze parametry niż lokata promocyjna. [2018-02-02]

Polecałem Idea Bank to i Lions Bank też polecę. Polecam. [2018-01-12]

Lokaty Lion's Bank - zapraszamy do zestawienia, które jednocześnie chcielibyśmy polecić, prosimy również o pozostawienie opinii na temat prezentowanych lokat. [2018-01-03]

Dodaj opinię

Lokaty Lion’s Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Lokaty Lion’s Bank:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

 

 

Lokaty / konta Lion’s Bank - skrót


Lokaty obsługiwane lecz niedostępne w ofercie lub usunięte: Lokata BON APPETIT, Lokata CONFORT, Lokata DESIRE, Lokata DESIRE PLUS, Lokata FORTUNE, Konto LION’S EXCELLENCE, Konto Lion’S PRIME, Karta kredytowa MasterCard World, Lokata MIRACLE, Lokata MIRACLE PLUS, Lokata PERLE, Lokata PRESTIGE, Lokata PROFITABLE, Lokata PROFITABLE PLUS, Lokata QUATRE, Lokata RENTIERSKA, Lokata TYLKO TERAZ LB, Lokata WELCOME, Lokata WELCOME Online.

 

Uwaga! Oprocentowanie może ulec zmianie, dlatego przed skorzystaniem z wybranej oferty depozytowej warto zajrzeć do tabeli oprocentowania Lion’s Bank. Dlaczego powinniśmy to zrobić?

Tabela oprocentowania Lion’s Bank zawiera aktualne i obowiązujące oprocentowanie lokat (oraz rachunków oszczędnościowych, rachunków osobistych i innych produktów Lion’s Bank). Uruchomienie lub odnownienie lokaty będzie miało miejsce na warunkach określonych w aktualnej tabeli oprocentowania Lion’s Bank, tabela ta dostępna jest na stronie www banku.

 

 

Kalkulator zysku z lokat

Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.
LokataZysk z lokaty
Kwota lokaty [PLN]Zysk z podatkiem [PLN]
Okres lokaty [dni]Zysk po podatku [PLN]
Oprocentowanie [%]Twój zysk [PLN]

Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".