Konto WSPÓLNE BGŻOptima - zysk niezależnie od kwoty, jaką przelejesz! To konto pozwala osiągać wysoki zysk nie tylko w promocji, ale i na co dzień. A co ważne – czysty zysk, ponieważ bank nie pobierze od Ciebie żadnych opłat
Konto WSPÓLNE nie jest już dostępne dla nowych klientów banku, ale jeżeli uruchomiłeś/-aś je przed 08.02.2016 r., to będzie w dalszym ciągu obsługiwane
Parametry Konta WSPÓLNEGO BGŻOptima:
- 1,5% konto w obsłudze.
Co to są nowe środki?
Dnia 26 stycznia 2018 r. BGŻOptima odczytuje saldo na Twoich rachunkach. Wszystkie pieniądze, które będą nadwyżką nad kwotą salda z tego dnia. są nowymi środkami.
Jak otworzyć konto WSPÓLNE?
Jak wspomnieliśmy powyżej, oferta nie jest już dostępna dla nowych klientów BGŻOptima, ale jeżeli posiadasz to konto, to będzie ono w dalszym ciągu obsługiwane.
Jeżeli szukasz innych lokat BGŻOptima
a do tego jeżeli jeśli jesteś nowym klientem banku, koniecznie zapoznaj się z ofertą lokaty bezkarnej (poniżej) i lokaty bezkompromisowej. Na pierwszej z nich ulokujesz na 3 miesiące do 20.000 zł z oprocentowaniem 3%, na drugiej - do 100.000 zł, również na 3 miesiące, oprocentowanie 2,5%.
BGŻOptima Konto WSPÓLNE (skrót)
BGŻOptima konto oszczędnościowe - krótkie podsumowanie oferty Konto WSPÓLNE od BGŻOptima - zachęcamy do wyrażenia opinii o BGŻOptima:
- konto oszczędnościowe tylko na nowe środki
- oprocentowanie 1,5%
- kwota od: 1,00 PLN
- kwota do: 150 000 PLN
- konto oszczędnościowe - możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
- BGŻOptima Konto WSPÓLNE i podatki: o ile umowa konta oszczędnościowego BGŻOptima nie stanowi inaczej, to zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku (tzw. podatek Belki). Nie musisz nic z tym robić, gdyż BGŻOptima pobierze podatek i odprowadzi do US. Dodatkowe inf. na stronie BGŻOptima, kliknij przycisk aby przejść.
Kalkulator zysków z kont oszczędnościowych BGŻOptima, który można znaleźć poniżej, wspomniany "podatek Belki" już uwzględnia.
- więcej na wskazanej stronie.
Kalkulator zysku z lokat
Jeśli zadajesz sobie pytanie ile zarobię na lokacie albo ile zarobię na koncie oszczędnościowym - skorzystaj z naszego kalkulatora lokat i oblicz Twoje zyski.Zastrzegamy, że wyliczone dane mają jedynie charakter informacyjny. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, to od zysków z lokat i depozytów pobierany jest podatek (19%), tzw. "podatek Belki".